Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

lubię sie bawić cipeczką lubię najpierw chwycić twoją kuleczkę:) pomiedzy dwa palce i lekko przesuwając twoje wargi tak by drażniły łechtaczkę ( to taki odpowiednik ręcznej msturbacji u faceta) następnie uwielbiam zabrać się do niej językiem - jestem w tym dobry:) lubię gdy wyginasz się gdy jest ci dobrze ehhhhhhhhhhhhhhhhhh cholera czuję ten smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu na ostrą jazdę przyjdzie czas teraz chcę sie bawić jej podnieceniem , zapachem, jej pragnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie że ja czuję dziką satysfakcję z jej rozkoszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jej pika ale jak ja umiem na niej grać jakie ona dzwięki wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazam sobie że leże rozkraczona, a dwoch filo-figlologów dyskutuje ze sobą, jak to jej zrobić, zapamiętują sie w tej dyskusji, tak że w koncu zasypiam, rano budzę sie sama, bo wy od świtu wspolnie na rybach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy z was celuje w inny target mlode panny i tak nei dochodzą albo z natury dochodzą po obojetnie jakim waleniu trzydziestki+ potrzebują rozgrywki, poematow doznan i uwertury w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz em czasami sama zabawa przed penetracją jest lepsza niż sam akt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeee wrzodzie nie ide jednak z nim na ryby nie umie poczekać aż ryba weźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo z dojrzałą kobietą nie mozesz dzialać wg tego co sobie sam wymysliles, to nie panna co sie da wyruchac jak chcesz, ona musi tego chciec, jak sie "dogadacie" mięzy ustami a brzegiem pucharu to będzie piękny łózkowy dialog i super doznania dla kazdej strony, a jak zaczniesz jakąś swoją jazdę utartym szlakiem bez pytania jej oczu o zgodę, to spadasz szybciej niz zrozumiesz, co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))))))) taki los sobie zgotowałaś mogłaś sie kliknąć jako kicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu się nie zgodzę nie trzeba kochac by sie świetnie kochać:) a czasami choć to też nie mój klimacik to przemoc jest tak samo potrzebna jak naganna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wynika z porownania zastosowanego przez osobe z ktorą juz dlugo tu gadam, powiedziala: jesteś jak wrzod na dupie, uznalam że ma rację, bo chyba wie, co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem koleżankę która uwielbiała podduszanie :) ok złotko już tak nie powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie wszystkie moje kliki dochodzą do was w poprzedniej wypowiedzi obiecałem złotko że cię już tak nie nazwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×