Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

antheaa witaj i zycze szybkiego zafasolkowania :) Kasika maly nygusek w tobie rosnie :) napewno sie pojawi, ja bylam w 8 tyg na usg liczac od ostatniej miesiaczki i byl dopiero widoczny ale juz z serduszkiem, wiec czasami nie warto sie spieszyc i dac czas malemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wszystkiego najlepszego w nowym roku zebyscie wszystkie mialy wymarzone malenstwa w 2014 roku:)))) z calego serca Wam tego zycze:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Wszystkiego najlepszego w 2014r zdrowych dzieciątek i zafasolkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff jest zarodek :-) 6,4 mm. Lekarza nadal martwi, że jest za mały. Wychodzi na to, że jestem w 6 tc a nie w 8. Mam przyjść za tydzień, zobaczyć ile urośnie i wtedy dostanę skierowanie na badania. Jeśli urośnie do ok 12 mm to będzie ok a jak nie to znaczy, że nie rozwija się prawidłowo :-( Orientujecie się dziewczyny, ile rośnie zarodek dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Bedzie dobrze zobaczysz a chodzisz do tego prywatnego lekarza? jak chcesz zobaczyc jak się rozwija dziecko to wpisz w wyszukiwarce ciąża tydzień po tygodniu i nam są fajne opisy co do wielkości dziecka:) i rozwój trzymam kciuki za Ciebie i pisz na bierząco:) co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika trzymam kciuki zeby wszystko dobrze poszlo. Moze rzeczywiscie po prostu mialas pozno owulacje i dlatego taka rozbierznosc. a jak serduszko bije? wg mojej aplikacji:3&4 tydz 1mm, 5 tydz 2mm, 6tydz 6mm, 7tydz 1.3cm, 8tydz 1.6cm, 9tydz 2.3cm, 10tydz 3.1cm, 11tydz 4.1cm, 12tydz 5.4cm, 13tydz 7.4cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika,trzymam kciuki aby wszystko było dobrze,a malenstwo niech rośnie zdrowe i silne!!! Dziewczyny powiedzcie mi czy takie łaskotanie w brzuszku to ruchy maleństwa? od 3 dni czuje jak motylki takie delikatniuśne łaskotanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka tak chodzę i na NFZ i prywatnie. Niebieski Kwiat nie, nie ma jeszcze niestety serduszka :-( Może 09.01 się pojawi albo 14.01 ( wtedy mam USG). Zdecydowałam z ginem zrobić badania prenatalne. Skoro się tak powolutku rozwija, to lepiej je zrobić. Szkoda tylko, że trzeba tyle za to wszystko płacić. No ale cóż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie3
Buhahahah no niemoge jedna ma łaskotki, drugą boli brzuch,trzecia chora,czwarta niewidzi serca,jesteście śmieszne,wydoroslejcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie3
Do kruszynka3,a może masz dinałzora w brzuchu :-) :-) :-) ale mam z was ubaw hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam w obydwu ciazach ze czulam motylki a tydzien pozniej juz kopniaki:)))) wiec u mnie jak najbardziej tak bylo:)nigdy przenigdy nie mialam takiego odczucia jak w ciazy przy *****ch wiec stawiam na malenstwo:) kasika a z twoich obliczen to moglaby owulacja sie po prostu bardzo opoznic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat,dziękuje że odpisałaś,to moja pierwsza ciąża,więc ciężko mi było określić czy to maleństwo czy praca jelit :-) ale uczucie nie samowite :-) Do katie3,nieżycze sobie abyś wyzywała moje dziecko od dinałzora, bo dinałzora to ty masz! ale w mózgu!!! twój komentarz swiadczy o tobie jaka jesteś pusta! pytania nie są kierowane do ciebie więc po jakiego h.....ja odpisujesz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będą dochodzić, kiedy następna miała owulacje hahahah i ile jest w ciąży? a może jest wiatropylna? a ty kruszynka co sie tak bulwersujesz masz burze hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika popytalam sie troszke dopiero podobno przy 20mm jak nie ma serudszka to nie ma szans wiec glowa do gory i trzeba miec nadzieje ze wszystko idzie w dobrym kierunku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie3
Widze że tu są same panie doktórki, najlepiej wogóle nie chodzić do lekarzy bo internet was uleczy i zbada ;-)obnarzacie sie takimi intymnymi sprawami że normalnie to mi szczęką opada! co do dinauzora to przegiełam i przepraszam kruszynka3,ale bez kitu zmadrzejcie troche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka to nie długo będą kopniaczki :-) Niebieski Kwiat ja nie wiem jak Ci dziękować kochana :-) Tak mówi lekarz, że jest wczesna ciąża, na bank nie 8tc. Przypuszczam, że lada dzień serduszko zacznie bić. I jestem dobrej myśli, nie ma co się denerwować. Po plamieniach też już nie ma śladu. Co do owulki to byłam w 19 dc na 100%- miałam monitoring. DZIĘKI!!!!! Dziewczyny tylko ignorancja skutkuje :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik fantastycznie wiadomosci! ja 8 ide na drugie usg zobaczymy jak tam sie maluszek rozwija, będzie 12 tydzien, wyniki porobione wszystkie wzorowe jedynie troche o cukier sie martwie bo niby norma ale blisko wysokiej granicy a z moimi genami (babcia cukrzyk) troche sie obawiam. dziewczyny a stosujecie cos na rozstepy? bo u mnie niby mama nie miala, ale wolalabym dmuchac na zimne. problem jest z tym ze nie wszystko stosowac moge bo atopowe zapalenie skory i alergia na nikiel..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudii
Witam :) od pewnego czasu staram się z mężem o dziecko. Moje cykle trwają 31 dni,owulacja nastąpiła w 17 dniu cyklu. Dziś jest 25 dzień i temperatura powyżej 37 stopni nadal się utrzymuje. Dziś jest 37,6. Od kilku dni kłują mnie jajniki. Raz lewy raz prawy. Czy to może być ciąża? Bardzo proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej klaudii na tak wczesnym etapie ciezko stwierdzic czy faktycznie to ciaza, bo faza lunearna charaktreryzuje sie wyzszymi temperaturami, jesli te temp beda sie utrzymywac do 31 d.c. to jest duze prawdopodobienstwo, ja w swoim cyklu w ktorym zaszlam tez mialam dziwne klucia jajnikow, pozostaje ci czekac do 31, zrob test beta hcg najszybciej poznasz odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie3
Do Lenka, sprawiasz wrażenie bardzo zarozumiałej dziewczyny,taka wielce pani mądralińska,czytałam wszystkie twoje wypowiedzi które są zerżnięte z wyszukiwarki,śmieszna jesteś,i tu cie chyby nie wszyscy lubią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia,ja robiłam beta hcg(z krwi),4 dni przed okresem i była bardzo wczesna ciąża(4 tydzień),na usg nie było widać nic nawet pecherzyka ciążowego,także jak masz mozliwość to leć na bete we wtorek i na drugi dzień już będziesz miała 100% wynik,temp nie mierzyłam,ale kłucia miałam jak najbardziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak katie3 mam ego wyzej d**y i pisze zeby sie dowartosciowac bo nie mam przyjaciol.... a ty jesteś alfą i omegą skad sie tacy ludzie biorą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia tylko beta Ci na takim etapie cyklu wykaże ciążę. Mnie 1 jajnik bolał. Lenka dzięki :-). Ps: Ja Cie lubię kochana :-) :-) :-) Nie reaguj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat,w którym tygodniu dowiedziałaś się jaka jest płeć maleństwa?, w środe mam wizyte więc mam cichą nadzieje że moze sie coś dowiem :-) aanula,kingowa co u was kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będe w 17 tygodniu hihi, i mam nadzieję że sie pokaże ;-) intulicja mi mówi że będzie synuś :-),a jak sie czujesz niebieski kwiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marie4
Okres mi sie spóżnia 4 dzień,temp 37,3,seks był z finałem we mnie,i sie zastanawiam czy niejestem w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marie4
up up,jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×