Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość Marysia13
Bujaj frana! kopa to ja bym ci chętnie zasadziła ale w ryj!!! pieprznij sie w łeb idiotko jedna,to jest forum dla poukładanych i mądrych kobiet,do których ty z pewnością nie należysz!więc daruj sobie,nara!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duphaston jest na podtrzymanie ciąży a nie na wywołanie okresu nie stresuj biednej dziewczyny tylko przeczytaj ulotkę po poronieniu przy następnej ciąży odrazu mi go wypisali i brałam prawie do 5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość,ja jej nie stresuje żle to ujełam,chodziło mi o to jak pisała kruszyna że jeżeli niema ciąży,widze że nikt nie ma prawa sie pomylić,eehh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak swoją drogą,wejdż na google i sprawdż,jest forum medyczne i pisze jak byk!ja nie miałam nic złego na myśli,sama sie nie dawno stresowałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się niezgodzę,moja siostra jest ginekolożką,i przepisywała Duphaston rownież na wywołanie miesiączki,więc po co sie dziewczyny tak sprzeczacie kłócicie sie jak małolaty,no brak mi słów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie on pomaga na wiele i nie tylko na wywołanie okresu więc też nie miałam nic złego na myśli chciałam cię poprawić żeby dziewczyna się nie zestresowała że chcą jej wywołać okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Cześć dziewczyny,jak tam u was? jakaś cisza sie zrobiła,chyba przez te niepotrzebną afere słowną :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
u mnie kijowo ehhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj marysiu nie przejmuj sie noname'mami :) ja tez nie za dobrze, z rana mialam taki krwotok z nosa ze godzine nie moglam zatamowac krwi, jak juz skonczyla leciec poszlam umyc zeby i zaczely mi dziasla krwawic :( albo jestem oslabiona albo ciazowe dolegliwosci mnie dopadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka,co sie dzieje? Lenka,mi też strasznie dziąsła krwawią,o bólu zęba już niewspomne Marysia znam te huśtawki emocjonalne ;-) U mnie tez nic specjalnego,jutro usg,a małego jak czułam jak kopie,to teraz od dwóch dni raz na jakiś czas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena,stawiam u ciebie na dolegliwości ciążowe :-) Kruszyna,nie martw sie może dzidzi,teraz więcej śpi,jutro sie dowiesz,i dawaj nam tu cynka,jak już będziesz po usg! A ja ruszam na miasto,mam taką chcice na napoleonke że normalnie mi sie włosy jeżą na głowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a no usg dobrze tylko w małżenstwie nie zbyt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka,nie załamuj się,bedzie dobrze! faceci są czasami jak małe dzieci,najpierw robią potem myslą,mojego też, jak trzeba to stawiam do pionu :-) jesteśmy już 10 lat razem a 5 po ślubie,i różnie to bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka,spokój jest dla was teraz najważniejszy,a z chłopami jak to z chłopami dają sie we znaki,u mnie to niema to tamto,jak trzeba opier..... i chodzi jak w zegareczku,a wiem że jakbym popuściła to by sie rozbestwił,na jego szczęście że mi zawsze ustępuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
troche chumorek i poprawiłysdzi dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam wynik bety tydzien temu bylo 119 a dzis 363. Cos malo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Ja nie pomogę,bo nie bardzo sie orientuje w normach beta hcg,moja wynosiła 4 dni przed okresem 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi,nie zamartwiaj sie na zapas,co 48 godz powinna sie beta podwajać ale ona nie jest zawsze miarodajna,więc poczekaj do usg,ja też miałam bardzo niską,nierobiłam bety więcej zeby sie nie stresować niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi co ma być to będzie na pewne rzeczy poprostu nie mamy wpływu kochana! tak jak kruszynka mowi beta nie musi byc wyznacznikiem, odpoczywaj i staraj sie patrzec do przodu bo wiecej niestety nie mozemy zrobic! Tule mocno! klempa witaj :) starasz sie o malenstwo czy moze juz jestes zafasolkowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
witam a mam takie pytanie czy 85% określenia pułci dziecka w 14tc to jest taki pweniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze moja znajoma ostatnio urodzila synka co bylo dla nich szokiem :) bo przez cala ciaze mowiono ze to bedzie dziewczynka, pokupowala wszystko rozowe :) takze czasami zycie plata figla :D i ja raczej bede wszystko kupowac w neutralu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
fajnie by było gdyby była pomyłka heh no myslałam że raczej już się tak nie zdarzają pomyłki co do pułci na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Kruszynka jak po usg? Fasolka,czyżbyś się spodziewała chłopa? heeh,,pomyłki sie zdarzają,no chyba że usg 4 d ci robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no nie pomyślcie o mnie źle ale no zawsze marzyłam o chłopcu no i myślałam że się sprawdzi no ale niby lekarz pwiedział że dziewczynka to było usg takie prenatalne wiem że ważne że zdrowiutkie i wogóle że jest .No ale zawsze marzyłam o chłopaku i myślałam że to za wcześnie na poznanie pułci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Fasolka,ja bym sie nie nastawiała za bardzo na dziewuszke,bardzo dużo słyszałam o pomyłkach,mi muj gin mówił,że z dziewczynki chłopak sie zrobi ale z chłopa dziewczynka,to już naprawde żadkość,a 14 tydzień to naprawde wześnie c***owiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Marysia13 dzięki:) no ale jakoś już ta nadzieja zmalała no myślałam że puźniej dopiero można poznać płec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka8815
fasolka to normalne ze chcialabys chlopca :) kazda chce dac swojemu mezowi tego pierworodnego syna :) sama bym chciala i podswiadomie mysle o dziecku jako o chlopcu :) dodatkowo mam presje bo wszystkie szwagierki urodzily juz swoje pociechy i wszystkie to dziewczynki :D wiec kontynuacji rodu nie ma:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×