Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bachaa2222

JAKA MARKA LAPTOPA NAJLEPSZA?? ;)))

Polecane posty

Gość kierowca bombowca
don zuan, kara za sknerzenie i kupowanie taniej w USA:D ale jak widzisz zmądrzałeś, elektronike kupuje sie najtańsza bo nie żal wyrzucić kto ci powiedział że płyta do wymiany, pewnie jakiś ciulaty serwis i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaa2222
kierowca bombowca dzieki wielkie, wezme to wszystko pod uwage az sobie zapisze ten temat i jak bd szla kupowac to przepisze to wszystko na kartke hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca bombowca
6lat to stary lapek, ma prawo działac jak muł:) pewnie dysk juz zuzyty, normalne jak w kazdym, i widzicie, HP duzo ludzi ma i stad opinia ze sie duzo psują, to normalne, czego wiecej sprzedano tego wiecej idzie do naprawy, a deli mam na pęczki na serwisie, drogi sprzet droga naprawa nie polecam markowych chyba że komuś to poprawi samopoczucie i może poszpanować hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don żulan de marko
kierowca to nie sknezenie ale w eiropie on nigdy nie zostal skonfigurowany z takim wyswietlaczem jaki mialem. po prostu wg jułesej europa nawet uk to druga kategoria, bo chyba nie sadzisz ze walac 2,5 kafla zielonych mowimy o sknerzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don żulan de marko
aha jeszcze jedno. tam naprawde byl miszung, on sie spalil zywym ogniem. zawsze jak pracowal to walilo z z wentylatora jak z grzejnika. po prostu zlom. je­bnalem nim o sciane po wszystkim bo to nie byla jego kropla ktora przelala czare goryczy. bardzo nieudany model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca bombowca
nie wiem, możliwe że akurat chciałes taki co akurat u nas nie ma, ale znam ludzi co kupuja np. dele, w USA daja za niego 3tys zeta a u nas taki kosztuje np. 4,5tys zeta, wydanie 3tys to tez nie sknerzenie ale jednak bo kombinowal z USA a po awarii płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don żulan de marko
o to chodzi na europe nie daja tego co tam. popatrz nawet na samochody. tam zawsze maja lepsze wyposazenie i sa tansze. chore to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca bombowca
te lapki co ja naprawiałem z USA niczym specjalnym sie nie wyrózniały, ale zapewne jest tam nieco inna połka, wiadomo, inna klientela to i inna oferta w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsfdds
nie marka tylko konkretny model sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaa2222
to juz wiem dlatego pytam o model wyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do czego ten laptop
ma służyć - do internetu, czy do czegoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaa2222
do internetu i do ogladania filmow glownie :)noi do gier tez ale to juz niekoniecznie bo czasami tylko w cos pogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot z kulawym kutem
Unikaj Acera i HP. Tradycyjnie Asus się sprawdza i może Lenowo. Jeszcze Samsungi nie sa złe i są w miarę tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara dobra toshiba..
ale pieprzycie...laptopoy za 5 tys zl latpki z ameryki ja mam laptopa z polowy 2008 roku, za mniej niż 3 tysiące złotych. czasem zamula, ale to przez spore obciążenie bo mam na nim wszystko jest cudowny 😍 i spadl mi kilka razy ale mimo to dziala ;d jedyne wady to paskudne ładowarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do czego ten laptop
Gość no to ja mam lenowo
kupiłam za 4500 zł. Miały chodzić na nim gry,ale jak jakąś włączę, to mi się komp momentalnie tak nagrzewa, że można jajka smazyć i potem sam się wyłącza i nie chce się włączyć.Grać więc nie mogę. A po niecałym m-cu od zakupu klawisze się zacinały, entera już nie mam,tylko taki wystający pypeć,klapa sama opada, a jak cokowiek piszę, to potem muszę spacje robić, bo pisze mi często ciągiem. Do tego jeszcze dochodzą inne problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam lenowvo
niby wypasione,ale ,po roku juz są usterki,a informatyk mnie uprzedził ze może paść na amen, a mialam ACERA i był zarąbisty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PACKARD BELL . .
ja wlasnie pisze z packard bella, najlepszy, najsilniejszy laptop w srodku, obudowa - bede szczera- jest do dupy, latwo sie lamie itd. ale w srodku to jest super, jeden z lepszych, jest wytrwaly, nie psuje sie nic itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mam lenowo
a moja siorka kupiła jakies nowe gówno za600 zł, coś podobnego do tych z linków wyżej i po tygodniu musiała sprawić nowy komp, bo te chodzą jak ślimaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mam lenowo
do ja mam Lenovo - to witaj w klubie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam lenowvo
o proszę,dwie osoby średnio zadowolone,tez mam wrazenie ze klapa juz leci,szybko przestala dzialac kamera potem wifi,powinnam to reklamowac,ale jak pomysle ile dalam kasy,i ze nie bede miala laptopa do dyspozycji to szlag mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do laptopów
Asus to kupa, przywiozłem z kanady i GPU padło po 3miesiącach, wymienili i po miesiącu wifi przestało działać. Jakaś nawiedzona pisze o lenovo, że złe, że za 4500 kupiła, laptop nie jest do grania. Jeszcze napisz jaki model, jaki CPU/GPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do czego ten laptop
Kupiłem już 5 poleasingowych laptopów i nie widzę różnicy (szczególnie w przypadku procesorów dual core2) w wydajności z nowymi laptopami z niższej półki - czyli jak ten asus za 1400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachaa2222
nie no te wyzej to nie bardzo, to bedzie moj 1 laptop i za zarobione pieniadze wiec chcialabym cos nowego i ze tak powiem ladniejszego od tych wyzej bo one wygladaja jak stary laptop mojego taty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mam lenowo
na klapę reklamacji nie ma, na klawiaturę też nie. Ja sobie powiedziałam, że nie dam ani grosza więcej im zarobić i nie wymienię tej zasranej klawiatury.O grach to już dawnoooo zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do czego ten laptop
Twój tok logiki i argumentacji mnie powala. Twoja kasa, miłego przepierdalania w błoto 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddkkd
absolutnie DELL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam lenowvo
na wiatrak tez nie ma.po pół roku koleznace padł-wymiana 250zl choc faktycznie wielu informatyków uwielbia tą markę. ja mysle,ze te nowe modele to robią byle obskoczyły gwarancję,.a te starsze są nie do zajechania,moja koleznaka ma della i druga hp,oba po 10 lat,i śmigają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×