Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Cześć dziewczyny. U mnie jeszcze cisza jeśli chodzi o @ ale czuję, że się pojawi-kurcze:( Lethicia a Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Będę MAMA2013 Bardzo Ci współczuje... Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Królik-skacze Ja biorę jak narazie tylko kwas foliowy, i bardzo dobrze ze masz dobre przeczucie! To moze Ci pomoc, mnie niestety dzisiaj ogarnęło coś odwrotnego, myśle ze nic z tego je będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
A jeżeli chodzi o tarczyce to nie mam pojęcia jak jest ze mną.. Nigdy nie miałam badań w tym kierunku.. A to sie jakoś objawia? Czy poprostu tylko badanie moze to zweryfikować czy jest w porządku czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Malinowaaa mam nadzieje, ze sie jednak nie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj sobie uświadomiłam że jak się chcę to WSZYSTKO można sobie wmówić :D franca @ przylazła, tzn się rozkręca, no to zaczynamy od nowa, oby OSTATNI raz :D malinowaaa to chyba jutro dopiero testujesz?? ale napisz chociaż wieczorkiem jak sytuacja z @ się prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ2013 - współczuję sytuacji, to przykre. Mogliby wreszcie wymyślić coś skutecznego na to okropne raczysko:( królik-skacze ja biorę tylko folik. Kiedyś miałam robione jakieś badania tarczycy ale to z 3 late temu i wszystko było ok, jak jest teraz to nie mam pojęcia-jeśli długo nic nie będzie wychodziło z naszych starań to wtedy porobię badania. Wiem,że moja siostra zmagała się z tarczycą, miała nadczynność brała hormony - potem to już przeszło w niedoczynność, coś takiego -ale ja się na tym w ogóle nie znam. Ona ma już dwoje dzieci - przedtem nie miała problemów z tarczycą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lethicia kurde to wstrętna @! Czuję, że u mnie też się pojawi. Jeśli nie, to z testem na razie i tak się powstrzymam bo może się po prostu opóźni. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od ponad dwóch miesięcy łykam kwas foliowy i w ostatnim cyklu brałam wisiołek - dzisiaj zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie kreski ta druga nie jest jeszcze taka mega mocna - widocznie owulacja się przesunęła :) Jak będą obie mocne to jest 24-48h do owulacji tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak :) ja oprócz foliku, magnez z vit B, wiesiołek, castagnus, a w tym cyklu mojego faceta jeszcze mam zamiar karmić Salfazinem na ruchliwość żołnierzyków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
u mnie nadal nic, brzuch boli, okresu niet, natomiast jeszcze jutro ma czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
Wy jakoś bardziej w temcie jesteście, ja jakaś zacofana. Nie biore nic, oprócz zestawu witamin Mixivit dla niej i glukozaminy, bo mi stawy kolanowe od biegania siadaja :( a to raczej nie pomoze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMA2013 ja też stasznie współczuję :( Ja też biorę tylko kwas foliowy, no oprócz tych moich hormonów na tarczycę. Lethicia miejmy nadzieję, że u nas wszystkich będzie to już ostatni miesiąc ;) BeataB - oby nie nadeszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja też odpadam w tym cyklu - dziś @ zawitała pełną parą...Ech :) trzeba czekać :) pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
przykro mi dziewczyny ... :( czyli jutro kolej na mnie... zamelduję się rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczora, ja dzis miałam troche lataniny po miescie i sklepach;] przykro mi dziewczyny ze to nie ten cykl... Lethicia byłam pewna ze Ty juz w ciazy....Ewcia buuuu sama dzis przechodziłam koło apteki ale testu nie nabyłam;] czekam na 10 i na to co sie zdarzy:) a teraz dogadzam sobie lodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota- 1cykl - @ 2.12.2012 - testowanie - 03-01-2013 Lethicia26 - 3 cykl @ 12.12.2012 - testowanie 06.01.2013 - 26 lat Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12.2012 - testowanie 8-9. 01. 2013 - 25 lat BeataB - 1 cykl - @ 12.12.12 - testowanie 8-9.01 Maruska31 - cykl powyzej 8-@ 14.12-testowanie 10.01 Keiti78 - 3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Karolina 29277 - 10 cykl - @ 14.12 - testowanie 14.01 Qwer- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 KawaZmlekiem23- 23l - 3 cykl - @ 24.12 - testowanie 21.01 Będę Mamą2013 - 10 cykl - @ 29.12. - testowanie 26.01 tymianek111 - 28 lat - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 iska997 - 7 cykl - @ 02.01.2013 - testowanie 31.01 królik-skacze- 9 cykl-@ 4.01.2013 testowanie 01.02 lat 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia1982 mam nadzieję tylko że nie rozpowszechnimy złej passy w tym miesiącu :) dziewczyny wszystkie w tym miesiącu meldujecie się z dobrymi wiadomościami a zaczyna BeataB i Malinowaaa, następnie Maruska31 i Keiti78 ;) czekamy na pozytywne..informację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaktualizowałam trochę tabelkę (ułożyłam chronologicznie wg daty testowania i po raz kolejny dopisałam sobie "t" na początku nicku ;) ) Będę Mamą2013 - przykro mi z powodu teściowej, mam nadzieję, że rak nie jest mocno zaawansowany :( Dziewczyny - szkoda, że @ przylazła. Skoro wrześniowych dzieciątek nie ma, to może będą październikowe :) Ja biorę tylko kwas foliowy. Witaminy zacznę brać jak zajdę w ciążę. Tarczycy nigdy nie badałam, ale na pewno wiedza na ten temat by mi nie zaszkodziła. Wy poszłyście prywatnie, czy dostałyście skierowanie na jakieś badania? Zaczynam się zastanawiać, czy mi czegoś nie brakuje, bo ostatnio mam dziwne dolegliwości - robi mi się słabo, zaczyna mi szybko bić serce, nie umiem się na niczym skoncentrować... Mało żelaza, magnezu? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no rzeczywiście, trzeba to zrobić ;/ Pannacota- 1cykl - @ 2.12.2012 - testowanie - 03-01-2013 Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12.2012 - testowanie 8-9. 01. 2013 - 25 lat BeataB - 1 cykl - @ 12.12.12 - testowanie 8-9.01 Maruska31 - cykl powyzej 8-@ 14.12-testowanie 10.01 Keiti78 - 3 cykl -@16.12- testowanie 10.01 Karolina 29277 - 10 cykl - @ 14.12 - testowanie 14.01 Qwer- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 KawaZmlekiem23- 23l - 3 cykl - @ 24.12 - testowanie 21.01 Będę Mamą2013 - 10 cykl - @ 29.12. - testowanie 26.01 tymianek111 - 28 lat - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 iska997 - 7 cykl - @ 02.01.2013 - testowanie 31.01 królik-skacze- 9 cykl-@ 4.01.2013 testowanie 01.02 lat 25 Lethicia26 - 4 cykl @ 08.01.2013 - testowanie 03.02.2013 - 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore kwas foliowy od tego cuklu i magnez od jakiegos czas na problemy innego rodzaju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lethicia kurde:( Ale wiesz jakie musisz mieć nastawienie:) Następnym razem nam się uda:) Pewnie będziemy razem czekać na następną @, która oczywiście nie przyjdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Przykro mi dziewczyny, ze to nie ten cykl.. Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,że następna z nas dostała @. Widać dzieci zaplanowały sobie później przyjsc na świat:) U mnie póki co @ nadal nie ma, ale to pewnie kwestia około godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niedługo się okaże, ale przecież bolały by mnie chociaż piersi, ale nic czyli tak jak przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
malinowaaa my na tym samym wózku :P u mnie nadal cisza... ale ja sporadycznie wieczorem dostaje, raczej rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Beata trzymam kciuki żeby Ci się udało - któraś z nas musi przetrzeć szlaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×