Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

bardzo mądrze :) ja nienawidzę ale jestem ciągle, bo mam zęby do de i one sobie żyją własnym życiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie zeżarłam wielką garść kiszonej kapusty :O dobrze, że śpię sama :classic_cool: idem bo rano .... wiadomo co :) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że towarzystwo już śpi więc zostawię coś po sobie na dobry humor z rana: Rozmawiają dwie koleżanki: - Jak tam Twój wczorajszy sex? - Beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał. A u Ciebie? - No u mnie rewelacja, mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszną romantyczną kolację. Później przez godzinę wracaliśmy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece ,godzina przecudownej gry wstępnej, później godzina nieziemskiego sexu a na koniec wyobraź sobie, że przez godzinę rozmawialiśmy czule ze sobą. Bajka po prostu! W tym samym czasie rozmawiają ze sobą ich faceci: - Jak tam Twój wczorajszy sex? - Beznadzieja. Przychodzę i akurat prądu nie było, zabrałem więc gdzieś starą na kolację. Żarcie beznadziejne, drogo, kasy mało, więc musiałem wracać z buta. Wróciliśmy dalej nie było prądu, to musiałem zapalać te jebane świeczki. Byłem tak wkur*wiony, że przez godzinę nie mógł mi stanąć, a później jeszcze ku*wa usnąć nie mogłem. A u Ciebie? - U mnie zajebiście! Przychodzę do domu, żarcie na stole, nawpierdalalem się, poruchałem i poszedłem spać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :classic_cool: 🖐️ Te, baletnica.... w te 5 kg mniej nie uwierzymy dopóki nie zobaczymy. Nie chwal się tylko poka fote :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć na chwilę ale:) miłego wieczorku wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee fajnie samce erotomańce to ja?????????????????????????? złotko masz nową zabawkę:) jak chcesz to pobawię się z tobą:) do haleczki i pląsgibkości dołożymy wibratorek? shiiiiiiiiiitttttt. nie wytrzymam nie wtrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki bardzo zyciowy w dzisiejszej erze komformizmu to i pomyślałem że tematyka jak najbardziej pozwala na zamieszczenie go na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
... znów sie mozna było smiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu się doczekałem jakiegos towarzystwa :) A już chciałem sztuczny tłum na topiku robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak komu sylwester minął?? Ja się bałem wyjść na dwór jak zobaczyłem jak niemiaszki odpalają petardy :( Najgorsza była babcia na oko około 65 lat która rzymskimi ogniami w tłum strzelała z uśmiechem na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
takie chyba pancerfausty... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprzednim sylwku w berlinie sie przeknalam, ze to co sie u nas odpala to jest maly pikuś, oni mają hopla na fajerwerki i po skonczonym odpalaniu, jezdzi sie ulicami miasta zascielonego smieciami z fajerwerkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×