Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość estdydf

lipofilling pod oczy- uzupełnianie cieni pod oczami własnym tłuuszczem

Polecane posty

Gość gość
Ja robiłem przeszczep tłuszczu pod oczy dwa razy. Efekt niesamowity. Moim kompleksem od zawsze były sińce i zapadnięte oczy. Jako mężczyzna mogę polecić wszystkim (my nie robimy sobie makijażu) i zależy nam na naturalnym dobrym efekcie. Niestety rekonwalescencja trochę długa - u mnie w pełni ok było po 2-ch tygodniach. Ale to chyba normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , na wszelkie problemy w okolicach oczu szczerze polecam szwajcarskie serum EVENSWISS. Do kupienia w sklepie www.sheartist.com. Co to daje? Przede wszystkim likwidacja cieni i zasinień pod oczami, kurzych łapek i obrzęków. Doskonale działa też na powiekę górną , bo delikatnie ja unosi i niweluje nadmiar tkanki skórnej.W mojej opinii to jedno z najlepszych rozwiązań kosmetologii. Czynnikiem aktywnym jest opatentowany czynnik aktywny deramatopoietin. Polecam, bo działa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 3 takie zabiegi i nienawidzę lekarza który mi to zrobił partacz straszny i naciągacz tylko na kasę leci. Pod oczami nie równe poliki wypełnione nierówno tylko płakać i żałować wydanych pieniędzy. Za każdy razem mówił ze potrzebuje kolejnego zabiegu za kilka tysięcy a ja głupia zbierałam i przychodziłam. Nie polecam chyba ze dobrego lekarza znajdziecie. Ja jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kogoś chce wiedzieć gdzie nie iść to dr. Bienkowski ma klinikę w Częstochowie i Bydgoszczy tylko pieniądze sa dla niego ważne proponuje tylko najdroższe zabiegi i spartaczył mi te zabiegi po 3 powinnam wyglądać przynajmniej dobrze. A nie mieć ciagle zapadnięcia pod oczami. Nienawidzę tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po dwóch zabiegach z przeszczepu tłuszczu u Dr. Gumkowskiego ale odczucia mam podobne do Twoich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam iśc jutro na kwas pod oczy i policzki. Na tłuszcz chyba się nie zecyduję, bo mam stracha i nie wiem do kogo. Kwas można rozpuścić, a tłuszczu juz nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kwas można rozpuścić" śmieszne określenie :) kwas i tłuszcz tak samo się wchłoną tylko tłuszcz utrzymuje się dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas można rozpuścić wstrzykując hialuronidazę, która rozcina połączenia pomiędzy jego cząsteczkami - efekt jest prawie natychmiastowy. Nie trzeba czekać kilku miesięcy na jego wchlonięcie. Nic w tym śmiesznego. Co do tłuszczu to jego rozpuszczanie pod okiem może być niebezpieczne - dlatego czeka się aż organizm sam go wchłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisząc "śmieszne okreslenie" chodziło mi o inna kwestię na pewno nie o medyczny aspekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg ADIVIVE klinika Bonadea -cena 3700 -jedyny certyfikowany Lekarz Medycyny estetycznej w małopolsce -własny tłuszcz wstrzykiwany tłuszczem NOWOŚĆ (komórki macierzyste) naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erynvorn
Jeśli chodzi o lipofilling pod oczy oczywiście polecam adivive w klinice Bonadea w Krakowie. Jestem mega zadowolona z efektów zabiegu, który genialnie przeprowadziła p. Małgorzata Ornatowska. Zamiast kwasu hialuronowego, który po pewnym czasie w naszym organizmie sieje spustoszenie, wstrzykiwany jest nasz własny tłuszcz. Jest to przeszczep bogaty w komórki macierzyste. Gorąco polecam osobom, które mają taki kłopot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamz abieg ADIVIVE prowadzonego przez Malgorzate Ornatowską w klinice Bonadea. cena 3700 - zamiast kwasem hialuronowego jest własny tłuszcz wstrzykiwany tłuszczem NOWOSC (komorki macierzyste) naturalne. Dla kobiett i mężczyzn. - Przeczep bogaty w komorki macierzyste - Miedzynarodowy trener technik zaawansownych z toksynny botulinowej, wypelniaczy, nici liftingujących, Crystalis, ADIVIVE - Jedyny w Krakowie, metoda adivive najbardziej bezpieczna metoda na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wspaniały gabinet gdzie mozna profesjonalnie zrobic zabieg przeciw starzeniu sie skóry zamiast kwasem hialuronowego jest własny tłuszcz wstrzykiwany tłuszczem NOWOSC (komorki macierzyste) naturalne. Dla kobiett i mężczyzn. A najlepsze zabiegi ADIVIVE prowadzonego przez Malgorzate Ornatowską w klinice Bonadea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1106
Polecam zabieg z własnego tłuszczu wstrzykiwanego w wybrane miejsce. Jest lepszy niż zabieg kwasem hialuronowym. Cena jest warta efektu: 3700zł. Takie wstrzyknięcie własnych komórek macierzystych jest naturalne, zarówno wskazane dla kobiet jak i mężczyzn. To idealny zastrzyk młodości :) Wykonywałam, jestem zachwycona :) W Krakowie jest klinika - taki międzynarodowy trener technik zaawansowanych z toksyny botulinowej, wszelkich wypełniaczy, nici liftingujących, Crystalis, ADIVIVE - najbezpieczniejszej metody na rynku :) Jeszcze raz polecam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jusi123 ja również robilam w DreamLift u dr Grzegorczyka. Jestem BARDZO zadowolona! Polecam. To jeden z nielicznych lekarzy w Polsce stosujących metode PUREGRAFT. Jest ona duzo bardziej bezpieczna niz wirowka. Wszystko odbywa sie w sterylnych warunkach. Efekt znakomity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny . Niech ktos napisze jak wyglada twarz po zabiegu po dluzszym czsie np. rok albo dwa lata. U mnie minelo 2 lata, ale juz mysle nad poprawka. Zauwazylam, ze niewskazane sa wachania wagi. Jak chudne tluszcz jakby zanikal, jak przytyje znow sie pojawia. Duzo mi ubylo w przeciagu tych dwuch lat na kosciach policzkowych, to miejsce sie porusza- smiech itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps to jescze raz ja sporo mi zostalo na zuchwie, ogolnie jeszcze jest lepiej jak przed zabiegien. Ale bylo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u jakiego chirurga robiłaś przeszczep tłuszczu, z góry dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po dwóch przeszczepach u dr. Gumkowskiego w Warszawie. Minęło 3 lata, tłuszcz jeszcze się trzyma mimo, że były wahania wagi ok 3-5kg. Zamierzam w tym roku iść ponownie aby efekt utrzymać na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja robiłam u dr Ahmeda we Wrocławiu efekt naprawdę super bez żadnych komplikacji, wystąpiły delikatne zasinienia ale dość szybko zniknęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka robila 2 lata temu zabieg lipofilingu po 6 miesiacach go powtorzyla-efekt utrzymuje sie do dzisiaj. Polecila mi ta klinikę i jak juz pisalam wcześniej ja rowniez wykonaalam tam zabieg. Jestem bardzo zadowolona. DreamLift dr Grzegorczyk w Dzierzoniowie. Cena 2500zl. Jako jedyny lekarz ktory stosuje najbezpieczniejszy system oczyszczania puregraft. Z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też si zdecydowałam na zabieg u doktora Ahmeda. Ale im bliżej zabiegu, tym bardziej si boje. Moim problemem są worki pod oczami. Napisz coś wiecej na temat zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg uważam jest super pod Warunkiem odpowiedniego oczyszczenia tłuszczu. Szczerze mówiąc bałam się wirówki ze wzgledu na możliwość nadkażenia tłuszczu podczas oczyszczania. Dowiedziałam się że metoda PureGraft jest najbezpieczniejsza i daje najlepsze efekty dlatego właśnie trafiłam do Dzierżoniowa do dr Grzegorczyk ponieważ znalazłam go na stronie internetowej PureGrafta -był 1 z 2 klinik która używała tego systemu na dolnym Śląsku. Nie wiem jaki efekt jest przy innych oczyszczaniach tłuszczu ja jestem zadowolona. Moja koleżanka też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka08
Jestem juz po zabiegu. Po wielu opiniach zdecydowalam sie na zabieg z uzyciem woreczkow do oczyszczania tluszczu u dr Grzegorczyka . Poki co efekt wow! Najgorsza byla droga bo musialam przejechac 150km ale i tak sie oplacalo bo cena faktycznie byla najnizsza. Ogolnie Polecam. Jak dla mnie wypelniacze to przeszlosc. Dzięki za przydatne wypowiedzi! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta287
Bardzo interesuje mnie ten zabieg i w Krakowie jest wiele miejsc, gdzie można go wykonać, ale ciągle mam jakieś obawy. Jak to wszystko dokładnie wygląda? Każdy się do takiego zabiegu nadaje? Skąd pobiera się tłuszcz? Widziałam bardzo dobrą ofertę w SCM estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei dr.Ahmeda nie polecam. Robiłam całą twarz. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda3335
Dziewczyny, czy polecacie jakiegoś lekarza od lipoliftingu twarzy w Warszawie? Chce wykonać taki zabieg. Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy w odstępie roku lipofiling robiłam u Lubimira Lembasa, za pierwszym razam byłam bardzo zadwolona a za drugim efakt był jeszcze lepszy niż za pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda3335
Witaj Gość! Dzwoniłam do Luxmed-zapisy do dr Lembasa są na wrzesień 2018!!! Czy robiłaś właśnie w luxmed? Czy to było metoda Puregraft, czy tłuszcz odwirowano wirowka? Czy miałaś dodany też w okolicę oczu i dolinę leżę? Jak długo nie można się po tym pokazać w pracy? Wielka opuchlizna i zaistnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×