Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gaja_86

InviMed czy MedArt w Poznaniu?

Polecane posty

Witam. Którą klinikę wybrać do zdiagnozowania oraz leczenia niepłodności? Czy są tu pacjentki kliniki InviMed bądź MedArt w Poznaniu i mogą wyrazić swoją opinię na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
Nie polecam ci ani jednego ani drugiego , w Invimedzie lekarze naciagaja od razu na in vitro . medart to totalna pomylka. Ja wybralam szpital na Polnej i jestem zadowolona :) szykluje sie na insemke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
Dr Anna Lorenc badz Piotr Magnowski. Ludzie mowia ze to " fabryka dzieci" ale ja tak nie uwazam. podejscie superowe , wszystkie badania na miejsu , pelen profesjonalizm w koncu to najlepszy szpital ginekologiczny w Polsce. A ty jestes bezplodna jesli wolno mi zapytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram. W inwimedzie na dzien dobry zlecają badania u siebie za ok.1500zl gdzie w niejednym labo zrobisz o wiele taniej. Naciągactwo i tyle. Rowniez polecam Polną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
ile masz lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestem bezpłodna. Mam dziecko. Od 8 miesięcy staramy się o drugie. Miałam monitorowane 4 cykle i tylko w jednym była owulacja. Clostibegyt nie pomógł, za tydzień HSG i gin przekierowuje mnie do Invimedu. Czytałam opinie nt tej kliniki i są straszne więc zastanawiam się na inną opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
zrobisz blad idac do Invimedu uwierz mi , idz do szpitala na polnej nie bedziesz załowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka jak już to dziewczyna może być niepłodna a nie bezpłodna :) Drobiazg w pisowni a w realu kolosalna różnica. Byłam w invimedzie raz i na razie się skonczyło. Może spróbuj poprostu u innego gina? Najlepiej takiego, ktory pracuje na kontrakcie na nfz. Mi sie tak udalo w pierwszej ciąży, miałam IUI na Polnej w ramach nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
masz racje Kasiula nawet nie zwrocilam uwagii :) ja wlasnie tez sie szykuje na insemke na Polnej i w sumie sama jestem ciekawa czy bedzie ok tylko ze ja na nauralnej owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
w Invimed byla moja znajoma to wyszla z placzem , lekarze tam nie maja zrozumienia i naciagaja tylko na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula chyba tak zrobię. Mieszkam 100km od Poznania i w moim mieście nikt nie zajmuje się nieplodnością. Poszukam prywatnego gabinetu lekarza pracującego na Polnej. Polecisz kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
w mozna wiedziec skad jestes i ile masz lat ;) ? bo ja jestem mloda i tez mieszkam 100 km od Poznania ale nie wiem z ktorej strony ty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
a to jednak z drugiej strony niz ja ;) ja 23 takze mlodziutka ale marze o bobasku juz ;) kto wie moze spotkamy sie kiedys na Polnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka008
w Luboniu w Med Lux - bylam , naprawde warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja mogę polecić dr Rzymskiego, wygoogluj sobie. przyjmuje prywatnie i na Polnej. Wiecznie zaganiany, ale przy tym konkretny i miły, delikatny, tłumaczy dokladnie co i jak. Sama do niego chodzę i jestem zadowolona. Badania robi u siebie na oddziale (doslownie parę robiłam sama bo na szybko) też w ramach nfz. Z pierwszą ciążą były problemy z zajściem - prawie 2lata bujałam się pi innych lekarzach i klinkikch, w styczniu 2009 trafiłam do niego w maju 2010 miałam już iui a przed nią komplet badan i diadnostyki (w tym hsg i laparoskopie diagnostyczną). Uważam, że warto było. Tez miałam iui na naturalnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula weszłam na stronę dr rzymskiego i jego kwalifikacje są imponujące i co najważniejsze- leczenie niepłodności. Wybiorę się do niego zaraz po HSG. Bardzo dziekuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merysieńka
szczerze odradzam invimed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Invimedzie trochę się ostatnio pozmieniało, szczególnie w Poznaniu. Pojawili się nowi lekarze, zmieniają się, to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się też bardziej przychylam do invimedu. Moim zdaniem bardzo dobre miejsce. fakt pozmieniało się są nowi lekarze, ale wcześniej też było dobrze. Specjalistyczna opieka, fajne podejście lekarzy do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pam27
Dziewczyny mam pytanie. Jak się dostać na inseminację na Polną. czy należy się zgłosić bezpośrednio na Polna czy przez jakiegoś lekarza? Jak długo się czeka tam na inseminację? proszę poradźcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na POLNEJ dla mnie to koszmar chodziła do lekarza 5 lat ani ciazy ani badan ani wniosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich, ja chodzę do Invimedu w Poznaniu, po dwóch latach leczenia i nieudanych podejściach do inseminacji decydujemy się na in vitro, tez w tej klinice. Obsługa jest bardzo mila, dr Małek sympatyczny, profesjonalny i zawsze odpowie na wszystkie pytania, ma czas dla pacjenta. jak byliśmy na inseminacji do której ostatecznie nie doszło za nic nie płaciliśmy mimo ze było w tym dniu robione USG, badanie nasienia i lekarz stracił dla nas trochę czasu. Polecam tego lekarza i to miejsce pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość |Orszulau
Klinika invimed jest godna polecania. Moja przyjaciółka się tam leczyła i opowiadała same dobre rzeczy o lekarzach którzy tam pracują i ogólnie o atmosferze i miejscu. Aktualnie jest w ciąży i oczekuje na ten dzień. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lana13
ja też polecam, właśnie się dowiedziałam, że po kilku nie udanych zabiegach wreszcie w ciąży :) mąż skaczę z radości. InviMed dziękuje, Wam dziewczyny polecam :) super atmosfera, lekarze wykwalifikowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikkea
Heej kobitki, jak miło się czyta o waszych powodzeniach :) Ja dopiero zaczynam w Invimed i mam już zlecone pierwsze badania :) Po wstępnej wizycie jestem nastawiona pozytywnie. Może jeszcze ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami? Jestem ciekawa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka900
ja sie podziele: strasznie misie tam podoba ( w invimedzie) lecze sie juz ponad rok, jedna nieudana próba niestey za mna. mam razenie ze to normalni, zwyczajni ludzie z którymi mozna na spokojnie pogadac. kontakt z lekarzem super, caly czas prowadzi Cie jeden. no i teeraz jak zmienila sie partia, to fajnie zadbali o mamuski swoje przyszle, ze od razu zalatwili przedłuzenie programu. Dbaja o pacjenta, serio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam invimed w Poznaniu. Profesjonalizm na każdym kroku. Z mężem mieliśmy in vitro we wrześniu, udało się za pierwszym razem i teraz oczekujemy na narodzenie się naszej córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×