Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ene dułe rabe

Pomóżcie mi rozwikłać zagadkę - Dlaczego Irlandki i Angielki są takie szpetne?

Polecane posty

Gość Też z Obcokrajowcem
Dokładnie, Polczki są zawistne i zazdroszczą rodaczkom, Włosi, Francuzi czy Portugalczycy potrafią doskonale zabiegać i adorować kobiety, nie gnoją ich w towarzystwie, nie to co zapchlone polactwo robi ze swoimi kobietami. Ostatni przykład: EURO 2012 - Gdy Hiszpanie byli w Gdańsku pokazali klasę, zabrali też wiele Hiszpanek - Polaczki próbowali je podrywać, dosłownie stawali na głowie żeby z nimi porozmawiać, ale jak to wyglądało w praktyce? narąbani krzyczeli do tych dziewczyn tymi swoimi krzywymi ryjami: Ola! Ola! a jak one odchodziły z niesmakiem to darli się dalej: Gdzie leziesz, k­ur­wa! Tak niestety wygląda polski podryw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger -----
Wystarczy poczytać sobie wypowiedzi niektórych "mężczyzn" na tym forum żeby zrozumieć dlaczego kobiety ich nie chcą... zarówno Polki jak i reszta świata... Wiem że to straszne uproszczenie, ale jeżeli większość mężczyzn reprezentuje taki światopogląd jak oni to wniosek nasuwa się sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapomaniak
http://pokazywarka.pl/qz60uw/ Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym polczyny sa latwe,angielski dziady smieja sie z polek http://youtu.be/cwV5xYDe74k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapkodajka
dodam jak wygasna te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO: ciapomaniak
ok :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, ten artykul o Polakach i Irlandczykach jako dwoch najmniek przystojnych nacjach nawet zabawny...! Ale ludzie, przeciez kazda narodowosc moze sie poszczycic niezwykle brzydkimi i nadzwyczaj pieknymi przedstawicielami i przedstawicielkami. Irlandki i Angielki na polnocy sa mniej zadbane niz te na polodniu (bo poludnie jest lepiej usytuowane ekonomicznie - gdzie jet praca tam ludzie bardziej o siebie dbaja) i dlatego wydaja sie szpetne. Ale nie powiedzialabym ze to jakas generalna zasada - na przyklad mowi sie ze Niemki to brzydule, a znam pare bardzo ladnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiarma kirma
Wiadomo, ze w kazdym kraju sa te ladne i te brzydkie osoby, ale chodzi o srednia krajowa. Wez np postaw w rzedzie przypadkowych zlapanaych na ulicy 10 anglikow czy szkotow i np 10 hiszpanow czy wlochow i zobaczysz roznice. Jak dla mnie szkoci, irole, angole maja brzydkie cechy twarzy, brak im jakiejs delikatnosci, sa takei tepe i ciosane jakby z drzewa. Do tego duzo jest ryzych facetow oraz facetow ktorzy maja strasznie popsute zeby. Nie wiem czemu w bogatym kraju ludzie nie dbaja o higiene jamy ustnej. Jesli chodzi o kobiety to angielki w wiekszosci to takie babochlopy z twarza konia, owszem sa te ladne, ale to mniejszosc albo jakas mieszanka. do tego strasznie duza pija, dragi biora, jedza duzo syfiastegoz arcia wiec wszytsko im wylazi na cielsku. jednyne co maja ladne to wlosy, nie wiem skad tyle angielek ma tak ladne dlugie blond wlosy bardzo geste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spagina
"Jak dla mnie szkoci, irole, angole maja brzydkie cechy twarzy, brak im jakiejs delikatnosci, sa takei tepe i ciosane jakby z drzewa." ­ HA HA HA :D:D:D No w sumie jest w tym dużo prawdy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskajksajs
nie wiem kto brzydszy angole czy irole... trudna decyzja buhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana po angielsku
A moj chlopak jest anglikiem i jest bardzo przystojny - ciemne, duze oczy, ciemne wlosy, karnacja lekko ciemnawa (nadajaca sie do opalania) no i cialo mrrr szczuply, w litere V, lekki zarys miesni a w zasadzie sportow nie uprawia, wcina frytki i ma siedzacy tryb pracy. Za to kilka jego kolegow juz mniej urodziwych ale do zaakceptowania. Ma 3 siostry w tym jedna jest bardzo ladna, druga ma ladna twarz ale troche upasiona a trzecia srednia i wszytskie dbaja o siebie (orpocz wagi). Nie jest wiec to regula, wszytsko zalezy od korzeni i genow, ale ich rodzina jest czysto angielska w kilku pokoleniach przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana po angielsku
ps. spojcie lepije na francuski! Te to dopiero upasione i szpetne ( w sumie sie nie dziwie ze upasione bo kuchnie maja boska). Moj kolega francus uwielbia Polske glownie za kobiety i sam mu wyznal, ze frajcuski nie dosiegaja Polka do piet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gón
:O Nie wiem jaki jest najbrzydszy naród świata ale z pewnością Wy nie jesteście zbyt mądrzy w kazdym bądź razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gón
Już nie pamietam który debil podał "argument" o chowie wsobnym ale on jest najdurniejszzy z was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gón
Tak spojrzałem jaki to dział i dochodzę do wniosku, że jeżeli to Wy reprezentujecie polske za granicą to mamy przejebane. Zresztą też pracowałem w holandii i zauważyłem to dziwne zjawisko, że Polacy za granicą debilnieją...Moze to wina innych warunków klimatycznych czy jak...Naprawdę kurwa nie mam pojęcia. Wystarczy, że powiem iż po pół roku mieszkania z 3 polakami miałem ich serdecznie kurwa dosyć. Tak samo jak Wy gadają najgorsze rzeczy na przedstawicieli kraju w którym pracują co nie przeszkadza we wchodzeniu im w dupe i to naduże głębokości. Również Ci, którzy przebywają tam dużej zachowują się i przyjmują zwyczaje tego narodu i stają się bardziej angielscy, holenderscy itd niż oni sami...Co oczywiście nadal nie przeszkadza w wyzywaniu ich od brudasów, chujasów...Weźcie kurwa zbiorowe samobójstwo popełnijcie imigranci w dupe jaebani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexa
gón ladnie to ujales. Dosadnie ale prawdziwie i szczerze. To juz taka mentalnosc Polakow wiekszosci i nie jest to nic nowego (ostania fala emigracji). Mojego znajomegoz synem, brat nie chcial przyjac w domu, bo niespodziewana wizyta o 20tej. Tak mu w Niemczech palma odbila. Nie umowil sie, a oni z zona do pracy rano. Cudem wode do termosu im nagrzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gón
Podejrzewam, że to mieszanka kompleksów połączona z nagłym przypływem gotówki i strachem przed odrzuceniem. Tak w skrócie. nie będę rozwijał bo jestem zbyt mało elokwentny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka spod ilawy....
http://pokazywarka.pl/ru8tt5/ Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO: gón
może ich tak bronisz, bo sam jesteś szpetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gón
Masz racje. Widziałeś człowieka słonia? Taki film. To ja jestem brzydszy od niego:):P Debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wise arse
Wiecie co? Nie chodzi o wygląd.bo nad nim można popracować. Różnica między spasionymi Angielkami a Polakami płci męskiej jest taka że Angielki się akceptują, a polacy swej brzydoty nie i nawet nie probuja jej zmienić. Wkurza mnie myślenie ze wnętrze się liczy ( więc taka polka ma akceptować brudasa, z nalogami i cholera wie czym jeszcze). No i oczywiście charakter też ma zrypany. Mówię o dziwadlach które poznałam na emigracji. Syfiarze przekonane o swojej świetności, pięknym wnętrzu ( blednie oceniane przez nich samych) . :D sfrustrowany rodak z kompleksami nie akceptuje siebie, więc ma do zaoferowania nic innego jak toksyczny związek ( i można tu włożyć panów z całej Europy wschodniej, zachowują się jak bydło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggghhhhg
Polacy, Ruskie, Irole, Angole to brudasy nie dbają o siebie i mają brzydkie ryje, natomiast jeśli chodzi o Panie to Słowianki są śliczne, z tym że Polki i Rosjanki lubią niszczyć tę urodę poprzez wieśniackie stylizacje, solarkę, tipsy, platynowe albo kruczo czarne włosy (które nie wielu osobom pasują), jesli zaś chodzi o Irolki i Angielki to przede wszystkim waga. Trzeba to przyznać że lubią zjeść i to po nich widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjghgjhhj
http://pokazywarka.pl/ru8tt5/ Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimainy
irlandki i angielki sa szpetne bo maja chujowe geny do tego brak im gustu w ubieraniu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssddss
lilimainy i wyglądają tak jakby uciekły z ubojni świń. tłuste lochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecipecibeda dzieci
i chodza w rozowych pluszowych dresach wlozyonych w te futrzane bucioru typu UGG, nei wazne czy to lato czy zima, te buciory zawsze nosza...i grube lochy tez uwielbiaja pokazywac swoje sadla, ubieraja obcile mini i obcisle bluzki i im sie cycochy wylewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze irlandki nie mają
żadnego makijażu na mordzie i wyglądają jak szare mychy z wiochy, albo wręcz przeciwnie, mają ryj spalony na solarce i makijaż jak u transwestyty - ale to głownie te "miastowe" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anekatips
zadbani Anglicy sa wiele przystojniejsi od Polakow, ale zgodze sie z tym ze Brytyjki sa oblesne, ale na ich wlasne zyczenie. Chodzilam w UK do gimnazjum i college (cos jak liceum) i nastolatki czesto nakladaja tone makijazu, widzialam takie mocno umalowane laski w Polsce, ale w ilosci makijazu mlode Brytyjki bija na glowe chyba wszystkie narodowosci, a potem jak juz zmadrzeja to cere maja kompletnie zniszczona :) to samo z farbowaniem wlosow tutaj, a poza tym sa czesto grube, bo wiele dziewczyn nic innego nie robi poza wpieprzaniem chipsow ciagle, to tez glownie u nastolatek zaobserwowalam chodzac do szkoly. Potem niektore nabieraja troche oleju w glowie ale sa juz grube, cera zniszczona, to samo z wlosami... Do tego sa cholernie glupie, ale to juz inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×