Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4D45

Życząc świąteczno - noworocznie...

Polecane posty

S_M mi mowił że to Polak rozpracował i obliczył kalendarz majów a jak wiemy Polacy są tacy omylni 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuuurvenesen Vi wpadłaś bezzębna szkapo jak cie pchali na tematach ze dwa lata temu poproś u dentysty o model niewypadający spawany tlenowo tępa dzido xxx rozumiem ze dostałeś przepustkę z Tworek na świeta?:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Dzięki Adamie🖐️ i wzajemnie. Również wszystkim zgromadzonym i wymienionym-wesołych świąt( gdyby znów przesunęli planowany koniec świata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuurvenesen
Ją dawno wyrwałem bo wyrywam spróchniałe zęby :D Trochę dziki jestem nie pierrtole się w tańcu ani nie gole przed lustrem :D Niech żyje wujek, niech żyje adolf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo to zapewne sie ta nuinia za mnie podawała:classic_cool: bo mam jeszcze swoje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera jestes z tych nieliczbnych dobrych ludzi co uznają że ludzi z chorobami psychicznymi trzeba traktowac jak współbraci?:classic_cool: aż cie usciskam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mi mnie wam
pewna doza egoizmu jest wskazana, to jak instynkt samozachowawczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuurvenesen
Vi widziałem twoje zęby jak w komplecie spieertalały po chodniku :D czym dalej od ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera przed 12tą?:O czy to kac?:D po jakiejs wigilii?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam wigilia, za ofiary stanu wojennego piliśmy. :O Wiecie, za chleb i wolność, i nową Polskę Janek Wiśniewski padł. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera to Jarek tez tam był?:classic_cool: Jolka cóz cie tak pogrąża w rozpaczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] perwersyjna jolka szkoda słów , jak to mówią '' jak sobie pościelisz , tak się wyśpisz '' , no to ścielanie nie jest moją mocna stroną , czas łóżko zmienic całe 'xxx wow!! przemeblowanie się szykuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×