Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

Kwestia nastroju i potrzeby w danej chwili, aczkolwiek lubię zdecydowane sztuki, które wiedzą, czego chcą - to o samcach. A jeśli chodzi o fony, to mają mnie służyć a nie potęgować złość, zatem uległy ma być i basta! Klawiatura dotykowa to ułatwia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się coś podobnego nie zdarzyło. Ale może w ramach noworocznego postanowienia bycia bardziej niegrzeczną, takie historie i mnie dosiegną :D Tymczasem idę, nadal grzecznie, oddać się jedynie obowiązkom domowym :O Przyjemności :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sos nowy
Kasia a ty jak masz ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concha de corrales
puk puk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concha de corrales
widzę, że tu duża rozwiązłość, tak od razu dzioba na wejście? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concha de corrales
ale tu kirwa mix osobliwości, nie nadążam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no sory nie wytrzymałem...Kasia 1978 a swoją dupe na ile cenisz? Z tego co widzę to na ok 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jesteś dwa razy lepsza od lalki i 4 razy lepsza niz filmerotyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concha de corrales
niby na nowo a takie swojskie klimaty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) siemka wszystkim sreberko odpowiedz jest tylkojedna:) niedopchnięta osoba to osoba ze skrupułami po niekorzystnym splocie zdarzeń. Należy jeśli nie możemy zmienić splotu wydarzeń pozbawić ją skrupułów. a teraz mam pytanko czy aliBibizoostaje poinformowane o zmianach? Czy fakt że dewiacja seksualna sama znajduje sobie alibi dla własnego istnienia nie jest wystarczającym dowodem że tylko my jesteśmy sobie przeszkodą w niedopchnięciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjj sorkita moja klawiatura i ta moja spacja miało być alibi bi zostaje :) wiec jesli biseksualna osoba potrafi przkonstruować swoje ja w celu dopchnięcia mimo braku akceptacji to zwykły hetero aby się dopchnąć musi tylko postanowić że chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie wią;) o topie i o paradoksie niedopchnięcia tysz. ale wisz jakie som baby: i chcialaby i boi się, i tak niedorżnięta chodzi, chodzi, chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×