Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotrek81

mam ochotę na....

Polecane posty

Gość Słomka__
*jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to...
tak wspólnie ogrzejemy swoje ciała owinięci jedynie w ręczniczki, półmrok, ciepło i wyzywające spojrzenia, dotyk gorącej dłoni płonących ust....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka__
i otuleni skraplającą się namiętnością, która zroszona spływa kroplami po moim ciele - najpierw zatacza koło na szyi, by poprzez dwa ogniste pagórki dotrzeć do wilgotnej krainy spełnienia i rozkoszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to...
usiądę tuż za tobą będę masował twój kark plecy..... rozkoszując się widokiem twojej talii i kształtnej pupci mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka__
i całował gorąco za uszami - podnosząc temperaturę w saunie. W końcu robi się tak gorąco, że zrzucasz ręcznik, który przykrywa Twój największy skarb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to...
i wtulam się w ciebie czujesz napierającą moją męskość na twoje pośladki słyszę twoje westchnienie moje usta spadają na twoją szyję błądzą chwytają uszy ssą płatki uszu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to...
moje dłonie masują twoje nogi, kreślą ślady na wilgotnych udach, unoszą się obejmują twoje piersi czuję jak prężą się, unoszą się i twardnieją suteczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka__
Zaczynam drżeć, gdy Twoje ręce łapczywie błądzą po moim ciele - gniotą delikatnie miękkie poduszeczki, by za chwilę brutalnie wtargnąć między moje uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka__
nagle.... co to... ktoś puka do drzwi.... Kurwa! w Takiej chwili! Fuck. Całuję pośpiesznie, namiętnie, ostro, by zostawić swój rozkoszny ślad na Twych spragnionych wargach. Ubieram się... Muszę opuścić saunę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to...
czuję jak napierasz na moją męskość wciskasz się we mnie, chcesz czuć mój zapach, oddech, bicie mego serca o co ja mówię kołatanie, odchylasz głowę kładziesz na moim ramieniu błądząc ustami szukasz moich ust wpijasz się w nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka__
Kochanie to nie ja, ja już wyszłam, to jakaś starsza pani zajęła moje miejsce... Miałeś oczy zamknięte i nawet nie zauważyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to...
mam nadzieję, że to nie twój facet :P.... odczekam 30 sekund po Twoim wyjściu i podążę za tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to...
starsza pani :D buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka__
Próbujesz... ale te 30 sekund to jednak wieczność. Twój mały przyjaciel nie wytrzymuje napięcia... Widać już tylko slady po wybuchu. Już za mną nie gonisz. Idziesz pod prysznic i zmywasz resztki namiętności ze swojego ciała...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka__
Pani starsza, ale jabłuszka klasy I :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to...
tak idę... lecz do twojej szatni... słyszę plusk wody odbijającej się od twego ciała.... uchylam kotarę i wsuwam się tuż obok ciebie, masz zamknięte oczy moje dłonie obejmują cię mocno w talii, otwierasz oczy i czujesz moje usta na swoich ustach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka__
słychać tylko łkanie starszej pani... ale zagłusza je dźwięk kropli odbijających się od rozgrzanych nas... Teraz wsłuchujemy się tylko w siebie, w rytm naszych ciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to...
spijam każdą kroplę spływającą po twojej szyji ramionach, czuję twoje ciepło, gorącymi dłońmi masuję twoje plecy pośladki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka__
słodkie te krople... chcesz więcej i więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka__
pozory mylą... ten mały przyjaciel potrafi czynić cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to...
zaplatasz swoje nogi o moje uda przyciągasz do siebie pragniesz poczuć moją męskość na swoim guziczku ocierać się czuć jak napiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to...
arnold chodź do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka__
o tak! wsuwasz pragniesz wsunąć swojego wariata między moje uda. Ale ja się opieram... nie.. jeszcze nie teraz.. kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to...
nie wsuwam muskam sztywną męskością ;) nie jestem aż tak szybkki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka__
czuję napierająca falę zazdrości.. Spłoszona tym zaproszeniem uciekam... Nie szukaj mnie kochanie... Jestem zaborcza dzisiaj, zraniona - łzy toczą się po moim policzku. Już mnie nie ma. Zostajesz sam na sam z inną kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to...
kap kap kap ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×