Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Mam teraz usg we wtorek i sie troszke denerwuje bo miałam . strasznie nerwowy grudzien i mam nadzieje ze nerwami nie zaszkodzilam maluchowi. Mam troszke stresow, zmieniam mieszkanie za trzy tygodnie i mam mnostwo pakowania i naprawde nie mam jak sie ciaza nacieszyć:( ale mam nadzieje ze jeszcze trzy cztery tygodnie i wszystko sie unormuje i bede mogla do konca ciazy juz dochodzić w spokoju:))) ze stresu chyba jeszcze czasami mam nudności chociaz juz 24 tydzien zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie trzymam kciuki aby na usg było wszystko dobrze!!! No i daj znać jak będziesz już po badaniach :-) , co do przeprowadzki to współczuje dobrze, pamietam jak sie przeprowadzaliśmy z męzem ile było pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabel6
Kruszyka3, a na kiedy masz termin porodu?,ja też czuje łaskotanie w brzuszku :-) ja bym chciała córcie a ty? pozdrawiam :-)ps,też jestem w 17 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Miałam dziś piękny sen, śniło mi się ze tulę w ramionach moje dziecko:-) mam nadzieję że ten sen się wkrótce spełni. Kruszynka ja narazie czekam na okres potem po raz ostatni będę stymulowana hormonalnie i jak się nie uda to idę na kolejną laparoskopię. Jednak liczę że może się uda bez niej.;-) Mimi co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marie4
Jupi jupi!!!!!!!! jestem w ciązy! 3 testy pozytywne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula,życze ci abyś unikneła zabiegu i była w ciaży,ja z kasiką też sie szykowałyśmy na styczeń na zabiegi a tu niespodzianka :-) Marie,gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annula twoj sen napewno się spelni:) Lekarz mi mowil ze jak do konca roku nie zajdę w ciąże to mam przyjsc w styczniu na badania i bedzie mnie leczyl. Ale jeszcze nie poszlam, postanowailam ostatni raz sprobowac bez leków, wlasnie jestem w połowie cyklu i bardzo bolą mnie piersi co sie raczej nie zdarza w połowie cyklu. ( a te cykle mam ostatnio w caly świat 29 dni, 41 dni,35 dni 36dni - ciekawe ile teraz bedzie). Jak sie nie uda i tym razem to idę do lekarza niech bada, leczy i robi wszytsko aby mi sie wreszcie udało :( Marie gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marie4
Mimi , dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie trafiłam na taką wypowiedź w necie " Wiele niepłodnych kobiet ma cykle np. raz 28-dniowe, a czasem ponad 40-dniowe." - ja mam takie cykle wlasnie i az mi sie plakac zachcialo :( wiem wiem, kazda kobieta jest inna i nie biore sobie tego do serca. Ale jedno jest pewne jak mi sie tym razem też nie udalo to lece już do lekarza w podskokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi,nie załamuj się!!! ile sie starasz o maleństwo?i co ci stwierdzono na pierwszej laparoskopii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję zaciazonym:)) mimi glowka do gory. Staraj sie myslec pozytywnie chociaz sama dobrze pamiętam jak jest to ciezkie. Jestem.juz po głównym usg i jest wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela3
Nie wszystkie są zaciązone!!!!!!! daruj sobie!!!!!! cwaniary jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka dopiero teraz bede miała robione wszystkie badania. Dlatego tak sie nie przejmuj***ardzo jeszcze. Staram sie 7 miesiecy, ale te cykle mam takie nieregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi,wszystko bedzie dobrze :-),wiesz co, najgorsza ta niepewność,,ja odchodziłam już od zmysłów,wręcz wyczekiwałąm tych zabiegów,żeby tylko wiedzieć na czym stoje,a przyczyną niepłodności u mnie był 1 hormon,którego właśnie mi niekazali zbadać,,czasami warto posłuchac intulicji,w cyklu kiedy zaszłam,nie mierzyłam temp wogóle,kochaliśmy sie bez wyliczania dni płodnych jak to zawsze robiłam,nie myślałam już o ciazy tylko skupiłam sie na pracy i tu miłe zaskoczenie po 2,5 starań,dodam jeszcze że miałąm często stany zapalne i tak sie bałam czy przypadkiem niemam niedrożnych jajowodów :-( trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi,jak masz cykle nie regularne to może ciężko wam trafić w owulacje,moja kolezanka leczyła sie hormonalnie , na uregulowanie cyklu,moze tu pies pogrzebany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie blokady psychiczne i dlatego niemozecie zajsc w ciąże,seks dla przyjemności a nie z musu! wypić winko,muzyczka i fiku miku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle ze to przez ten okres nieregularny, robilam testy owulacyjne ale juz se dalam spokoj staram sie nie myslec( choc to trudne) a w lutym lub z koncem stycznia pojde do lekarza na badania i zeby mi te cykl wyregulowal . pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) bylam dzisiaj na wizycie, maluszek *****iwy, wszystkie parametry w porządku takze tylko sie cieszyć, niestety zlapalam jakiegos grzybka :/ także czekaj mnie globulki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena próbowałaś masć clotriazolum? ja właśnie smaruje profilaktycznie po infekcji i do tego lacibios femina,to super ze z dzidziusiem wszystko dobrze. A ja do piero po wizycie, i będzie 100% chłop :-) :-) :-),mało tego okzało sie że jestem tydzień więcej w ciaży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berbetek
Hej Dziewczyny. Może mi któraś z Was coś doradzi? Zacznę od tego, że w październiku leżałam w szpitalu na badania horonalne, w ogóle miałam cykle bezowulacyjne i nieregularne. Okres dostałam 6 listopada, a w połowie listopada dostałam proszki na jego wyregulowanie tj. (BROMERGON pół tabletki wieczorem) i (EUTHYROX 25 pół tabletki rano), następny okres dostałam 6 grudnia czyli w 31dc. ok. 2 tyg po dostaniu okresu miałam silny ból jajników czyli domyślam się, że doszło do owulacji, jeśli sugerować się poprzednim cyklem to okres powinien się pojawić 5-6 stycznia, jak na razie go nie ma.. od dwóch dni zaczęły mnie bardzo boleć piersi i kłują mnie jajniki. Test robiłam w 29dc i dzisiaj czyli w 34dc (o ile dobrze licze), obydwa negatywne. Już sama nie wiem co mam myślec. Jakieś rady? Dodam, że w dzień jestem strasznie śpiąca, ale nie śpię, a wieczorem z kolei nie mogę usnąć i siedzę do 4 nad ranem.. A i kochaliśmy się oczywiście bez zabezpieczenie jakiś tydzień przed tą rzekomą owulacją, jesli to była ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka gratuluję chłopa :-) A ja jutro mam wizytę u gina.Stresuję się jak przed egzaminem na prawko albo maturą. Ile ja bym dała, aby zobaczyć serduszko. Jak nie będzie to chyba nie mam już się czym łudzić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berbetek
Hmm, odpowie mi ktooś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiał
Mam nadzieje że wam sie uda. Ja staram sie już 3 cykl, @ mam dostać 13.01, ale modle sie żeby nie dostać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbetek poczekaj pare dni i zrob bete albo powtorz test. Kasika trzymam mocno mocno kciuki. Kruszynka witaj w klubie:))) Lenka super:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik trzymamy mocno kciuki! Kruszynka nigdy nie mialam zadnej infekcji wiec niemale moje zdziwienie jak mi powiedzial :D tym bardziej ze nic mnie nie boli nie piecze, swedzi.. lacibios femina nie zapisal mi, a jest to bezpieczne dla dziecka? Kurcze fajnie ze macie chlopakow :) moj Maz tak marzy o synku, ja nie wiem od poczatku ciazy mysle o dziecku jako o Nim, i wszyscy mowia ze wygladam calkiem inaczej w ciazy wiec moze tez cos z tego bedzie :D oczywiscie najwazniejsze zeby bylo zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×