Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marrekr

deweloper Warszawa

Polecane posty

Rzeczywiście, rynek jest pełny nieuczciwych deweloperów. Nam znalezienie odpowiedniego mieszkania zajęło prawie pół roku. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na As Bud-Prof, za namową znajomych, którzy sami byli zadowoleni z inwestycji. Kupiliśmy jedno z mieszkań niedaleko Warszawy i wszystko potoczyło się bez problemów. Jest tu ktoś z Grodziska Mazowieckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qverty
Cześć, :D Jeżeli nie jesteście pewni co do inwestycji lub chcielibyście sprawdzić jak może wyglądać wasza nieruchomość przed jej budową to gorąco polecam do zbudowania wirtualnej wizualizacji nieruchomości za pomocą wirtualnej lub rozszerzonej rzeczywistości, nie wiem czemu deweloperzy jeszcze tak mało z tego korzystają... Więcej info na http://qverty.pl/vr-dla-nieruchomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Z deweloperami nie, ale miałam do czynienia z agentami jak chciałam sprzedać dom rodziców. Wyszła klapa. Dopiero jak wrzuciłam dom na http://www.wirtualnyagent24.pl/ to udało się to przy pomocy agentów sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam doświadczenie z jednym deweloperem p. Kurpiewskim z fabryki domów. Nie szukaliśmy z mężem innego bo ten akurat wydał nam się uczciwy i mądrze mówił. Koleżanka też od niego mieszkanie kupowała. Ofertę złożył nam odpowiednią. Wszytko przeszło zgodnie z planem to co było obiecane jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogą Państwo sprzedać mieszkania lub działki? Lokal przynosi straty? Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu w sytuacji, w której być może nie planowaliście się znaleźć. Jeśli cenią sobie Państwo czas, prostotę rozwiązań, uczciwość i minimum formalności - serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrek561
Witam, słyszałem, że teraz mieszkania na sprzedaż w warszawie są bardzo dobrą opcją dla inwestorów. Podobno na stronie Ronson http://ronson.pl/inwestycje-warszawa/ można znaleźć bardzo dużo ciekawych ofert. Kolega namawia mnie na taką inwestycję, bo teraz są idealne ceny. Ronson to najlepszy deweloper na rynku w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli interesuje Was okolica Pruszkowa, to w tamtym rejonie polecam obejrzeć inwestycje JanPula. Budują II etap Nowego Miasta Pruszków i mieszkania już są w przedsprzedaży. Warto się rozejrzeć, bo ceny są atrakcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak w innych miastach, ale w Warszawie tylko tynkbud, sprawdźcie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość963a
poszukaj na www.prywatnaoferta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś mógłby podzielić się opinią nt. Icon Real Estate? Zastanawiamy się nad apartamentem w Villa Fiano, patrząc na poprzednie realizację budują z klasą, pytanie czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś więćej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obok II etapu Nowego Miasta Pruszków powstaje galeria, więc ciekawe czy ceny mieszkań nie pójdą do góry. Póki co trwa przedsprzedaż, więc jak sądzicie, lepiej decydować się teraz? Póki jeszcze ceny są ok i większy wybór mieszkań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasteczko wawer
W Warszawie jest niewiele osiedli na których rzeczywiscie warto kupić mieszkanie i zamieszkać na stałe, na razienajbardziej ostaję przy Miasteczku Wawer, bo mi się najbardziej podoba to miejsce, standard wysoki, mieszkania z widokiem na las, tarasy i piękna okolica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie Janpula jest baner, że 50% mieszkań zostało już sprzedanych. Cena na pewno jest atrakcyjna, ale nie sądzę, żeby Pruszków w 100% każdemu odpowiadał. Są ludzie, którzy lubią duże gwarne maisto, nawet za wyższą cenę. osobiście jestem zwolenniczką ekonomicznych rozwiązań - jeśli mogę mieć coś za niższą cenę, to dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli szukasz info nt. dewelopera to na pewno zawsze warto sprawdzić czy jest w polskim zw. firm deweloperskich pzfd.pl/sprawdzic-dewelopera-dokonaniem-jednego-najwazniejszych-zakupow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollllllllla
Polecam: poczytać opinie o deweloperze zorientować sie jakie były jego poprzednie inwestycje. Czy ludzie, którzy w nich mieszkaja są zadowoleni ze standardu wybierzcie się na targi nieruchomosci. Sa organizowane we wszystkich większych miastach. Można tam porozmawiać z róznymi deweloperami, ale również z ludźmi, którzy chcą kupić mieszkanie. Taka wymiana opinii dużo daje. Na stronie jest również dobry artykuł o tym: http://pzfd.pl/opinie-o-deweloperach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chyba poczekamy na lofty na Norwida 1 na Woli, powstanie tam kameralny budynek z panoramicznymi oknami. Tern spokojny, zielony. Takie miejsca lubię. Wszędzie będzie blisko bo dzielnica jest dobrze skomunikowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też preferuję kameralne osiedla. Zerknij także na Nowe Miasto Pruszków. Pierwszy etap jest już zamknięty, ale trwa sprzedaż II i III etapu. Jest ktoś zainteresowany i przyglądał się bliżej tematowi? Podzielcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie dobrego mieszkania w Warszawie to mogę wam polecić dewelopera http://terracasa.pl Mam mieszkanie od niego i jest ono naprawdę eleganckie i solidne. Jest to sprawdzony deweloper, godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luciia6464
bardzo dobrze, że szukacie opinii, obecnie ciężko trafić na uczciwego dewelopera, ale ja z własnego doświadczenia mogę polecić firmę http://nexity.pl/ którą prowadzi budowy w okolicach Warszawy, są to nowoczesne osiedla mieszkaniowe na Woli, Ursynowie, Bemowie. Jestem szczęśliwą posiadaczką jednego z takich mieszkań i cała transakcja, podpisanie umowy itp. przebiegło bez najmniejszych problemów, kontakt z firmą również na plus, ceny bardzo atrakcyjne jak na ten region. Mogę ich polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sitrina
Ja właśnie przeglądam sobie oferty różnych deweloperów, ale chyba będę musiała zrezygnować, bo niestety zależy mi na czasie, a takie inwestycje trochę powstają. Bardzo mi zależy mi jeszcze w tym roku wprowadzić się do Stolicy, dlatego raczej posłucham rady koleżanki i skorzystam z usług pośrednika Eugeniusza Jaworskiego i wezmę coś z rynku wtórnego. Z tego co mi mówiła, on bardzo biegle działa na rynku nieruchomości, więc pewnie to tylko kwestia tygodni jak coś znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattt
Dzień dobry :) ja również jestem na etapie przeglądania ofert różnych deweloperów. Wpadł mi w oko Leśny Kwiat - urzekła mnie lokalizacja. Macie jakieś opinie o tym osiedlu? Może ktoś się zdecydował? Może znajomi? Z góry dzięki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba87
@agattt moi znajomi kupili mieszkanie na tym osiedlu - mieli jakieś niewielkie problemy, ale wszystko udało się dogadać. Ogólnie są zadowoleni. Powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattt
@Seba87 dzięki za info, powiedz mi jeszcze jeśli się orientujesz jak było u tych Twoich znajomych z odbiorem mieszkania? Mieli jakieś problemy? Odbierali sami czy z pomocą fachowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze dobrze jest odbierać z fachowcem! Tylko dzięki temu, że moi znajomi w Krakowie tak odbierali, deweloper został zmuszony do naprawy różnych usterek, które były. Sami na pewno by ich nie wykryli! Czy ktoś podzieliłby się opiniami na temat Nowego miasta Pruszków? Zastanawiam się nad zakupem mieszkania w III etapie. Obejrzałem okolicę i wiem, jak to wszystko wygląda, ale chciałbym poznać perspektywę kogoś, kto kupił w II etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie duży wybór,ale wcale nie jest łatwo. Mi znajomi polecili Dynami Development i faktycznie na nich postawiliśmy. Przepiękne osiedle Zielona Polana w Nowej Woli. Spokojne otoczenie, łatwy dojazd a poza tym cisza, do tego miejsce na rekreację. Same wille najwyższej klasy, nowocześnie i gustownie wykończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na stronę polskiego związku firm deweloperskich my sprawdzaliśmy dewelopera firmę icon real estate m.in. według ich wskazówek. Dla nas stabilność finansowa dewelopera była najistotniejsza. Koniec końców wyszliśmy na tym dobrze także proponuję zajrzeć na stronę pzfd i nie bać się zadawania konkretnych pytań. Przy takiej inwestycji nie ma miejsca na pomyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfe
Aby firma prężnie się rozrastała, warto zainwestować w jej promowanie. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie propozycji z zakresu reklamy Lublin. Może być to sposób polepszenia pozycji firmy. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sporo szukałam właśnie mieszkania, spoktałam się chyba z 10 deweloperami i zdecydowałam się na zakup w Dźwigowa Park. Inwestycja wygląda tak http://dzwigowapark.pl/. Odpowiednie miejsce to tego, aby się wyprowadzić z wynajmowanego mieszkania w tłocznym centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej kupować mieszkania pod Warszawą. Za te samą cenę będzie większy metraż a do tego mniejszy czynsz, więcej zieleni, spokojniej. My kupiliśmy mieszkanie w Brwinowie na Osiedlu Pszczelin http://ekobud.com/ i to byłą super decyzja. Miejsce jest fajne, w otoczeniu pełno zieleni a osiedle ma park i staw. Sam dojazd do Warszawy nie stanowi problemu, bo rzut beretem od osiedla jest stacja pkp i wkd. Dla nas to idealne miejsce do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×