Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkońcumamtrochękasydlasiebie

Chcę zacząć dbac o siebie wyjątkowo!

Polecane posty

Gość to on jeszcze
tez unikam kosmetyczek. juz lepiej pojsc do lekarza dermatologa, ktory zajmuje sie kosmetycznymi zabiegami typu peelingi itp. zawsze cos dobierze i mniejsze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkońcumamtrochękasydlasiebie
o matko, ale żeś mnie zacheciłaaaa :-) az mi sie buzia uśmiecha z tego opisu :-D masaż bedzie na bank, na 100% nawet co tydzień, ale narazie siedze w necie i szukam kogos sprawdzonego. A mogę CI zadać intymne pytanie? jesli uznasz za zbyt intymne, to nie odpowiadaj, ok? W jakim stanie masz miejsca intymne podczas takeigo masazu? chodzi mi o to, czy depilujesz miejsca intymne całkowicie, bo domyslam się, ze te gatki które się dostaje niewiele ukryją, a ja raczej nie golę sie na zero, tylko przycinam przy skórze. A odwracasz się też na plecy podczas masażu? Kurcze, domyslam się, jakie to musi byc, przyjemne. Dziękuję, ze chciało CI się to wszytsko tak szczegółowow opisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla ciała i ducha
też bałabym sie zaryzykować abiegu na twarz u kosmetyczki, niigdy sie na to nie zdecydowałam ale nie mam też zadnych problemów ze skórą na twarzy, polecam za biegi na całe ciało, to mniejsze ryzyko, większość ogranicza sie do masażu olejkami lub masowania maskami (peelingi), glinkami, efektów spektakularnych nie ma ale przyjemnosć spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkońcumamtrochękasydlasiebie
a to można od tak iśc sobie do dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla ciała i ducha
ja zdecydowałam się na masaż pleców, ale w ofercie jest masaz całego ciała, wtedy na pewno trzeba sie obracać na plecy, masują wtedy też nogi i ręce, ja lezę cały czas na brzuchu i nie obracam się na plecy, nikt nie widział mojego intymengo owłosienia, majtki są typu "tanga" czyli dwa spore trójkąty połączone pasami po bokach, ja mam szeroki pasek owłosienia przez środek ale nikt go nie oglądał, u mojego masazysty jest dużo obłsugi damsko-męskiej, w recepcji, przy każdym etapie ktoś mi towarzyszy, np. prowadzi pod prysznic, do pokoju masażu, podają ręczniki, wodę do picia, cały czas sie pytaja czy mi sie podoba i czy wszystko w porządku, ale w momentach strategicznych, czyli kiedy się myję, zjejmuję lub zakładam szlafrok obługa dyskretnie znika, nie ma przy tym ani kobiet ani mężczyzn ani tez innych klientów/klientek, we właściwym momencie obsuga pojawia sie ponownie, tak powinno być w każdym salonie spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla ciała i ducha
nie ukrywam, że taki masaż jest bardzo podniecający a mój masażysta młody i przystojny, na razie trzymamy sie swoich granic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla ciała i ducha
jak jesteś w Wrocławia to mogę polecić sprawdzone miejsce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkońcumamtrochękasydlasiebie
dziękuję hmmmmm moze zdecydujesz sie na masaz całego ciała, dopiero będziesz miała odlot :-D Ja chciałam umówić się od razu na całe ciało, ale może rzeczywiście najpiew pójdę na spokojnie tylko na plecy, zobaczę co i jak i moze następnym razem się odważę. A mozesz napisac w jakim mieście korzystasz z tego SPA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkońcumamtrochękasydlasiebie
:-D telepatia do Wrocławia mam jakieś 120km, ale czasami jeżdżę tam do teatru. Szkoda, bo to jednak za daleko, zeby decydowac się na masaże tam, a ja jednak chciałabym znaleźć fajne miejsce i być mu wierna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla ciała i ducha
poczytaj, poszukaj, bardzo polecam ;-) na początek idź tylko na masaż pleców albo stóp żeby się rozejrzeć jakie mają warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkońcumamtrochękasydlasiebie
i tak zrobię ;-) dziękuję, ale żeś mnie zaintrygowała tym masażem hmmmmm wiedziałam i czułam,ze tego potrzebuję, ale nie wiedziałam,ze aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to on jeszcze
oczywiscie, ze mozna sobie pojsc od tak do dermatologa, prywatnie nikt ci nie zabroni. szukaj takiego, co zajmuje sie tymi kosmetycznymi zabegami. u mnie jest taki. poszlam tam kiedys z problemem skornym, ale pogadalam co by mi poradzil i dowiedzialam sie wlasnie, ze absolutnie tego peelingu diamentowego czy innego, bo mi rozbabrze wypryski. zaproponowal inne, ale akurat ja to musze sie psychicznie nastawic na takie zmiany no i dostoswac portfel, bo raz nie pojde, a troche mi zaspewa za te kaprysy. ale nadejdzie taki dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"ale mam zamiar wyleczyć kilka dolegliwości właśnie terapią sokowa i głodówką (np.egzemy na rękach i łydkach- mam strasznie suchą, popekaną skórę, zaburzenia hormonalne, poprawić wzrok " ­ głodówka może ci rozwalić metabolizm, a poza tym chyba zbyt dużo nadziei pokładasz w tych dietach. ­ a ta wyciskarka jest tylko do owoców, czy twarde warzywa, np. marchewkę albo seler też wyciśnie? ­ ja świeże soki lubię średnio, ale pamiętam jak mama robiła nam w dzieciństwie takie fajne soki ze świeżych jabłek i marchewki, właśnie w sokowirówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla ciała i ducha
pierwsze wejściówki dostałam w prezencie od mojego faceta ;-) też mnie próbuje tak masowac, ale nie zna takich technik i nie ma takich delikatnych i jednoczesnie silnych dłoni 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkońcumamtrochękasydlasiebie
ta wyciskarka jest głównie do warzyw twardych (marchew, buraki, seler itp.), ale owoce tez bez problemu wyciska. Ja nie pisałam o dietach jako "dietach odchudzających", ale jako o sposobie na życie. Za dużą mam wiedze fachowa na ten temat, zeby ulegać pod wpływem wpisu, ze rozwali mi to metabolizm ;-) juz wiele dolegliwości wyleczyłam głodówkami więc nikt mnie nie przekona, ze jest inaczej, ale dziękuję za uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkońcumamtrochękasydlasiebie
coś dla ciała i ducha :-D to sobie chłopak pętle na szyję zawiązał :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkońcumamtrochękasydlasiebie
dziewczyny, arobicie jakieś domowe maseczki z warzyw, owoców, ?? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla ciała i ducha
na 100% nie wiedział, że tam masują mężczyźni, jak się dowiedział, minę miał nie tęgą ale udźwignął tę informację z godnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkońcumamtrochękasydlasiebie
:-D dzielny jest :-D teraz Ty jemu kup wejściówkę i niech babeczka go wymasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka z kitkaa
tak sobie czytam ten topik. Polecam kuracje Tombaka. Ja sie wyleczylam z choroby stawów dzieki odzywianiu i oczyszczaniu. Sama jestem zaskoczona, bo nigdy nie wierzylam w takie bzdury, a tu prosze. Polecila mi to sasiadka, która ma 60 lat a wyglada na 40, zdrowa, tryskajac ahumorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no ja nie za bardzo łapię to z tymi głodówkami, bo jak nie jem kilka godzin, to właśnie zaczynam mieć dolegliwości - z głodu :P ­ ale każdy ma inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla ciała i ducha
proponowałam mu, ale nie chce, chyba się boi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkońcumamtrochękasydlasiebie
Ja też polecam Tombaka :-) Przeszłam całą kurację oczyszczania organizmu i mogę śmiało powiedzieć, ze zmieniło to moje życie ;-) a chłopak może kiedys się da namówić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkońcumamtrochękasydlasiebie
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkońcumamtrochękasydlasiebie
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkgowepo
mam tez delikatna cere i polecam peeling kawitacyjny oraz peeling migdalowy (sa mniej inwazyjne od pozostalych):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkgowepo
a ostatnio bylam na oksybrazji, dotlenianiu skorybardzo fajny zabieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×