Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karola2812

zdrada,co dalej?

Polecane posty

Gość slodkawisnia - znowu pijana
a co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gertruda30
Albo wybaczasz albo odchodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkawisnia - znowu pijana
albo wybaczasz a potem odchodzisz.. wybaczyc powinnas dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkawisnia - znowu pijana
albo wybaczasz a potem odchodzisz.. wybaczyc powinnas dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katastrofffa
Wystawilabym walizki za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htyrutryuryuu
Zależy jaka zdrada... czy np. jednorazowa, czy romans, czy chodziło o sam seks, czy jest to także zdrada psychiczna, co to za kobieta, skąd o tym wiesz (przyznał sie, czy sama zauważyłaś) itd... Wyjścia są dwa: albo wybaczas, albo odchodzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htyrutryuryuu
Zależy jaka zdrada... czy np. jednorazowa, czy romans, czy chodziło o sam seks, czy jest to także zdrada psychiczna, co to za kobieta, skąd o tym wiesz (przyznał sie, czy sama zauważyłaś) itd... Wyjścia są dwa: albo wybaczas, albo odchodzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać ale wkładając pranie do pralki znalazłam na jego bieliźnie ślady po spermieJesteśmy 11 lat po ślubie, mamy 10 córkę i tydzień temu poronilam.Nasze sprawy w sypialni nie układają się dobrze od paru miesięcy.I co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katastrofffa
Moze to nie zdrada tylko "robotki reczne " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość między 11 a 12 tylko
Jak są widoczne ślady na bieliźnie to raczej skończył w gaciach,więc to nie zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość między 11 a 12 tylko
A skąd ciąża? skoro się nie układa od paru miesięcy? bo jak to był 8tc,to znaczy,że poczeliście dziecko 9tygodni temu? to co nie sypiacie od paru miesięcy? coś kręcisz,może to ty jego zdradziłaś i zaszłaś w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzx
Rany -ślady na gaciach to zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzilo mi o to że nie sypiamy razem-on jakoś nie chce -ostatnio ja zaczęłam i wyglądało to jak wymuszenie.Ja nigdy go nie zdradziłam,gdyby tak było to miałabym go gdzieś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzx
Skoro nie spicie razem to albo masturbacja albo wytrysk np. w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonnnn
karola nie panikuj, może to jeszcze nie zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhh.....
Jak nie spicie a chłop ma potrzeby to musi sobie jakoś radzić... Jakby cię zdradził to sperma byłaby w prezerwatywie albo na kochance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhh.....
Bo sama piszesz że wam się nie układa. przeważnie jest tak że zaczyna się w sypialni a potem nie układa się po całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa fuuujjj
A przepraszam chyba po poronieniu nie można się kochać przez jakiś czas? a we wczesnej ciąży też trzeba uważać. znaczy,że zmusiłaś go do zapłodnienia? obleśne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie już po całości też już jest.My nie rozmawiamy ze sobą.On wraca,kapie sie,je kolację i idzie spać.Co tu teraz robić?Już chyba nie ma co ratować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhh.....
Aaa fuj wiem ale przeczytaj co napisała że nie układa się od paru miesięcy.... ja po tym jak zaszłam i nie kochalismy się chyba do 10tc mówiliśmy oboje że nie możemy a nie że się nie układa. czyli nie układało się ale robili dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prosiłam o poradę,a nie ocenianie mnie.takim ludziom dziekuje.Jak moglam zmusić go do zaplodnienia,?przez tyle lat nie zaszlam w ciaze,uważał-a teraz ja go musiałam?człowieku jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czegoś tu nie paniatno
Skoro wam się sypie to skąd ta ciąża? Bo dla mnie to nielogiczne od kilku miesięcy bez seksu a ty 2 miesiące temu w ciążę zaszłaś,bo go niby zmusiłaś? P R O W O K A C J A ---I TO GRUBYMI NIĆMI SZYTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaliaaaaaa
zapytaj sie męża najlepiej a nie tych żmij wszędzie węszących :-( zaraz Cie zajadą, ze obleśne, ze nieetyczne itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaliaaaaaa
o rany może autorce sie chciało pobzykac z własnym mężem, i zaszła w ciązę, dziwne co? popukajcie sie w glowe i odpowiadajcie jej na pytania a nie insynuacje tylko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×