Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

Daj spokój ja rozumiem że można się bawić ale strzelanie w ludzi i odpalanie petard na dachach cudzych samochodów to raczej normalne nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt że w Niemczech w małej miejscowości w jakiej akurat byłem (ok. 25 tys, mieszkańców) sylwester na jednej ulicy tejze miejscowości wygląda o wiele bardziej bogato jak te które organizuje się przy ratuszach większych miast w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
berlin zachodni, berlin zachodni... to stoi polak co drugi chodnik za każdym rogiem czai się tuuuuuuurek sprzedasz mu wszystko tylko nie skóre :-) one piwo too much :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berlin , miasto zniszczone w 90% przez zdobycie przez Armię Czerwoną, odbudowany rękoma tysiecy zgwałconych Niemek, dzis metropolia etniczno-sekciarsko-spoleczna. Łykała polskich geszefciarzy do kotłującego sie tłumu ludzi szukających swojej szansy, dzisiaj Turcy ją wykorzystali, trzymają w swych rękach większosc rynku nieruchomosci, gdzie są dzieci z Dworca ZOO?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
mi się jeszcze tlucze po pustej bańce ten samobójca z samotności w sieci, taaaa... Berlin jest zdecydowanie antypatyczny, zimny i jakiś taki brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
mężu, no z piwnego wieczoru mnie rozliczasz? uuuu..... no i mamy pierwszy małżeński kryzys :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo towarzysko byłem ja kolega i jego narzeczona :D Baletnica nie chciała przyjechac bo już z "kolegą" się umówiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
... a w dodatku skarzypyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu? lubię Berlin, jest pelen totalnych freakow i sklepów , ktore nie powinny istnieć, typu: odzież dla mężczyzn przebierających sie za bobasy, lub księgarnia z literaturą koreańską w oryginale, chociaz to trochę zanika, ale i tak dżungla w porównaniu z wyludnionymi centrami polskich miast pelnych banków i kancelarii prawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
a ja bym pojechała teraz na oscypka do zakopanego, hej! nazreć się, nachlać i poleżeć na dowolnie obranym boku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak takie miasta lubisz to polecam Maastricht i Rotterdam oraz Den Haag w Holandii tam dopiero cuda na kiju znajdziesz :D Nie polecam za to Amsterdamu tam co 10 metrów coffe shop i sklep z gadżetami erotycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
ano :-) ciekawe co z Ciabem... matka, nie szkoda Ci tamtego topa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie na realny wyślemy zaproszenie a wirtualny skromny był i poza wirtualnym księdzem i nami nie było nikogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
(ja nawet nic nie pamiętam, hihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletnica na facebooku napisz to się dowiesz co u niej bo jeżeli pytasz mnie bądź nas o to co u niej to ja mogę odpowiedzieć za siebie że dawno jej nie czytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
a mi tam szkoda... sentymentalna jestem na starość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tera sie nie tlumaczta, gdybym miala kajecik to wstawilabym po grubym minusie, a ze nie mam takiego zwyczaju, to normalnie przechodzimy nad tym do porządku codziennego. czyli spływa to po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
czyli norma- wszyscy wszystko mają wszędzie :-) a najpijańszy na świecie? hula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście bo już się targnąć miałem na swoje życie przez minusa :P Ale zarzekam się że na realny zaproszenie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
strózem.... hm... nie.... ale... a z resztą... idę spać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×