Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość estdydf

lipofilling pod oczy- uzupełnianie cieni pod oczami własnym tłuuszczem

Polecane posty

Gość gość
30% przyjęło sie tłuszczu to jeszcze nie az tak zle. Ile razy miałaś przeszczep i u kogo robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem umówiona do dr Gumkowskiego na lipolifting twarzy interesuje mnie jakie są koszty poprawek czy za każdym razem kwota jest taka jak za pierwszy zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na pierwszym zabiegu płaciłam mniej niż w cenniku za drugim razem dokładnie tyle co w cenniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30% to chyba niezbyt dużo.... ale w sumie jestem zadowolona...miałam przeszczep w policzki, ale teraz jeszcze chcialabym zrobic doły pod oczami. Robiłam u dr Chomickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. 23 kwietnia robie po raz drugi lipofiling twarzy. Boje sie tylko bolu. Mialam w zeszlym roku robiony pierwszy raz. Efekt przeszedl moje oczekiwania. wygladam ladnie. No i robie po raz drugi zeby jeszcze lepiej wygladac. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo będziesz robiła? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30% to nie dużo, śle ciesz sie, ze cokolwiek zostało. U Chomickiej będziesz robiła przeszcZep w doły pod oczami? Jak oceniasz doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Chomicką oceniam bardzo dobrze, jest bardzo troskliwa i potrafi uspokoić spanikowanego pacjenta :) ...tyle, że nie specjalizuje się w przeszczepach pod oczy i zabieg musze wykonać u kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ika0000 U kogo robilas przeszczep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poleciła dr Chomicka Ci kogos kompetentnego do przeszczepu pod oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś może polecić jakąś klinikę w rejonie Śląska? Znalazłam kilka http://www.klinikaurody.org.pl/ perfecturoda.pl Nie mam pojęcia którą wybrać bo to moje pierwsze doświadczenie z tego typu zabiegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alijka
ja usuwałam cienie pod oczami u dr Oczachowskiej - Szafkowskiej. bardzo dobry specjalista co potwierdza certyfikat lekarzy medycyny estetycznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem czemu prawie kazda jest opuchnieta po tym zabiegu, u mnie tego nie ma . Na nastepny dzien ide na zakupy.Mialam dwa razy robiony i kilka dostrzykniec. W ten czwartek ide ostatni raz. Mam czesto problemy z zalogowaniem dlatego podaje moj adres mailowy; iwona_123@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja. Musze Wam powiedziec ze jestem bardzo zadowolona z zabiegow. Daja mi dyche mniej. Wedlug zalecen lekarki dwa tygodnie przed zabiegiem musze odstawic wszelkie witaminy, oraz srodki rozrzedzajace krew; aspiryna itd. Tydzien przed smaruje sie mascia, oraz stosuje tabletki zmniejszajace siniaki i opuchlizne. Dzien przed i w dniu zabiegiegu antybiotyk, zeby nie bylo stanu zapalnego. Zycze Wam wszystkim udanych zabiegow. Jutro mam ostatnie dostrzykniecie. W poniedzialek ide zwyczajnie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o w pol do dwunastej mam ostatnie dostrzykniecie, trzymajcie kciuki. Dam pozniej znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny juz jestem po. To ostatni raz. Widze jeden minimalny siniaczek, reszta kilka sladow po wkuciach po igle. Na poczatku byl obrzek, ale poczas jazdy z powrotem (musialam przeszlo godzine jechac) sporo zeszlo, odzyskalam juz tez normalny kolor,obrzek zmniejsza sie z godziny na godzine. Wieczorem jeszcze jeden antybiotyk i masc i to wszystko. Dziewczyny ja dostaje powiadomienia o wpisach , ale nie moge nic przeczytac nie wiem czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, kilka razy dziennie dostaje widomosc o nowym wpisie, ale jak wchodze na forum nic nie ma! Widzetylko moja ostatnia wypowiedz Jak macie jakies wazne pytania to wyslijcie na iwona_123@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytraca mnie to z rownowagi znowu dostalam maila o nowym wpisie, nic nie widze tylko moje .Sama moge dodawac komentarze , ale nie widze innych, a jestem bardzo ciekawa co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny , proszę o doradztwo gdzie najlepiej wykonuj zabieg redukcji worków pod oczami wlasnym tłuszcze? Dziekuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy znacie doktora Ahmeda z Wrocławia , ma bardzo niską cenę za korektę worków pod oczami własnym tłuszczem bo tylko 1800 ,00 ? Tyko jakoś nie głosno o doktorze pomimo tak niskiej ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ja myślałam że to dużo , bo czytałam że nawet biorą po 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz kogoś polecić co chodzi o oczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge, ale to za daleko. Ja mieszkam w Belgi i robilam w Antwerpi. Za dostrzykniecie calej twarzy 300 euro. Tluszcz byl wczesniej pobrany . Przechowuja go do pol roku zamrozony. Ps ika i ik 65 to ja ta sama osoba, zlozylam nowe konto, bo nie moglam sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXx666
Witam, piszę bo jestem tydzień po zabiegu przeszczepu tłuszczu pod oczy "lipofilling" robiłem u doktora Gumkowskiego w Warszawie, jeżeli ktoś chcę zobaczyć efekty proszę napisać e-maila na aro123@vp.pl w temacie wpisać "zabieg pod oczy" to odeślę zdjęcia przed i po zabiegu, dodam że jestem mężczyzną więc dzień po zabiegu nie miałem opuchlizny, jedynie po 5dniach trochę opuchlizna się pojawiła, ale nie którzy tego nie zauważyli. Nie wiem czemu tak po 5dniach, ale zabieg robiłem w czwartek, a w weekend imprezowaliśmy i dużo piliśmy to może dlatego i we wtorek jak wstałem to trochę napuchnęło. Moim zdaniem efekt ZADOWALAJĄCY tylko ciekawe czy efekt się utrzyma, i nie ma się czego bać - życie jest jedno, dla odważnych świat należy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zaczniecie eksperymentować ze skalpelem - może spróbujecie serum EVENSWISS? Preparat w formie delikatnego żelu likwiduje cienie, opuchnięcia , zasinienia i dodatkowo unosi górna powiekę. Oczywiście nie daje takiego efektu jak operacja: uniesienie powieki jest delikatne, ale wyrażnie otwiera oko. To zdecydowanie lepsze, niż masakrowanie oczu skalpelem. Najlepsza cena obecnie w www.sheartist.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zaczniecie eksperymentować ze skalpelem - może spróbujecie serum EVENSWISS? Preparat w formie delikatnego żelu likwiduje cienie, opuchnięcia , zasinienia i dodatkowo unosi górna powiekę. Oczywiście nie daje takiego efektu jak operacja: uniesienie powieki jest delikatne, ale wyrażnie otwiera oko. To zdecydowanie lepsze, niż masakrowanie oczu skalpelem. Najlepsza cena obecnie w www.sheartist.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zaczniecie eksperymentować ze skalpelem - może spróbujecie serum EVENSWISS? Preparat w formie delikatnego żelu likwiduje cienie, opuchnięcia , zasinienia i dodatkowo unosi górna powiekę. Oczywiście nie daje takiego efektu jak operacja: uniesienie powieki jest delikatne, ale wyrażnie otwiera oko. To zdecydowanie lepsze, niż masakrowanie oczu skalpelem. Najlepsza cena obecnie w www.sheartist.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa reklama! Jeśli chcesz mieć konkretne efekty musisz zdać się na konkretne zabiegi u konkretnych lekarzy za konkretne pieniądze. Ja jestem po drugim zabiegu z microlipolfilingu u dr. Gumkowskiego i jestem bardzo zadowolona, za pół roku idę na trzeci dla zwiększenia trwałości zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×