Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marrekr

deweloper Warszawa

Polecane posty

Gość gość
Gdzie InvestPlan teraz buduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Czapelskiej na Grochowie i na Łuczek na Włochach np. Ta druga jest ciekawa bardzo bo to jest wkomponowana kamienica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrego dewelopera mogę polecić z Trzebnicy - psgdeweloper.pl. Bardzo uczciwy i świetnie się z nim współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szukasz nowych mieszkań czy z rynku wtórnego? Jeżeli nowego, to zobacz sobie dewelopera Victoria Dom. Siostra kupiła u nich dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Viva Garden i super jest to mieszkanie, dobra jakość wykończenia no i nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerownaWilczka
Znam Vikotoria dom akurat z innej inwestycji, ja myślałam nad Viva Garden 3, juz na Facebooku widzę jak się budują! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić dewelopera z Trzebnicy - psgdeweloper.pl. Bardzo dobry i uczciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewojja
Osobiście mogę polecić InwestPlan. Kupiliśmy mieszkanie na Dubieńskiej i jesteśmy bardzo zadowoleni. Okolica przemiła wszędzie mamy blisko, niedługo będzie metro, super miejsce jak dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nowe mieszkania? Budynek jest już oddany do użytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinos86
Marek jeżeli nie potrzbujesz zyć w samym smrodzie centrum a cenisz sobie trochę zieleni to polecam Białołękę Viva Garden 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Dubieńskiej już dawno budynek jest oddany do zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sprawdzić każdego dewelopera czy nie ma żadnych wpisów hipotecznych na mieszkaniu które chcemy nabyć. Zrobimy to anonimowo po samym adresie; http://www.sprawdzamsiebie.strefa.pl/ksiega-wieczysta.html Wpisy mogą być przecież różne, również z ZUSu Urzędu Skarbowego czy też Banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusyn1989
Pewnego razu czytałam bardzo ciekawy artykuł gdzie było napisane że co raz więcej ludzi ucieka z Warszawy do innych miast Polski. Stolica staje się co raz bardziej zatłoczona więc taki stan rzeczy mnie nie dziwi. Ale przecież inne miasta w Polsce mają bardzo wiele do zaoferowania. Np we Wrocławiu powstają nowe inwestycję realizowane przez dewelopera vantage https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe.html Jest on liderem na rynku Wrocławskim jeśli chodzi o budowę powierzchni mieszkalnych. Jeśli zajrzymy na ich stronę internetową to przekonamy się w jak dogodnej lokalizacji powstają mieszkania oraz jaki nacisk na młode rodziny kładzie ten deweloper. Istotne jest aby mieszkanie w którym będzie żyć rodzina z małymi dziećmi była po pierwsze dobrze skomunikowane, w przyjaznej lokalizacji blisko parku, placu zabaw. No i oczywiście całe osiedle jak i otoczenie wokół niego było całkowicie bezpieczne. To wszystko sprawia że wybór mieszkania od dewelopera vantage jest najlepszym możliwym wyjściem. Po za tym warto dodać że samo miasto Wrocław jest uważane za jedno z najpiękniejszych w tej części Europy. Kto raz je odwiedzi zakocha się bez pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka2
Oddaję głos na Klijańczyk Development -spore mieszkania za przystępną kwotę, z ogródkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipny ten Kiljańczyk Development,drogo i tylko małe 1 pietrowe domki są.Pozatym nie potrafią się reklamować,od razu widać ze spamują na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu od razu spamują? :) Bez przesady, każdy ma prawo do swojego zdania. Poza tym wątek jest od tego, żeby każdy kto chce się wypowiedział i coś polecił! ja tam lubię rzeczy z polecenia. A sama polecam sprawdzić dewelopera Jan Pul - budują głównie w Pruszkowie i w Aninie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam ostatnio reklamę nowej inwestycji w Markach, wchodzi w program na 2018r. Blisko Warszawy, trasa S8, pierwsza strefa biletowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście o nowej inwestycji na Wawrze? Powstaje "Miasteczko Wawer" http://www.miasteczkowawer.pl/ bardzo ladne przestronne mieszkania z widokiem na las, czego sporo osób szuka i potrzebuje na co dzien kontaktu z przyrodą. Nowe osiedle bedzie w idealnej lokalizacji zarówno dla osób pracujących jak i dzieci i osób starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A II etap Nowego Miasta Pruszkow jest juz w realizacji i sprzedazy :) Teraz w przedsprzedazy mozna nie tylko kupic najlepsze mieszkania, ale i w dobrej cenie. Mysle, ze jesli ktos jest zainteresowany tymi okolicami, to warto sie przyjrzec i skorzystac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze marzyłam żeby w bloku mieć bardzo duży i ładny balkon. Akurat tak się składa, że kupiliśmy takie w Inwestplanie w bardzo pięknie położonej okolicy to też z przyjemnością będę mogła wypić kawkę na swoim tarasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnosnie nowego miasta pruszkow to mozesz sobie sprawdzic na stronie ktore mieszkania sa dostepne, a ktore nie ;) poza tym panie z biura sprzedazy sa naprawde spoko, wiec warto sie kontaktowac w czasie przedsprzedazy bo zawsze jest taniej i mozna sobie wybrac te najbardziej atrakcyjne mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan_sasiedni
Witam, ja mogę napisać kogo nie polecam - dsm dewelopment, Jan Pawłowski. Typowy deweloper "cwaniaczek" który wciska ile wlezie mieszkań (4 lokale w jednym bliźniaku). Wyobraź sobie co się dzieje na takim osiedlu kilku domków z których każdy mnoży się jeszcze przez 4 lokale. W dodatku buduje przy kilkunasto-stopniowym mrozie, jak np. na osiedlu przy Owoców leśnych, które ostatnio oglądałem, a mnie osobiście nie przekonują argumenty, że przy nowoczesnych technologiach mróz nie straszny. Strach pomyśleć co będa przeżywać właściciele takich lokali. Ponadto słyszałem, że buduje z wpłat potencjalnych klientów, a wiadomo jak to jest z deweloperami, dzisiaj są jutro może ich nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie dobrze buduje Telka http://www.telka.com.pl/ My będziemy mieszkać przy Żółwiej, sprawdziliśmy ich najlepiej jak sie da bo rodzice mieszkają w budynku przez nich budowanym i dobrze im się mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Przecież w Warszawie funkcjonuje wiele firm, które zajmują się wykończeniami. Nie widzę problemu, by skorzystać z takiej, która najbardziej spełnia Wasze oczekiwania. Myślę, że ekipa http://www.jamax.net.pl/ jest tą, która dobrze zna się na swojej robocie. Najlepiej sami zastanówcie się, na co chcecie postawić i podejmijcie dobrą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzona firma z prawie dwudziestoletnim stażem, to W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. Oferuje komfortowe mieszkania w Ząbkach i Legionowie pod Warszawą w dużo niższych cenach niż w stolicy. Kolejny plus to doskonała lokalizacja. www.wisniewscy.biz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co piszecie o wykonczeniach to masakra :( Mam rozne doswiadczenia i najlepszym sposobem jest patrzenie takiej ekipie "na rece". No chyba ze naprawde mamy kogos z polecenia. Poza tym wykonczenie to jedno, jeszcze pozostaje sprawa aranzacji mieszkania (o ile nasz budzet to przewiduje). Np deweloper Janpul wspolpracuje z firma ktora zajmuje sie aranzacja. Wybieramy jeden z trzech pakietow i jest to fajna opcja. Oczywiscie rozumiem, ze nie kazdego takie cos interesuje, ale jesli kupicie tam mieszkanie to warto sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość korzystałeś/aś z tego pakietu? Możesz coś więcej powiedzieć jak to wychodzi cenowo i czy się opłaci? Jestem na kupnie takiego małego mieszkanka tam 20-pare metrów i chce je przeznaczyć pod wynajem. Zależy mi na tym, żeby móc je podnajmować 2 osobom np parze i chcę je urządzić możliwie najlepiej (ale i najtaniej). Oczywiście biorę pod uwagę Ikeę, ale fajnie byłoby żeby ktoś spojrzał na to fachowym okiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wybierać tych deweloperów którzy bez problemu dają informacje na temat użytych materiałów budowlanych itp. Warto także po prostu kierować się swoimi upodobaniami - nam sie w InwestPlanie spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×