Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biłdgrmu

Aaa pomysły na prezenty

Polecane posty

Gość asia_kuki
bardzo fajne są prezenty ze zdjęciami w różnych formach... czy to w kalendarzu czy też w książce albo na kubku... na stronie FotoBistro znajdziesz przykłady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZNicole
w okresie przedadwentowym fajnie jest sprezentować Kalendarz adwentowy!!! Lub na mikołaja to fajny pomysł W Niemczech mają ich tak dużo do wyboru!! Nawet w wersji dla dorosłych;) z alkoholami małymi różnymi lub kosmetykami. Nawet Douglas ma swój z kosmetykami. Ciekawe kiedy w Polsce też będzie taki duży wybór!! póki co pozostaje nam allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikadab
Rodzicom możesz kupić zestaw wina http://sklep-wina.pl/3055,po-udnie-francji-dwa-wiaty.html . Oryginalny i praktyczny prezent, który na pewno przypadnie im do gustu. Co do bratanka- czym on się interesuje? Może coś doradzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę to mamy na co dzień, ja bym raczej za srebrną biżuteria optowała bo nie jest zbyt droga, a każda niemal kobieta lubi mieć wyjątkowe dodatki. W sumie to teraz można załapać się na promocje.. ja załapałam się na zawieszkę z niebieskim topazem...przepiękna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę to mamy na co dzień, ja bym raczej za srebrną biżuteria optowała bo nie jest zbyt droga, a każda niemal kobieta lubi mieć wyjątkowe dodatki. W sumie to teraz można załapać się na promocje.. ja załapałam się na zawieszkę z niebieskim topazem w www.kuzniasrebra.pl/...przepiękna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciolkaaaa
Ja w tym roku kupie prenumeraty na czasopisma tematyczne.W zaleznosci kto kim sie interesuje:-).No i do tego dodam karty-akonto,z pewna suma pieniedzy do wykorzstania w centrum handlowym.Pojedziemy na noworoczne wyprzedaze i niech sobie kazdy kupi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loopik
a nie mysleliscie nad zakupieniem fotokalendarza??? ostatnio tez mialam problem z prezentem na swieta. moja siostra polecila mi, bym zakupila dla chlopaka (dosc nietypowy, owszem) prezent. na stronie www.pixbook.pl sa fotokalendarze, ktore idealnie pasuja na prezent. na poczatku nie bylam przekonana, ale tak naprawfe nic nie tracilam, bo kosztuja tylko 20 zl. co sie okazalo? sa naprawde fajne. kazdy miesiac to inne zdjecie z moim chlopakiem.;) mysle, ze pomysl ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vielki9
Też słyszalem duzo dobrych opinii o pixbook i chyba sie skusze na zakup fotokalendarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak09
Polecam personalizowany kalendarz A3, który projektuje się on-line - http://www.pixbook.pl/fotokalendarz Dodajesz własne zdjęcia i prezent gotowy. Cena wg. bardzo niska - 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszych członków rodziny warto spytać co chcą dostać - może odkładają jakiś zakup z powodów finansowych? A dla dzieciaków polecam książeczki edukacyjne z klockami http://bambinoluk.pl/ Oprócz dobrej zabawy spełniają tez rolę edukacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy uważają, że dawanie kosmetyków na prezent jest pomysłem dość oklepanym... ale powiedzmy sobie szczerze, kosmetyków nigdy nie za wiele. Bardzo fajne zestawy upominkowe są na stronce Fleur de Sante, zarówno jaki i linie kobiece kosmetyków, jak i zestawy dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresoor
na cale szczescie moim zbawieniem prezentowym okazala sie moja wspaniala siostra bo jak co roku nie mialem pomyslu na prezent dla swojej narzeczonej tym razem kupilem jej bielizne z la perli ze sklepu luxusowi mam nadzieje ze bedzie zadowolona, dla rodzicow to wiecie juz nie jest takie wyzwanie bo wystarczy im bilet do kina kupic czy na sylwestra :P a jeszcze kurde nie mam pomyslu na siostre macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię zakupy w Waptece. przede wszystkim kosmetyki i suplementy diety, mają naprawdę dobre ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek225
to ja jeszcze zastanawiam się co kupić mojej lubej. Dzisiaj przeglądam tutaj pomysły http://iprezenty.pl/prezenty/mloda-18-35 chyba skusze się na jakaś biżuterie ale jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.legendary-gifts.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaliza123
dla dziecka to najlepszy prezent to dobra ksiażka- uczy, rozwija i daj***ardzo dużo do życiowego sukcesu i szczęścia. jak chcemy miec mądre dzieci to im czytajmy, a nie tylko każmy życ w kulturze obrazkowej. jak ktoś chce dziecku kupić książke, a nie wie co, to niech zajrzy tu: http://xiegarnia.pl/artykuly/poczytaj-mi-mikolaju-co-wybrac-dzieciom-pod-choinke/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam kosmetyki pielęgnacyjne w Waptece dla mamy i siostry - wiem, że się ucieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawym i zarazem romantycznym pomysłem na prezent będą z pewnością kwiaty,,można dostać szereg bukietów na www.E-kwiaty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dużo kupuję w Waptece - szczególnie kosmetyki pielęgnacyjne. mają tam naprawdę dobre ceny, dużo lepsze niż stacjonarnie w sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda za oknem nie sprzyja do zabaw z dzieckiem na świeżym powietrzu, więc powinniśmy zadbać by nasza pociecha nie nudziła się w domu. Pomogą nam w tym promocje w sklepach Toys”R”Us, gdzie w korzystnych cenach znajdziemy między innymi: mini wieżę z zestawem 500 naklejek do dekoracji tańszą o 70 zł, gry i puzzle marki Trefl przecenione nawet o 60% a zabawki z serii Monter High, Barbie oraz Tomek i przyjaciele w cenie promocyjnej do 60% taniej. Nie ma co zwlekać. Zadbajmy by nasze dzieci nie nudziły się w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubozuu
Szukając prezentów dla Babci i Dziadka natrafiłam na bloga prezentowego fajnego z nazwą zabawną Qukeria.pl Są tam oczywiście też prezenty na różne okazje, ale w końcu zbliża się ta konkretna. Co polecam? Najbardziej zabawna i zaskakująca... Zumba dla babci:-) ale poza zumbą jest cała lista prezentów i informacja gdzie można je znaleźć. Wybór łączy propozycje klasyczne i niebanalne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiii
Zobaczcie jeszcze na stronkę www.ceramika-birko.pl ! fajne i ciekawe pomysły :) ręcznie robiona ceramika i różne ciekawostki. Zamawiałam sobie ostatnio koszyczek z wikliny papierowej. Włożyłam komplet małych ręczniczków i prezent gotowy! :) polecam tez ubranka ocieplacze na kubki! są super i na indywidualne zamówienie! :) www.ceramika-birko.pl Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam na prezenty przeżycia. Niedawno na swoje 25 urodziny otrzymałam Rytuał czekoladowy - peeling plus masaż. No, i prezent jak dla mnie był super. Nie wiem, dokładnie skąd był zamawiany, Kamil mówił, że znalazł go na stoisku z przeżyciami w Galerii Mokotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×