Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pająk za szafą

jakie rajstopy do czerwonych szpilek?

Polecane posty

Czy waszym zdaniem pasują czarne rajstopy do czerwonych szpilek? Bo mam wątpliwości... Dodam jeszcze, że sukienkę mam w kolorze pudrowego różu. PS. To jest zestaw na sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdhjfdgh
mysle ze najlepsze bylyby cieliste czarne moga ciezko wygladac di pudrowej sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pejn
oczywiscie, czarne jak najbardziej, ale w przypadku, gdy dobralas kolor sukienki jak z kosmosu to nie wiem jakie moglyby sie dobrze przentowac :O skad ci sie wzial ten pudrowy roz do czerwonych spilek? ladnie to wg ciebie wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też myślałam... :( Tylko, że większość dziewczyn zakłada ciemne sukienki, ciemne buty na sylwestra itd. Nie chcę się czuć jakbym się urwała z wesela. Załamka, chyba będę musiała jechać na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiuykykiktgg
Nie, bo będziesz wyglądać jak myszka miki. Lepiej brązowe rajstopy, albo cieliste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wziął się z przypadku oczywiście. Nie chciałam kupować nowej sukienki skoro miałam jedną w szafie, a te czerwone buty to stąd, że to moje najwygodniejsze do tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiuykykiktgg
Ale też nie sugeruj się za bardzo nami -zaufaj swojemu wyczuciu, nie musuisz wyglądać tak jak wszystkie inne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pejn
czerwone szpilki sa bardzo modne, do tego najbezpieczniejszym wyjsciem bedzie mala czarna, teraz jest wiele pieknych- skromnych a zarazem z klasa - sukienek swietnych na sylwestra,, do tego wtedy rajstopy cieliste, albo ze zlota nitka, albo czarne, ale nie kryjace i z polyskiem, moge ci nawet polecic pewne miejsce gdzie tanio kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ale jak już mam inwestować to jedynie w czarne szpilki wygodne. Chyba w końcu będę musiała. Mam jedne czarne i mogę je założyć, ale wiem, że po 2 godzinach i tak będą mnie od nich nogi boleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ale jak już mam inwestować to jedynie w czarne szpilki wygodne. Chyba w końcu będę musiała. Mam jedne czarne i mogę je założyć, ale wiem, że po 2 godzinach i tak będą mnie od nich nogi boleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pejn
albo taniej zmienic buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pejn
ostatecznie nie przejmuj sie az tak bardzo, najwazniejsze bys dobrze sie bawila i takiej imprezy ci zycze, ja moze nawet bym sie pobawila w takim kontrascie, ale niestety kolezjny sylwester spedzony w domu, bez imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejn - dziękuję za słowa otuchy. Tak się jakoś podłamałam, że muszę zorganizować jakieś zakupy (obecnie nie mieszkam w mieście), że kliknęłam na allegro "licytuj" na jedne buty, po czym uświadomiłam sobie, że w święta i tak nikt mnie nie przebije, a jak wygram to przesyłka pewnie i tak nie dojdzie do poniedziałku. Jestem kretynką... :/ Ktoś wie jak to cofnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pejn
ojoj , na allegro sie nie znam , wiec niestety nie pomoge, ale moze mozna zwrocic jak przyjda? moze napisz wiadomosc do sprezdajacego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, jak wygram to napiszę. Może da się to jakoś odkręcić, bo znając naszą pocztę nie dadzą rady tego dostarczyć choćby od czwartku po poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgb7u7
Napisz teraz puki trwa licytacja, pozniej sprzedajacy da ci negatywa i obciazy kosztami wystawienia ;p. Moze odwolac twoja oferte ale i tez nie musi, mysl jak zaczniesz licytowac ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stopa wyglada jak kajak w tych butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz butów, które będą fajnym dodatkiem, do Twojej sukienki? Mam coś idealnego! Czerwone szpilki Fabio Fabrizi 699 – czerwone lakierki. Zapomniałam dodać, ze mają bardzo wysoki obcas. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz butów z paskiem? Ja mam taki problem, że wiele modeli zsuwa mi się z nogi. Na szczęście znalazłam buty – Acord 5799 właśnie z takim paskiem. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×