Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ave_Dave

Czemu życie jest takie niesprawiedliwe?

Polecane posty

Jak słyszałem kiedyś o sędziu homoseksualiście, albo sędziu lewaku. Człowieku ułomnym, który kieruje się ułomnym prawem. Ja tego prawa nie uznaję . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawik jest w stanie
Jak ktoś nie uznaje prawa to jest aspołeczy. Skoro wierzysz w jakieś bajeczki i opowiadasz takie rzeczy i tak cie wsadzą i tak, o komorniku nie wspomnę ;) Zobaczymy jaki mądry wtedy będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie obrażam. W prawie mojżeszowym jest zapis mówiący o każe śmierci, za stosunki homoseksualne, a to jedyne prawo, jakie uznaję, bo jest objawione przez Boga . . . !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawik jest w stanie
Pobijesz policjanta trafisz do psychiatryka :D + komornik I ty się dziwisz że tak masz jak masz ? Ogarnij się bo z takim podejściem to daleko nie zajedziesz. Zresztą sam widzisz jak to się obraca przeciwko tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pobijesz policjanta trafisz do psychiatryka " Nie pójdę do psychiatryka, bo byłem badany przez biegłych przy poprzedniej sprawie. Uznali mnie za w pełni poczytalnego . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawik jest w stanie
Badanie zawsze można powtórzyć ;) Dla mnie taki nie jesteś, jesteś głupi i tyle, prowokujesz bo nie wierzę że tacy idioci są na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawik jest w stanie
Niepokorni pociągają kobiety. Coś jeszcze chcesz powiedzieć :D Argumenty : -unosisz się "honorem" tak na prawdę jesteś tchórzem -wierzysz w jakiekś bajeczki o gejach, nawet jeśli to nic złego nie jest w homoseksualizmie -zeznaje się pod przysięgą, czyli honorowo -pewnie i tak kasy nie masz i zgrywasz kozka -nikomu nie zaimponujesz, wszyscy cie wyśmieją, pójdziesz do więzienia/zakładu psychiatrycznego. Skoro nie uznajesz prawa tam twoje miejsce amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"-unosisz się "honorem" tak na prawdę jesteś tchórzem" Inwektywa nie argument "-wierzysz w jakiekś bajeczki o gejach, nawet jeśli to nic złego nie jest w homoseksualizmie" przejaw wyznawanego przez ciebie fałszywego światopoglądu. argumentacji zero "-zeznaje się pod przysięgą, czyli honorowo" Już pisałem, że chodzi o kuzyna, więc mogę odmówić. Czy nie umiesz czytać ze zrozumienieM?:D "-pewnie i tak kasy nie masz i zgrywasz kozka" To tylko twoje gdybanie "-nikomu nie zaimponujesz, wszyscy cie wyśmieją, pójdziesz do więzienia/zakładu psychiatrycznego." Mylisz się. Niektórym zaimponuję " Skoro nie uznajesz prawa tam twoje miejsce amen " Musisz być wyjątkowym paszczakiem, żeby ci coś takiego przez klawiaturę przeszło, bo tylko one są zdolne do takiej zawiści. Dziękuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale ja bym cie wsadził do
pierdla za same debilizmy które tu piszesz :o Lecz sie psycholu ! Jeszcze innych "bohater" wyzywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasdfas
zaprosilibyście nieznajomego faceta na kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale ja bym cie wsadził do
No właśnie piszesz, że jesteś niepokorny, kobiety takich lubią, a jesteś dalej nieudacznikiem, więc za dobrze z tobą nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz, że jestem nieudacznikiem? Co ty w ogóle o mnie możesz wiedzieć? I skąd możesz wiedzieć kogo przyciągam, a kogo nie. Sam się lecz bo widać śnisz na jawie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to szatańskie prawo tak naprawdę. Tworzoned przez ludzi bez najmniejszego Prawa Bożego . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo jest dla ogółu, nie każdy jest wierzący i nie powinno się mieszać prawa z wiarą :o 🖐️ Jak ci się tu nie podoba to wyjedź do krajów islamskich tam masz połączenie wiary i prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmazynowy
dobry ten gościu co wkleja dowcipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmazynowy
ej ale wy tu nie obrazajcie chorych psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×