Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bachaa2222

JAKA MARKA LAPTOPA NAJLEPSZA?? ;)))

Polecane posty

Gość bachaa2222

mam jeszcze starego kompa i teraz na swieta mam zamiar kupic sobe wkoncu jakiegos laptopa tylko zupelnie sie na tym nie znam, jaka marke polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don żulan de marko
hp:D najkrotszy kawal swiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci co sie znają to asusy
i imb(lenovo) polecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don żulan de marko
ludzie kazda inna marka tylko nie hp blagam nie robcie krzywdy czlowiekowi tylko dlatego ze was bog nim pokaral:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaa2222
wlasnie cos tam mi sie obilo o uszy ze hp to gowno wiec nie wiem dlaczego mnie robicie w konia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca bombowca
obojętnie, wszystko sie psuje, kup najtańszy z jak najdluższą gwarancją, chyba że chcesz grać trza dac troszke wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca bombowca
nie słuchaj łupot, HP psuje sie tak samo czesto jak inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca bombowca
dobry wybór bo jest RS232 i LPT, niezbedne złącza a te nowe nie maja tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie powiem ci tak
Teraz to wszystko syf :-) Firmy i marki teraz gówno znaczą. Najważniejsze przy zakupie laptopa to poczytać opinie o danym modelu - czy się nie przegrzewa, nie trzeszczy etc a nie kierować się jakimiś złudami o firmie :-) Model który wybrałaś to sprzęt poleasingowy. W sumie takie komputery są najbardziej opłacalne cenowo, jeśli nie masz zbytnich wymagań co do sprzęty. Tylko przy jego zakupie TRZEBA WYRAŻNIE NAPISAĆ SPRZEDAWCY, ŻE JEŚLI RAM, DYSK HDD będą mieć bad sektory to od razu będziesz go reklamować - inaczej wcisną ci szrot :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego toshibe to bro ma podobnego ale dał o tysiaka drożej pewnie parametry lepsze, ale z wyglądu identyczny i miał obydwa wejścia usb uszkodzone. Może tylko trafił na wadliwy model...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaa2222
jaki bro? ten raper?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca bombowca
te rankingi to bzdura, zauważ że każdy daje opinie bo mial danego laptopa, czyli co opinia na zasadzie ja miałem mi sie popsuł wiec do dupy lub na odwrót, trzeba dodać, że połowa opini jest na bank wymyslona na zasadzie powielanego mitu. Ten rank jest zły, asusów na serwisie mam tyle samo co HP, najgorsze były FS bo czesto konstruowane na chipsetach SIS i VIA, kazdy sprzęt na intelu i intelowskiej zintegrowanej grafice będzie śmigal wieki, bez względu na firmę. Uwierz mi na słowo, naprawiłem już ponad 1500tys laptopów, mam profesjonalny serwis wiec wiem co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaa2222
kurde teraz zauwazylam ze ten czarny to jest licytacja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca bombowca
miało być 1,5tys:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaa2222
oki to pewnie masz racje, dzieki za informacje to w takim razie jaki Ty bys mi polecil tak od siebie?? ;)bo ja sie kompletnie nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaa2222
aa noi lubie pograc w gry i najczesciej to ogladam filmy i do tego zeby byl najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don żulan de marko
powiem ci tak: kupilem hp w jułesej w 2009 za 2,5tys$ to bylo envy15 w najlepszej konfiguracji i po roku szlag trafil plyte glowna. wkur­wilem sie bo oczywiscie polskie hp nie akceptuje miedzynarodowej gwarancji (nie obslugujemy tego modelu w kraju). szlag mnie trafil i powiedzialem z ejuz nigdy nie biore po pierwsze nic z tej firmy po drugie nigdy juz tak drogiego lapsa. wzialem w polsce asusa tez za 2,5tys ale zlotych i jestem bardziej zadowolony niz z tamtego smiecia. niestety asus tez ma swoje wady np po recovery padl mi bluetooth mimo najnowszych sterownikow, ale to pryszcz przy tamtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca bombowca
Jak napisałem, marka nieistotna, wazne aby był z prockiem intel, grafika Intel, minimum 3xUSB, windows7, ładny, 2lata gwarancji minimum, przy tym wszystkim najtańszy, na wilekość ramu czy dysku nie patrz, 320GB to wystarczająco, ale jak w tej samej cenie bedzie wiecej to spoko, ramu 4GB wystarczy spokojnie, zwiekszyć mozna za grosze ale nie ma dzis takich wymogów. to chyba na tyle z mojej strony, a o lapka trza dbac, czyszczenie co 6miesiecy(przedmuchanie wentylatora, bo rozbierac nie ma co jak na gwarancji) nie używać na kilanach i pościeli w sypialni, chyba że bedziesz mieć podstawke do tego celu, nie uderzać, zdaleka od laptopa z napojami bo predzej czy póxniej zalejesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkrrtttt
sony-niezawodny. 4,5 roku nie dziala czytnik kart pamieci i zawias sie poluzowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega informatyk zawsze polecał mi laptopy Dell. Są dobre i mają najlepszy serwis gwarancyjny w razie usterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaa2222
no wlasnie moj tata ma hp tez kupil w usa i teraz to ledwo sie wlacza ale minelo juz jakies 5 -6 lat i jak podepnie pod niego internet to sie wiesza i nic nie mozna zrobic, nawet myszka ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×