Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

dzien dobry, u mnie oznaki wszelkie ciazowe znikneły, wiec prezent na urodziny to nie teraz chlip, deszczowo i brzydko za oknem a moj smyk ma dzis bal karnawałowy w przedszkolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Keiti78 u Ciebie deszcz a u mnie mroźno -5,5stopnia. zimno - po południu postanowiłam że pojadę na siłownie przecież nie mogę siedzieć i nic nie robić czekając czy @ się pojawi czy nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co sniło mi sie ze byłam w ciazy blizniaczej i urodziłam psy, normalnie jakis mały koszmar;] chyba za bardzo pragne ...szukam znaczenia snu i nic nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo z 2-3 msc temu miałam zblizony...znaczenia nie moge znalezc;) Lethica i jak?Beata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
u mnie na razie cisza... ale brzuch boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaa
Keiti, ale ostatnio śniło Ci się też to wietnamskie dziecko, więc coś jest na rzeczy z tymi snami :D Kawa, a jak tam u Ciebie z tą owulacją? Już potwierdzona? A propo testów, to dziś w tv wypowiadał się lekarz i mówił, że testy sikane są wiarygodne co najmniej tydzień po terminie spodziewanej @, inaczej mogą być fałszywie ujemne. Rozumiem to tak, że jak komuś wyjdzie pozytyw wcześniej to fajnie (choć nie polecał robić, bo może być i tak mikroporonienie), a jak wyjdzie negatyw to i tak nie wiadomo... Co ciekawe powiedział też, że pierwszym zdecydowanym objawem ciąży jest brak @ lub ZMIANA JEJ WŁAŚCIWOŚCI... Tego nie wiedziałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawarawaaa owulacji nie potwierdziłam - dwóch grubych kresek na teście nie było tylko cień drugiej - jakieś głupie testy mi się trafiły . Ale przytulanka były a Ty robisz jakieś testy czy tylko kalkulatorem masz wyliczoną owulację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaa
Ja stosuję NPR, więc obserwuję śluz i temp, w tym miesiącu miałam wyraźny ból owylacyjny. Testami się wspomagam, ale w tym cyklu nie zdążyłam zamówić, więc nie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawara tyle ze podobno jak sie snia dzieci to kłopoty... oby nie bo 2 połowa ub roku była dla naszej rodziny dosc trudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaa
Keiti, rozumiem Cię, bo dla mojej rodziny druga połowa zeszłego roku tez była ciężka. Ale nie wierz w zabobony, jeśli śnią Ci się dzieci to dlatego, że to jakiś ważny temat w Twoim życiu, a nie na kłopoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, tak Was podglądam od czasu do czasu i jeśli mogę to bardzo chętnie się do Was przyłączę. My staramy się już 7 miesiąc. U mnie niestety na drodze stoi tarczyca, która za bardzo nie chce ze mną współpracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Witajcie dziewczyny, minal kolejny dzien, objawy jak przed @, ktora ma byc pojutrze, wczorajszy test z jedna kreska, powtorze pojutrze jak wczesniej nie dostane@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
iska997 witaj wsrod starajacych sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
iska997 -- > witaj.. a jakie masz problemy z tarczyca? nadczyność, hashimoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota- 1cykl - @ 2.12.2012 - testowanie - 03-01-2013 Lethicia26 - 3 cykl @ 12.12.2012 - testowanie 06.01.2013 - 26 lat Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12.2012 - testowanie 8-9. 01. 2013 - 25 lat BeataB - 1 cykl - @ 12.12.12 - testowanie 8-9.01 Maruska31 - cykl powyzej 8-@ 14.12-testowanie 10.01 Keiti78 - 3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Karolina 29277 - 10 cykl - @ 14.12 - testowanie 14.01 Qwer- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 KawaZmlekiem23- 23l - 3 cykl - @ 24.12 - testowanie 21.01t ymianek111 - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 lat 28 królik-skacze- 9 cykl-@ 4.01.2013 testowanie 01.02. 2013 lat 25 iska997 - 7 cykl - @ 02.01.2013 - testowanie 31.01.2013 Niedoczynność... Całe szczęście, mój gin chciał od razu sprawdzić czy wszystko ze mną ok a nie czekać na rok nieudanych prób. Ale od 3 miesięcy jestem na lekach, powoli TSH spada więc jestem dobrej myśli. Lada dzień zrobię nastepne badania krwi i lecę do lekarza więc, wieć zobaczę rezultaty podwyższenia dawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Wiele slyszy sie o problemach z zajsciem w ciaze a chora tarczyca, czesto nikt nie bierze pod uwage ze to moze byc przyczyna, z wlasnego doswiadczenia wiem ze gin raczej nie proponuje badan w tym kierunku, oczywiscie najpierw wywiad rodzinny a jak nic nie dolega to znaczy jest ok. Ja tez to musze chyba u siebie sprawdzic kto to wie, ale puki co czekam do dziesiatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaa
Iska, witamy :) No właśnie, ja też mam niedoczynność. Mój endokrynolog mówi, że często trafiają do niego kobiety kierowane od ginekologa po miesiącach nieudanych prób i potem okazuje się, że mają podwyższone TSH i to nawet tak dyskretnie, a jednak ma to wpływ. Poza tym to jest bardzo ważne dla płodu, który sam nie może sobie w początkowym okresie wyprodukowac tych niezbędnych hormonów i mogą wtedy powstawać wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
no wrednawy gruczoł ta tarczyca.. grunt to dobry lekarz, co i wyprowadzi wynki tak,zeby udało sie celnie strzelic,a i potem bedzie tak kierował dawkami lekow zeby zdrowo donosic. za "tarczycowe" kciuki trzymam podwójnie ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
zaraz jajo zniosę :O tak mi sie dziś dłuzy, zle w nocy spałam, brzuch pobolewa, okresu jeszcze nie ma, brzuch napięty a ja wqrzona do granic mozliwosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez pierwsze miesiące jak się nie udawało to strasznie się wkurzałam i dołowałam. Zawsze myślałam, że niektóre raz się prześpią z byle kim i bach - ciąża. A my bardzo pragniemy a tu nic. Jak po 4 miesiącach prób nic nie wychodziło i byłam u gina to od razu zapytał czy nie miałam kiedyś problemów z tarczycą albo któś z bliskiej rodzinyi jak powiedziałam, że owszem były takie problemy to od razu dał mi skierowanie na TSH, FT3, FT4 i przeciwciała. Teraz chodzę do endo i co 3 tyg robie badania krwi i chodzę na wizytę żeby ustalić odpowiednią dawkę. A jak tylko pojawią się 2 kreski to kazał na początku biec do niego a nie do mojego gina bo od razu trzeba zwiększać dawkę żeby dla dziecka wystarczyło bo nie ma swojej tarczycy. Teraz podchodzę do tego trochę inaczej. Dopóki nie zobaczę na swoich wynikach TSH 1 z przodu to nie będę się tak denerwować, w końcu zdrowie dziecka najważniejsze, ale i tak co miesiąc jest to rozczarowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
to masz dobrego lekarza... tzymaj sie go, bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U wszystkich będzie dobrze, wierzę w to :) Te nasze dzieciaki wiedzą po prostu kiedy będzie najlepszy czas żeby sie ujawnić :) choć wiem że czekanie dołuje... Ale niedługo wszystkie będziemy się cieszyć z 2 kresek a poźniej będziemy narzekać jak to z brzuchem ciężko ;) Choć nie powiem, będzie to miły ciężar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane czemu ten czas tak się wlecze. Jeszcze z 10 dni do płodnych:) Od okresu do "czasu szaleństw" zawsze mi się dłuży. Ale się nie mogę doczekać mam takie dobre przeczucie, że może tym razem:) Ktoś pytał kiedy miałam zabieg a więc nieszczęsny był dla mnie wrzesień. Oprócz kwasu zażywacie coś jeszcze? Ja mam magnez i żelazo dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. :) No wreszcie ktoś mnie zauważył:) Nie pisałam kilka dni, bo nie miałam jak. Teściowa w szpitalu. Podobno rak endometrialny. Szok. Nie spodziewaliśmy się że jest tak źle. Po kolei - staramy się już jakiś czas. Chyba od marca, ale z przerwami.Do października jakoś niespecjalnie pilnowaliśmy "tych" dni. Od października clo i duphaston i na razie nic :( mam1 dziecko 11 lat. Poroniłam dwa razy. ostatnia @ była 29.12.2012. Porobiłam chyba milion badań -musi być OK. Jak będę w ciąży to zrobie tylko badania nieinwazyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam się :) Pannacota- 1cykl - @ 2.12.2012 - testowanie - 03-01-2013 Lethicia26 - 3 cykl @ 12.12.2012 - testowanie 06.01.2013 - 26 lat Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12.2012 - testowanie 8-9. 01. 2013 - 25 lat BeataB - 1 cykl - @ 12.12.12 - testowanie 8-9.01 Maruska31 - cykl powyzej 8-@ 14.12-testowanie 10.01 Keiti78 - 3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Karolina 29277 - 10 cykl - @ 14.12 - testowanie 14.01 Qwer- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 KawaZmlekiem23- 23l - 3 cykl - @ 24.12 - testowanie 21.01t ymianek111 - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 lat 28 Będę Mamą2013 - 10 cykl - @ 29.12. - testowanie 26.01.2013 królik-skacze- 9 cykl-@ 4.01.2013 testowanie 01.02. 2013 lat 25 iska997 - 7 cykl - @ 02.01.2013 - testowanie 31.01.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Witam, Tak jak pisałam wcześniej mam bóle piersi ale zauważyłam, ze nasilają sie one wieczorem.. Dodatkowo jestem taka zmeczona, ze ledwo chodzę, wogóle cały dzień chce mi sie spać i najchętniej przelezala bym go w łóżku , ale niestety są obowiazki takie jak praca... Dziś mam przeczucie, ze znowu nic nie wyszło w tym cyklu :( A jak tam u Was? Dziewczyny testujace macie dobre wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×