Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marrekr

deweloper Warszawa

Polecane posty

Gość Jerry

To fakt! W Warszawie jest cała masa deweloperów w końcu nie ma co się dziwić- stolica do tego prężnie rozwijająca się. Długo się zastanawiałem na którego dewelopera postawić, aż wybór padł na Home Invest i wiecie co? Nie żałuje, współpraca z nimi była czystą przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igła
1 godzinę temu, Gość Jerry napisał:

To fakt! W Warszawie jest cała masa deweloperów w końcu nie ma co się dziwić- stolica do tego prężnie rozwijająca się. Długo się zastanawiałem na którego dewelopera postawić, aż wybór padł na Home Invest i wiecie co? Nie żałuje, współpraca z nimi była czystą przyjemnością

Warszawa jest świetnym miejscem do życia. W końcu stolica, zawsze ludzi będzie ciągnąć do dużego miasta gdzie jest praca. Dlatego inwestycja w mieszkanie gdzie później możesz je wynająć według mnie jest świetnym pomysłem. Ja każde ze swoich mieszkań kupowałem od Home Invest i ani razu się nie zawiodłem, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zaufanie od samego początku skradł deweloper Home Invest. Kontaktowałam się z kilkoma deweloperami i wybrałam właśnie ich. Z prostego powodu, mają bardzo pozytywne podejście do klienta. Nie wciskają byle czego, byle sprzedać. Starają się jednak jak najbardziej człowiekowi pomóc i stają na głowie by klienta zadowolić. Cieszę się, że znalazłam tak piękną inwestycję jaką jest Warszawski Świat. Warto również skorzystać z ich doradców kredytowych, którzy załatwią za nas wszelkie formalności związane z kredytem, w tym wynegocjują lepsze stawki. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisia

Pół roku temu odbierałam mieszkanie od dewelopera i jestem bardzo zadowolona. Polecam Home Invest – super kontakt, brak ukrytych kosztów. Mają uczciwe podejście do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Home Invest mają bogatą ofertę i dobre opinie. 😊Koleżanka z pracy kupuje właśnie mieszkanie i podpisała z nimi umowę. Mam nadzieję, że się zadomowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alalala

Trochę przetrzepałam wątek i okazuje się, że sporo tu dobrych opinii na temat Polnordu. Dla mnie ich inwestycje w Wilanowie zasługują na uwagę. Na razie mocno przyglądam się Osiedlom Wilania i Wiktoria + obok jest dość atrakcyjna miejscówka -  Brzozowy Zakątek. Może ktoś coś na ten temat powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Ja mieszkam właśnie w Brzozowym Zakątku i bardzo polecam. W sumie na każdym etapie – kupna i mieszkania – bezproblemowo. Nie wiem czy jeszcze zostały jakieś mieszkania, ale Wilania (rzut beretem) też mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka Ka

Ja zainteresowałam się bliżej tematem Wilanii. Duży wybór mieszkań, fajne, rozkładowe. Na wizualizacjach park na terenie osiedla, do tej pory w żadnej deweloperskiej ofercie tego nie widziałam. Podpisałam umowę rezerwacyjną. Na tym etapie obsługa i całość współpracy z biurem Polnordu bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renes

Deweloperów można wymieniać bez końca, ale dla mnie Home Invest to najpewniejsza inwestycja. Już po pierwszym kontakcie wiedziałam, że to poważni ludzie. Mają bardzo konkretne podejście do klienta, a na tym rynku to wcale nie takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula

No nie wiem, ja jakoś się nie mogę przekonać do tych nowych firm i developerów co się pojawiają jak grzyby po deszczu, a jak przyjdzie co do czego to pewnie równie szybko znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMatka
Dnia 14.06.2019 o 15:19, Gość Lula napisał:

No nie wiem, ja jakoś się nie mogę przekonać do tych nowych firm i developerów co się pojawiają jak grzyby po deszczu, a jak przyjdzie co do czego to pewnie równie szybko znikają.

No właśnie. Po przejrzeniu z grubsza tego forum, to uważam, że z wymienionych tylko Polnord jest sensowny. Z całym szacunkiem do nowicjuszy na rynku, wiadomo, że na zaufanie trzeba sobie zasłużyć, a to trwa niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JORIJ

Nie chciało mi się czytać całości wątku ale widzę, że ktoś rzucił coś o Polnordzie, to i ja powiem co wiem. Mieszkam w mieszkaniu od nich już prawie pół roku, generalnie bez szału, ale tez bez dramatów czyli POPRAWNIE. Jak za te kase to można powiedzieć, że jest przyzwoicie i uogólniając jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora
Dnia 11.07.2019 o 15:25, Gość JORIJ napisał:

Nie chciało mi się czytać całości wątku ale widzę, że ktoś rzucił coś o Polnordzie, to i ja powiem co wiem. Mieszkam w mieszkaniu od nich już prawie pół roku, generalnie bez szału, ale tez bez dramatów czyli POPRAWNIE. Jak za te kase to można powiedzieć, że jest przyzwoicie i uogólniając jestem zadowolony.

Ja uogólniając tez zadowolona, chociaż wkurzają mnie dzieciaki na podwórku. Ale to już nie kwestia dewelopera tylko specyfiki osiedla – rodziny z małymi dziećmi (Neptun, Ząbki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina

Krzyki dzieci są w stanie każdego doprowadzić do szewskiej pasji, tyle, że taka specyfika nowych osiedli. Bez wyjątku. Nic z tym nie zrobisz, musisz to zaakceptować, albo… postarać się o swoje i stanąć po drugiej stronie barykady 😉 Polecam. A tak btw. mieszkam z dwójką uroczych bliźniaków na Branickiego wg mnie najlepsze miejsce do życia na tym etapie naszej rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKA
Dnia 18.07.2019 o 15:56, Gość Kora napisał:

Ja uogólniając tez zadowolona, chociaż wkurzają mnie dzieciaki na podwórku. Ale to już nie kwestia dewelopera tylko specyfiki osiedla – rodziny z małymi dziećmi (Neptun, Ząbki).

Nie wolałabyś jakiegoś jednorodzinnego domku pod miastem, na uboczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

Wiesz, nie. Oboje z mężem od zawsze mieszkamy w bloku, chyba nie umielibyśmy „ogarnąć” domu. W sensie użytkowania. Bo o budowie to już w ogóle nie śmiem myśleć. Mieszczuchy z nas i nie wstydzimy się tego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Kupowałem dwa mieszkania od Home Invest i za każdym razem idealnie wywiązywali się z umowy. Co do mieszkań, to jestem bardzo zadowolony. Inwestycje mają dobrą lokalizację, więc z wynajmem później nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizz
Dnia 30.07.2019 o 16:19, Gość Kora napisał:

Wiesz, nie. Oboje z mężem od zawsze mieszkamy w bloku, chyba nie umielibyśmy „ogarnąć” domu. W sensie użytkowania. Bo o budowie to już w ogóle nie śmiem myśleć. Mieszczuchy z nas i nie wstydzimy się tego 🙂

Pewnie, mieszkanie w bloku to zawsze wygodniejsza opcja. Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Polnord jest spoko jako deweloper, zajmuje się wszystkim aż do oddania wspólnocie pod zarząd. Dobrze wspominam kupno mieszkania od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

Właśnie o czymś takim myślę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Takie działania to standard, tak jak działa polnord powinni działać szanujący się na rynku deweloperzy. Jeśli tak nie jest to coś nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

Niestety, zazwyczaj dowiadujemy się o tym, że coś nie gra, już po fakcie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Można wcześniej, wystarczy poczytać trochę opinii, poszperać w necie i wyciągnąć trafne wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggie

Ja przeglądałam oferty od nich, ale na Wilanowie. Mają naprawdę duży wybór mieszkań i pod kątem rozkładu, garderoby, nasłonecznienia, balkonu, nawet ogródków. Jest nad czym myśleć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vertyl

Wiele lat mieszkałem w Warszawie. W końcu zdecydowałem się na wyprowadzkę pod miasto i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Jeżeli też się nad tym zastanawiacie to polecam wam zapoznać się z ofertą dewelopera www.immobart.pl Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Va_34

Jeśli o mnie chodzi, to kupowałam mieszkanie od Home Invest i musze przyznać, że miło wspominam kontakt z deweloperem i jego agentami. Słowni i terminowi. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub

Przeboje z wyborem deweloperem już szczęśliwie za mną. Koniec końców zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania od polecanego tutaj Polnordu. U nas zdecydował fakt,  że nie robili problemów przy zmianie ustawienia ścian w budowanym mieszkaniu. Dzięki temu będziemy mieć 3 pokoje, zamiast 2 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miks
Dnia 3.10.2019 o 09:26, Gość Jakub napisał:

Przeboje z wyborem deweloperem już szczęśliwie za mną. Koniec końców zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania od polecanego tutaj Polnordu. U nas zdecydował fakt,  że nie robili problemów przy zmianie ustawienia ścian w budowanym mieszkaniu. Dzięki temu będziemy mieć 3 pokoje, zamiast 2 😄

A gdzie takie luksusy? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Przeprowadzając się do Warszawy miałam problem, gdzie, od kogo, jak zakupić nieruchomość. Szukałam dobrej firmy, która pomogłaby mi też z kredytem. Trafiłam na Home Invest i jestem zadowolona z ich usług. Pomogli z kredytem, mieszkanie jest w świetnej lokalizacji, bo ich inwestycje stawiają na zieleń,  a jednocześnie blisko metra, by wszędzie mieć blisko. Mieszkanie dobrze usytuowane, a samo w sobie zachwyca mnie rozmieszczenie wewnątrz mieszkania. Polecam tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×