Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość aanula81
Lenka ja już obdzwoniłam gina byłam w aptece po duphaston bo mam go łykać, w poniedziałek rano ide na bete a wieczorem jade z wynikami do gina. Oby wszystko było dobrze!!! Dalej nie wierze że to prawda ale kreseczki z testu nie znikają:):)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
aanula81 gratuluje dużo zdroweczka życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
przewidywany dzień porodu mam 9.08.2014 :) no takie malęństwo mam *****iwe tylko się cieszyć:) a wam lekarz przepisał jakieś witaminki? bo mi tylko kazał kwas foliowy brać i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
wyczytałam że owoc granatu dobrze wpływa na rozwój dziecka więc szamajmy granaty do woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula,ale się ciesze maleńka:-) widzisz jak to jest, zachodzimy w te ciąze w najmniej oczekiwanym momencie,jak blada kreseczka to ciąża jak nic,u mnie był tylko cień i była,duphaston też łykałam,dużo zdrówka dla was :-) Fasolka ja brałam kwas foliowy do 12 tygodnia, a potem kazał mi przejść na witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mój przepisal Suplement LadeeVit + kwas foliowy do 18 tyg. pozniej juz tylko sam suplement (jest tam tez kwas foliowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Fasolka, kruszynka dzieki:-) tak nie wierzyłam w ten wynik że po południu zrobiłam następny test;-) i znowu ujrzałam dwie kreseczki:-D:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
dzięki mimi :) teraz Twoja kolej:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula juz po becie? fasolka to pi razy drzwi w tym samym terminie bedziemy sie maluszkami cieszyc :) widac u ciebie juz brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
lenka noo fajnie:) tak już zaczyna być widoczny brzusio a u ciebie? ja to o drugiej w nocy się budze i kanapke musze wszamać:) mąż się smieje że na nocny stolik to cały asoryment biore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie juz troche widoczny :) ale mam lozysko na przedniej scianie i pewnie temu mnie tak wydelo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no narazie brzusio widoczny jest dla mnie i męza a obcy by nie zauważyli no jeszcze wczesnie ale już u mnie 11tydzien:) a też masz takiego głoda? ja szczególnie wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku mialam jadłowstręt i dopiero powoli wracam do normalnosci, napad glodu mam tylko z rana, a zawsze dosc pozno jadałam sniadanie, wieczorem staram sie zjesc dosc tresciwie zeby sie nie budzic w nocy :D a jak juz sie obudze to mam jabłko pod reka :) narazie z wagi mojej wychodzi ze schudłam ale pewno zaraz nadrobie zaległosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
lenka a ty bedziesz robic badania prenatalne? ja ostatnio lekarza się pytałam i mi powiedział że lepiej zrobić wiec umówiłam sie na luty na to badanie. A dziś w nocy podbrzusze mnie bolało też tak masz czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ostatnim usg mialam badane NT i BPD wyniki w normie, kosc nosowa w pelni wyksztalcona i moj prowadzacy stwierdzil ze on nie widzi potrzeby aby robić, jesli mialabym sie zdecydowac to na badanie usg genetycznie w 20 tyg. ciązy ale sie nad tym zastanawiam, podbrzusze zauwazylam ze bardzo reaguje u mnie na zmiany g***towne cisnienia, narazie mialam tylko jeden napad takiego mocnego bolu ale przeszedl po jednej nocy, teraz juz praktycznie nie czuje zadnego pobolewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula, czekamy na wieści,byłaś na becie? Dziewczyny co u was? ja zrobiłam placuszki z jabułkami i zjadłam hurtem 5 :-) tak dzisiaj za mną chodziły że musiałam je zrobić. Wczoraj odwiedziły mnie koleżanki z pracy każda przyniosła prezencik i sie nazbierała torba słodziachnych ciuszków,oglądałam je chyba z 10 razy heheeh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście puste że hohoho,piszecie takie srety tety ,że czytać nie można, nic tylko wziąć pałe i lać !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Hcg> 1500. Wróciłam od gina widziałam moją małą kropeczkę:-) oprócz duphastonu dostałam jeszcze luteine i witaminki. Mam się zgłosić za dwa tygodnie podobno wtedy usłyszę serduszko. Dziś była tylko malutka kropeczka. Gin stwierdził że to wczesna ciąża. Ale najważniejsze dla mnie ze jest :-):-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
portfeldomowy.com.pl Zapraszam serdecznie do odwiedzenia strony - wielka lista rzeczy dla przyszłych Mam, porady, Dużo radości Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula,super wieści!,dużo zdrówka dla was,ja jak usłyszałam pierwszy raz bicie serduszka to sie popłakałam :-) byłam taka wzruszona jak nigdy w życiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula super! odpoczywaj dużo :) jakies dolegliwosci juz cie łapa? :) ja pamietam ze przy kazdym wyniku bety robilo mi sie slabo jak widzialam jak rosnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula super! odpoczywaj dużo :) jakies dolegliwosci juz cie łapa? :) ja pamietam ze przy kazdym wyniku bety robilo mi sie slabo jak widzialam jak rosnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
aanula no super wiadomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kruszynka no też o placuszkach myślałam widze że cię troche na słodkie wzieło:) to prezeciki od koleżanek udane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Co do dolegliwości to przed planowanym dniem okresu miałam bardzo wrażliwe sutki a dziś przestały mnie boleć i nawet się przestraszyłam że coś jest nie tak. Ale jak zobaczyłam usg to się uspokoiłam:-) teraz piersi raz bolą raz nie, momentami boli mnie jajnik i to wszystko z objawow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
aanula poczekaj jeszcze troszke to tak c****ersi urosną heh no i mdłosc**puzniej mogą przysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, no właśnie mi sie coś odmieniło z tym słodkim :-) a prezenciki takie słodkie że sie napatrzeć nie moge,co do placuszków to moge ci dać pzepis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×