Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ene dułe rabe

Pomóżcie mi rozwikłać zagadkę - Dlaczego Irlandki i Angielki są takie szpetne?

Polecane posty

Gość anekatips
zadbani Anglicy sa wiele przystojniejsi od Polakow, ale zgodze sie z tym ze Brytyjki sa oblesne, ale na ich wlasne zyczenie. Chodzilam w UK do gimnazjum i college (cos jak liceum) i nastolatki czesto nakladaja tone makijazu, widzialam takie mocno umalowane laski w Polsce, ale w ilosci makijazu mlode Brytyjki bija na glowe chyba wszystkie narodowosci, a potem jak juz zmadrzeja to cere maja kompletnie zniszczona :) to samo z farbowaniem wlosow tutaj, a poza tym sa czesto grube, bo wiele dziewczyn nic innego nie robi poza wpieprzaniem chipsow ciagle, to tez glownie u nastolatek zaobserwowalam chodzac do szkoly. Potem niektore nabieraja troche oleju w glowie ale sa juz grube, cera zniszczona, to samo z wlosami... Do tego sa cholernie glupie, ale to juz inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę Cię :*
polscy faceci mówią o polkach że są takie i owakie, i wiecie co? tylko oni mają takie zdanie bo są o nas zazdrośni. o nasze powodzenie. a gdyby nas porównali do brytyjek to by zamknęli swoje parszywe usta. o tym jak wyspiarki potrafią być odpychające robią nawet filmiki: http://www.youtube.com/watch?v=wN5Q3Dhqwjk i to jest cała prawda. brytyjki są wulgarne, niekobiece, spasłe i leniwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anekatips
do anekatips od polaka to każdy jest przystojniejszy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wam to poodbijalo
od Polaka kazdy przystojniejszy-bzdura wszystkie Polki takie ladne,a Angielki brzydkie-bzdura nawet jezeli mowiac o przecietnym tlumie,to jest troche racji,ze Polki wychodza lepiej niz Polacy,to nie tworzcie takich rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdee
Każdy pan z europy zachodniej jest przystojniejszy i kulturalniejszy od jakiegoś polaczka, taka prawda i pogódźcie się z tym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaida
rozumiem,ze chcesz prowokowac...?dwdee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby tak zajac sie soba
i zostawic Irlandki i Angielki takimi,jakimi sa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby tak zajac sie soba
... czyli szpetnymi serdelkami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy to pijacy, zlodzieje, brudasy, nieroby nieudolne odwalajace fuszerke zeby nie zdechnac z glodu, najchetniej za granica. Kombinatorzy kryminalisci czujacy sie w polsce super, bo polska to kraj zlodziei i kryminalistow. polki to nabozne k***y, za granicami jeszcze gorzej. Wiem ze nie napisalem nic nowego, bo to wie kazdy kto mieszkal za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przepiekne Angielki ktorym wiekszosc nie tylko Polek moze lizac buty z zazdrosci. :D a co to nie ma grubych Polek? W kazdym kraju sa ladne i brzydkie. Ale tepaki mysla ze sa we wszystkim najlepsi buehrheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem kiedyš ładną drobną angielkę blondynkę , w każdym razie nie była to polka.btw: w pl ,przyjechała z Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt.Angielki to mega brzydkie baby: blade,bez brwi,podwójne lub nawet potrójne podbródki,końskie zęby a figury to już porażka.I one jeżdżą do Włoch,Hiszpanii i Turcji pruć się z czarnowłosymi dżentelmanami bo ich rodacy angole też urodą nie grzeszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahhahaha,..... Polskie lochy zazdroszcza! Laza wymalowane jak lajzy spod bloku i jak typowe rasistki umieja tylko generaliziwac. Bo kazda jedna Polka jest krolowa pieknosci, gwiazda filmowa. Dlatego swiatowe konkursy pieknosci, filmy, reklamy i pokazy mody to 90% polki, prawda? Ogarnijcie sie zazdrosne wiesniary (i ty Bingol, piszacy udajac inne osoby). Kazda narodowosc ma Cale spektrum wygladu. Widac ze z zadupia Europy. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta i przyznam ze są ładne Angielki. Zależy gdzie patrzycie. Jak obracacie się wśród biedoty, patologii to oczywiście zarówno w Polsce jak i za granica zobaczycie zaniedbane dziewczyny. Młode Angielskie dziewczyny są sliczne (nie wszystkie ale znam mnóstwo). Nawet jak maja dodatkowe kilogramy to super poczucie humoru, fajny charakter i nie chodzą naburmoszone i złe na cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielki to najgorsze cunts w UE, geby zawsze wymalowane makijazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wiesz w ogole co to znaczy "cunts"? chyba nie :D moje koleżanki praktycznie się nie malują i są sliczne naturalnie ale zarówno Polki jakbi Angielki mogą przesądzić z makijażem. Zauważyłam, ze Angielki maja zamiłowanie to obrysowywania całych oczu kredką co optycznie zmniejsza oczy. To jest chyba znak rozpoznawczy Angielski haha nawet księżna Kate tak robi a nie każdemu to pasuje niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne to są Hiszpanki nawet jak było Euro 2012 to fanki z Hiszpanii wygrały miss kibicek naprawdę to są piękne kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Bo nie muszą nadstawiac d**y, zeby miec utrzymanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nexa 2013.01.09 gón ladnie to ujales. Dosadnie ale prawdziwie i szczerze. To juz taka mentalnosc Polakow wiekszosci i nie jest to nic nowego (ostania fala emigracji). Mojego znajomegoz synem, brat nie chcial przyjac w domu, bo niespodziewana wizyta o 20tej. Tak mu w Niemczech palma odbila. Nie umowil sie, a oni z zona do pracy rano. Cudem wode do termosu im nagrzali. >>>> to akurat nie jest nic nadzwyczajnego, też bym odprawił kogoś kto mi o 20tej się zjawia niezapowiedziany, bo na zachodzie to nie jest przyjęte takie "wpadanie", pozatym jak ktoś jest odpowiedzialny i pracuje to chce się wyspać a nie z kims dzień wcześniej rozprawiać. O 20tej to ja już zbieram się do spania i przygotowuje dzieci do szkoły na następny dzień i spania, a nie komuś rozrywke zapewniać ( nawet komuś z rodziny ). Niestety to słowiański nieporządek zjawiać się niespodziewanym i nieumówionymkiedy tylko komuś pasuje. Ale na zachodzie są inne zwyczaje i jadąc na zachód trzeba się do zwyczaji gospodarzy dostosować a nie dalej robić wszystko jak u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sa szpetne. I nie musza wymyslac ze sa z Czech zeby sie do nich nie przyp*****lali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielki, mimo, ze nie sa najszczuplejsze, maja wyjeebane na to, ze jakies polaczki i inni maja je za "pasztety"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno wiem na pewno: polscy mężczyźni nie są w cenie w Anglii. Jest bardzo niewiele związków między Polakiem i Angielką. Każda angielka wie, że jak Polak to goło/du/piec i szkoda się z nim zadawać. Polki mają lepsze powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielki w ogole sa wyeebane owłosione pepki i ci/py w hoooj :D a polskie dopomyje im lizą w pracy aby awansowac, alkony je/bane na pokoiku i tatrą na dachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swoim życiu poznałam tylko jedna Angielkie która przespała się z Polakiem (młody i wg niej przystojny ale szczerze to był taki wylizany metroseksualny w za ciasnej kurtce ortalionowej wiec nie mój typ) tylko ze ta dziewczyna spała praktycznie ze wszystkim co się ruszalo (starzy, grubi, żonaci) więc tak, Polacy nie maja powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym kraju sa ladne, brzydkie czy przepiekne. Znam wiele pieknych Angielek i znam tez brzydkie. Tak samo z Polkami. Wiec zagadka rozwiazana idioto. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nono bingol na pewno widziales zarosniete pepki :D ale u kumpli ktorym lizesz jajca codziennie. Nie musisz sie chwalic swiniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testo na yt prawde powiedzial o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×