Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość estdydf

lipofilling pod oczy- uzupełnianie cieni pod oczami własnym tłuuszczem

Polecane posty

Gość gość
Przeszczep tłuszczu na twarz miałam robiony w Luxmedzie przez Lubomira Lembasa, jaką metodą nie wiem bo nie pytałam, przeszczep miałam robiony również w okolicę oczu i dolinę łez, jeśli chodzi rekonwalescencję to po pierwszy razie to po ok czterech, pięciu dniach wyglądałam zupełnie dobrze zeszła opuchlizna i zasinienia, jednak po drugim razie dłużej to trwało ok ośmiu nawet dziewięciu dni a to dlatego że Pan Doktor więcej mi tego tłuszczu przeszczepił ale efekt wtedy był wyraźnie lepszy, jeśli miałabym jeszcze coś dodać to fakt że Pan Doktor sam zauważył niedoskonałości mojej twarzy i je zredukował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda3335
Też tak długo czekałaś na wizytę ? Okrutne terminy, rok! Ale chyba się zapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda3335
Zapytam jeszcze o lipofiling doktora Bromę. Słyszałam, że metodą Puregraft stosuje dr Wawrzynczak w Revival Clinic w Wilanowie. Dziewczyny, czy ktoś ma tu jeszcze jakieś wskazówki w tym zakresie? Czy polecacie szczególnie jakiś inny zabieg na twarz? Ja mam duże bruzdy nosowo wagowe i kwas nie pomaga. Mam chuda twarz, czym napiac skórę. Stosowałyscie może osocza bogatoplytkiwe i regeneris?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla_F
Zdecydowanie odradzam ten zabieg! Niestety sama go zrobiłam i bardzo tego żałuje. Robiłam go u dr Ambroziaka, nie chciałam iść byle gdzie i zdecydowałam się na renomowaną klinikę, ale efekty są tragiczne. Mam nierówno rozprowadzoną tkankę tłuszczową, w jednym oku jest tylko taka gruda wielkości grochu, drugie oko wypchane tak że aż tłuszcz przebija, do tego sińce zrobiły się dwa razy bardziej widoczne. Bardzo mnie to niszczy psychicznie teraz, nie mogę na siebie patrzeć w lustrze, a przez ten cały stres co teraz przechodzę w ogóle nie mogę spać. Dziewczyny naprawdę zastanówcie się 1000 razy zanim zrobicie jakikolwiek zabieg, którego efekt może być nieodwracalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karla-F Podaj inicjały osoby wykonującej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg wykonywał sam dr Marcin Ambroziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi przykro. Czy miałas robione górne czy dolne powieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przeszczep tłuszczu wykonywał dr Lubomir Lembas i to co czytam jest dla mnie wprost niewiarygodne. Lipofiling robiłam dwa razy w odstępie roku, z obydwu byłam zadwolona z tym że za drugim razem miałam więcej tłuszczu przeszczepiane ale efekt był lepszy, nie było mowy o bólu, grudkach czy nierównościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam dolne powieki. Szłam na zabieg z nastawieniem, że wszystko się uda, nie dopuszczałam do siebie myśli, że coś może pójść nie tak. W końcu nie wybrałam pierwszej lepszej kliniki. Moja najgorsza decyzja w życiu. Dlatego napisałam o tym żeby przestrzec wszystkie kobiety, które się wahają. Zadajcie sobie pytanie, czy Wasz kompleks naprawdę jest wart ewentualnych późniejszych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agade1978

Witam

Miałam robiony 2 raz lipofilling u gumkowskiego w warszawie 20.12.18 (chciałam usunąć worki pod oczami)

Muszę na powiedzieć że pierwszy miałam u niego chyba z 5 lat temu i byłam zadowolona (choć efekt nie był idealny ale liczyłam się z tym gdyż miałam serio duże worki i lekarz od razu mówił że u mnie pewnie trzeba będzie powtórzyć zabieg).efekt trzymał się myślę tak ze 3 lata choć wiadomo że trochę oslabl po jakimś czasie stopniowo. 

Dlatego postanowiłam zabieg powtórzyć po kilku latach.dlugo wahalam się gdzie to zrobić i zdecydowałam się ponownie u niego bo byłam przekonana że tym razem skoro worki mam mniejsze niż kilka lat temu to efekt będzie jeszcze lepszy.

Po tym drugim zabiegu 20.12.2018 efekt byl super-byłam zachwycona.do tego praktycznie minimalne śliniaki i opuchlizna(w sumie zwykłe użycie korektora i mogłam iść do ludzi)

Aha i może trudno uwierzyć ale lekarz zaproponował mi wstrzykniecie tluszczu w usta.bylam w szoku bo nie miałam kasy i mówię mu że nie bo nie mam jak za to zapłacić i nie myślałam o tym i nie wiem jakbym wyglądała.a on na to że szkoda tluszczu bo sporo zostanie i jak chcę to mi za darmo wstrzyknie i tylko tyle by efekt był naturalny.pomyslam że szkoda nie skorzystać bo cena lipofillingu ust to chyba około 3000 i się zdecydowałam.fakt usta tak jak chciałam lekko tylko powiększył.teraz efekt mniejszy bo wiadomo trochę tluszczu i tak się wchłonelo.

kurde ból okropny bo bez znieczulenia podawanie tluszczu i w okolice oka i w usta.

Niestety kilka dni po zabiegu gdy opuchlizna zaczęła schodzić z okolic oczu zauważyłam że efekt słabnie tzn worki zaczynają się pojawiać)

Po 3 tygodniach praktycznie zero efektu pod oczami-jestem załamana bo wydałam 4300.

15.01.19 dzwoniłam do kliniki i pytałam czemu tak jest i czy mogę liczyć na poprawkę-pani kazała przysłać fotki i powiedziała że lekarz da mi odpowiedź.w ciągu tego samego dnia dostałam email że może opuchlizna jeszcze schodzi bo mialam podane duzo tluszczu bo mialam spory defekt ( teraz mysle że być moze przez to ze rzeczywiscie podano mi sporo tluszczu to on szybko sie wchłonal bo gdzies czytalam że tak jest i dlatego za jednym razem nie można za duzo podać) i kazano mi poczekać 2 tygodnie i ponownie wysłać im zdjęcia twarzy.uwazam tą odpowiedź za bezsensowna bo skoro worki widać to znaczy że opuchlizna zeszła i lepiej nie będzie a tylko raczej może być gorzej. 

Efekt jest taki że mam wrażenie że tłuszcz jest na policzkach.szczerze mówiąc to nie pamiętam gdzie dokładnie był podany bo podczas zabiegu jest taki stres i adrenalina z powodu bólu że niewiele pamiętam 

Około 29.01 wyśle im ponownie fotki i ciekawe co powie lekarz.na pewno nie zrobi poprawki za darmo.ale zobaczymy.musze dodać że na stałe mieszkam w Niemczech więc dla mnie to dodatkowe utrudnienie bo muszę specjalnie jechać do Polski.wiadomo że lepiej by było osobiście się w klinice pojawić i pokazać lekarzowi i dostać odpowiedź w twarz A nie mailem.niestety nie mam takiej możliwości i muszę na odległość 

Dam znać co mi odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×