Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 marrekr

deweloper Warszawa

Polecane posty

Go艣膰 Jakub
Dnia 8.10.2019 o 14:10, Go艣膰 Miks napisa艂:

A gdzie takie luksusy? 馃槈

Wilania w Wilanowie. Nie wiem czy jeszcze maj膮 mieszkania w ofercie, bo cieszy艂y si臋 du偶膮 popularno艣ci膮, ale warto zajrze膰 i podpyta膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Adam

Jak dla mnie najlepszy deweloper to WWW Construction, oferuj膮 mieszkania z ogr贸dkiem na Wawrze w聽 dobrej cenie. Bardzo dobrze mi si臋 mieszka na ich osiedlu z nisk膮 zabudow膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dominik
Dnia 28.08.2019 o 14:58, Go艣膰 Meggie napisa艂:

Ja przegl膮da艂am oferty od nich, ale na Wilanowie. Maj膮 naprawd臋 du偶y wyb贸r mieszka艅 i pod k膮tem rozk艂adu, garderoby, nas艂onecznienia, balkonu, nawet ogr贸dk贸w. Jest nad czym my艣le膰 馃檪

Witam. Kupi艂em od nich mieszkanie w Wilanowie na osiedlu Brzozowy Zak膮tek. Pomocni i terminowi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 xyz

Unika膰 szerokim 艂ukiem zar贸wno kupna mieszka艅 jak i pracy u tego cz艂owieka !

Pracowa艂em tam jako podwykonawca przy wyko艅czeniach, wszystko zrobione najta艅szym kosztem, jedna wielka 艣ciema i fuszerka !

Na dodatek Deweloper nie jest wyp艂acalny !聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Unika膰 szerokim 艂ukiem zar贸wno kupna mieszka艅 jak i pracy u tego cz艂owieka !

Pracowa艂em tam jako podwykonawca przy wyko艅czeniach, wszystko zrobione najta艅szym kosztem, jedna wielka 艣ciema i fuszerka !

Na dodatek Deweloper nie jest wyp艂acalny !聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiktoria87

Ja polecam APM Development, kupili艣my od tej firmy mieszkanie w inwestycji Apartamenty Nowy Marysin, bardzo fajne osiedle i super mieszkanka. Aktualnie w budowie jest IV etap. Moim zdaniem deweloper naprawd臋 godny polecenia, sprawdzony, dzia艂aj膮cy od lat, wiarygodny, a to si臋 w dzisiejszych czasach bardzo liczy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aneta

Generalnie je艣li chodzi o deweloper贸w, to troch臋 si臋 o tym 艣rodowisku nas艂ucha艂am, gdy szuka艂am mieszkania, ale najlepiej zawsze wypada艂 Home Invest. Swoja drog膮, to w艂a艣nie na nich si臋 zdecydowa艂am i jestem zadowolona z tej decyzji

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Anita

Kupowa艂am mieszkanie od Home Invest i wszystkim zajeli si臋 od A do Z. Zero niedom贸wie艅. Z a takie pieni膮dze oczekiwa艂am profesjonalizmu, wi臋c jestem bardzo zadowolona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja kupi艂am mieszkanie na osiedlu kt贸re postawi艂o Home invest i nie 偶a艂uj臋. Wszystko jasno okre艣lone by艂o, wiedzia艂am na czym stoje i czego si臋 spodziewa膰. Nie kombinowali, nie bajerowali tylko powiedzieli dok艂adnie co i jak. No i wszystko si臋 zgadza艂o ze stanem faktycznym 馃槉

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Kupuj膮c mieszkanie, zwraca艂am szczeg贸ln膮 uwag臋 cen臋 i obs艂ug臋 klienta. Wybra艂am dewelopera http://www.bud-rim.com.pl i jestem bardzo zadowolona zero niedom贸wie艅, a mieszkanko pi臋kne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Moja znajoma kupuje nowe mieszkania pod wynajem dla student贸w i najcz臋艣ciej wybiera te 2 lub 3 pokojowe, 偶eby zachowa膰 wy偶szy standard mieszkania. Ma te偶 ju偶 sprawdzonego developera, najcz臋艣ciej kupuje mieszkania od Home Invest.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja kupi艂em mieszkanie od Home Invest i uwa偶am to za dobr膮 decyzj臋, bo ju偶 abstra...膮c od tego, 偶e wszystko jest wyko艅czone jak nale偶y, a budowa solidna, to okazali si臋 naprawd臋 du偶ym wsparciem w kwestii zwi膮zanej z kredytowaniem. Wynegocjowali dla mnie lepsze warunki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

W Warszawie warto sprawdzi膰 Napollo. Ja sam mam od nich mieszkanie i jest ono bardzo dobrze usytuowane. Blisko PKP, park, a sama architektura zadziwia. Moi znajomi te偶 szukaj膮 mieszkania od nich. Odbi贸w terminie, mieszka si臋 wygodnie. II raz te偶 bym mu zaufa艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×