Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biłdgrmu

Aaa pomysły na prezenty

Polecane posty

Gość maksiwy
Do pomysłów na prezenty dorzuciłbym jeszcze zegarek. Taki podarunek zawsze się gdzieś tam sprawdzi. Prezent uniwersalny. A wspominam o tym bo kupowałem parę dni temu dla ojca na urodziny na smalltime.pl i zauważyłem, że można kupić teraz całkiem niezły zegarek niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margotka1
Zegarków ponoć nie daje się w prezencie :) Taki przesąd. W tym roku wiem, że dam pościel, piżamę albo piękny szlafrok. Wyczaiłam już fajne promocje w internecie na http://karo.waw.pl i tam je zamówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może coś z galanterii skórzanej tacie ładny pasek mamie torebkę i portfel bardzo fajną ofertę znajdziesz na www.alkapask.pl , a młodemu jakąś książkę, grę, klocki może lego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zaszalałam:):):) wymyśliłam...wybrałam...kupiłam coś praktycznego (na spółkę z rodziną;):):)) a niech ma:):) Rower Compact firmy AUTHOR. Wynalazłam sklep http://www.centrumrowerowe.pl/ i trafiła mi się jeszcze promocja 150 złotych na akcesoria, no to jeszcze zrobiłam sobie prezent w postaci kasku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcząca z kilogramami
a jak się już kupi prezent to można dodać do tego taki mały flakoniczek z ulubionym zapachem z odlwekiperfum.pl - taki miły akcent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle gdy chce zrobić komuś prezent(albo sobie :P) zamawiam bieliznę z olive.pl Ostatnio zamówiłam rewelacyjny komplecik w baranki piżamka, szlafroczek i kapcie dla mojej przyjaciółki. Popatrzcie: http://www.olive.pl/index.php?_search_category=on&search_query=&podkat=0&producent=45&rozmiar=0&_search_from=&_search_to=&_search_photo=&do_search=true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie jakieś oryginalne pomysły na prezent dla narzeczonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako kobieta zawsze sie ciesze z kwiatów :D taki już mój urok, ostatnio dostalam stabilizowane z rosebelle i pięknie się trzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej przyjaciółce na urodziny sprezentowałam ostatnio farbkę ze Sleeka (http://www.topdrogeria.pl/makijaz/pigment_do_ust_farbka_pout_paint_peachy_keen,10795.html) polecała ją KatOsu w swoich filmach więc zaryzykowałam :) prezent bardzo się spodobał, przyjaciółka bardzo sobie chwali ten produkt, tak bardzo, że sama zamówiła kolejne 2 kolory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka752
Ja w ostatnich latach zawsze kupowałam prezent na ostatnią chwilę. W tym roku obiecałam sobie, że będzie inaczej. Zrobiłam sobie listę prezentów i działam. Po niedzieli będę zamawiała na http://www.landersen.pl/outlet ubrania dla męskiej części rodziny a dla żeńskiej kupię jakieś kosmetyki. Będę musiała po wypłacie jechać do CH bo przez internet kosmetyków nie lubię kupować. Dla dzieciaków też już mam wybrane prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikoOonka
Dla brata polecam lego. Odpowiednie do każdego wieku! Sama kupiłam dla brata w masterstore.pl. Tam znalazłam najtaniej. Paczke dostałam po 3 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis z FB mojej koleżani Ani Z. Mój tato właśnie skończył 50 lat i miałam problem z pomysłem na prezent. Tak los chciał, że akurat spotkałam się z moim kolegą z podstawówki który to jest znany z ciekawych pomysłów na życie. Właśnie kilka miesięcy wcześniej otworzył firmę Digitalizowanie.pl zajmującą się skanowaniem starych zdjęć które mamy na papierze. Na początku myślałam, że to nie jest prezent dla Taty bo zawsze narzeka na to, że teraz nikt zdjęć już nie wywołuje i trzeba je na komputerze oglądać. No ale czas leciał a pomysłów nie przybywało to też z bratem doszliśmy do wniosku, że przecież znajomy zawsze miał dobre pomysły to może i ten nie jest głupi. Po 2 dniach miałam rodzinne zdjęcia u siebie w paczkomacie, razem z niepozorną płytką DVD. I teraz sedno sprawy, ten pomysł na zdigitalizowanie zdjęć jest wręcz szatański. Cała rodzina przez 2h siedziała bez ruchu przed telewizorem a tato z ciocią (jego starszą siostrą) stali obok i pokazywali mnie, bratu i kuzynostwu kto jest kim na zdjęciu. Babcia to aż płakała ze szczęścia bo na kilku zdjęciach był dziadek który, już od 35 lat nie żyje i nikt z młodych go nie widział. A tutaj na monitorze Dziadek z Babcią w kwiecie wieku a obok nich nasi wujkowie z tatą. Po prostu nie do wiary, nawet małe zdjęcie legitymacyjne, takie wiecie 3 na 4cm było na całym ekranie 50calowego monitora, bez żadnych skaz czy innych. Część zdjęć które były to jakieś pomarańczowe plamy na monitorze było widać już normalnie. Nie mogliśmy się na dziwić co ta technologia potrafi. Chyba jeszcze nikt w rodzinie nie dostał takiego prezentu jak Tato. Generalnie to źle pisze bo płyta DVD została przegrana chyba z 7 razy i nie wiadomo ile razy skopiowana. Teraz już wszyscy mają te zdjęcia a będzie ich więcej bo starsi ustalili, że zbiorą resztę zdjęć i też wyślą do znajomego. Wujek (Szwagier taty) dodatkowo wydrukował jedno ze zdjęć, jak byli pierwszy raz bez dzieci nad morzem. Dało się to zrobić w dużym formacie, dwa razy i jeden wisi u nas w domu rodzinnym drugi u wujka. Podsumowując, impreza wyszła nas z bratem po 120zł ale mina wszystkich jak oglądaliśmy zdjęcia z prywatki gdzie na stole stał spiryt i wszyscy palili fajki - bezcenna. Poniżej wklejam link do stronki znajomego nie dlatego, że go lubię ale uważam, że należy mu się ode mnie reklama jak psu miska. www.digitalizowanie.pl PS. od kilku dni jest 10% rabat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już niekótre kupiłam! Babci ciepłą futrzaną czapkę ( powiedzcie co sądzicie ) http://andy-fashion.pl/kolekcje/czapki-damskie Mamie kosmetyki - standard. :P Nawet nie wydałam za dużo, bo znalazłam spoko promocję w sklepie internetowym (jakby co, to www.bellemonde.pl ) Bratu kupiłam przebranie spidermana (ma 5 lat) :D Mam tylko problem z wyborem prezentu dla taty... Doradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję prezenty na www.havvahome.com, lepszej strony na prezenty chyba nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeżeli potrzebujesz prezntu dla swojego taty to zapraszam do naszego sklepu internetowego www.marano.com.pl znajdziesz tam narzedzia do warsztatu z których Twój tata na pewno się ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam dobre kosmetyki,przynajmniej wybierzemy praktyczny prezent który przyda się zarówno mężczyźnie jak i kobiecie. eDrogeria24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki_mini
Ja marzę o "Greckich bogach według Percy'ego Jacksona" i myślę, że jest to idealny prezent dla każdego nastolatka, bo wielu moich przyjaciół tak jak ja liczy na to, że dostanie tą książkę od Mikołaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toniki Ziaja- 6zl www.razem.net/p/64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon marki Elkos 500ml, 4,99zl www.razem.net/p/64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×