Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

coraz więcej ludzi stosuje najrozmaitsze używki

Polecane posty

możliwe ... jednak prszeraża mnie skala tego zjawiska i coraz bardziej skomplikowane przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to wali :P to ludzie sami sobie gotują taki los Sa istotami myślacymi więc mają wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może Cię walić - wali też pewnie innych 90% , ale co tego , ze są rzekomo myślący - i mają rzekomy wybór? to niczego nie zmienia - nie może wszystko zależeć od nich , bo to jest niemożliwe - sam nie masz wpływu na siebie w wielu procentach i jak dobrze wiesz - musisz się poddawać pewnym regułom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam nie masz wpływu na siebie w wielu procentach" x co ty palisz? Mam mózg więc wszystkie decyzję jakie podejmuje to mój świadomy wybór i tylko ode mnie zależy czy powiem TAK czy powiem NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz się poddawać pewnym regułom " x poddają sie ludzie słabi,nie mający swojego zdania i swoich poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie myślisz że sex to używka ? idąc twoim tokiem myślenia to masło,mięso,słodycze to też używki Myślałem że piszemy tu o "dragach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o tym nie myślałam :) nigdy nie miałam do czynienia z TAKIMI używkami i dlatego na myśl przyszły mi raczej te rzeczy od których ja jestem "uzależniona" np kawa, sex i czekolada...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres im więcej Twój mózg próbuje udowodnić "swój wybór i swoją wolność" - tym bardziej jest zniewolony - pozwól , że nie będę Ci pisał , że jesteś czasem tylko marionetką , bo to nie zmieni Twoich wyborów ani niczego innego więc tak jak pewne wybory są ustawiane , tak Twój mózg - ustawia je bez wyboru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek - jesli chodzi o artystów - to niech ich używają , bo Tworzą niuezłe loty [, ale inni - im nie dorównają nawet po dragach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jesteś czasem tylko marionetką" x To jest oczywista oczywistość Zyje tam gdzie żyję (uważam że to chory kraj) i jestem sterowany odgórnie ustawami,prawem,religią i zasadami wpojonymi mi przez rodziców To oczywiste :D x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tak cietszerwisz
chcesz zeby ci stzrebelak wypalila i selnela swoim naboikiem w cel blizej nie tolerowany przez ciebie ? rev, wyluzuj wciagnij soli najlepiej kamiennej bo ta z jodem ci tarczyce rozwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz zeby ci stzrebelak wypalila i selnela swoim naboikiem w cel blizej nie tolerowany przez ciebie ? jeśli mi wypali w cel nietolerowany , to tym lepiej dla celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×