Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

maruska31 -- brzuch mnie tez wlasnie boli jak na okres, nieprzyjemne uczucie, bo co jakis czas taki jakby ostrzejszy bol.. łapiacy na chwile i puszczajacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keiti, wszystkiego dobrego :-) Beata, ja to bym nie mogla wytrzymac zeby męzowi nie powiedziec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawarawa -- nie mówię, bo sama nie wierze :P poza tym dzis mi gra na nerwach bo sie snuje bez celu po domu :D BedeMama - dzięki wielkie:) czekam na jutrzejsza bete.. i dopiero bede "otwierac szampana" tudziec nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedemama --> inaczej w sensie ciążowo ? wcale... czuje sie jak zwykle, nie wiem czy to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że to dobrze świadczy. przynajmniej przy synku tak miałam. :) Na objawy przyjdzie czas :) przy ciążąch które zakończyły się niepowodzeniem muliło mnie już przed testem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi kafeteria opoznia wysylanie postow :O dziękuje Wam dziewczyny..bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale PIĘKNY ten test!!!! Super!!! Gratuluje Wam kobietki:) Jak to dobrze widzieć na własne oczy, że się da :) Ja jutro mówię okresowi STOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
króliku --> dziękuję i trzymam kciuki :) a do mnie przytelepal się mąż i mówi " chyba jakies winko otworzymy" :O wymówiłam się bólem głowy, patrzy na mnie jak na kosmite, bo nigdy nie stosowalam takiej wymówki :P w kazdym razie leze w lozku z kompresem na glowie i zbolała miną. A on sie martwi, bo nie poszlam dzis biegac- a to oznacza cieżką chorobę :D Cyrk na kólkach.. no ale... dziewczyny które juz maja dzieci - jak powiedzialyscie o ciazy? normalnie czy jakies prezenciki :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed chwilą leciałam do łazienki przekonana że dostałam okres, ale nie. kurde chyba nie wytrzymam do poniedziałku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla dobra sprawy :D malinowaa Ty rob ten test bo mnie skreca z ciekawosci !!! :P keiti -- Ty też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa ale juz powinien Ci wyjsc, ja gdybym miała zrobiłabymtest :P bo mnie tez skreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa tez odliczam:)) cycki mnie bola a @ brak hehe kurcze wolałabym wiedziec co dalej;) Beata ja mojemu mezowi o 1 ciazy powiedziałam wysyłajac zdjecie z mmsem bo b ył wtedy w Szwecji;) nie bylismy wowczas malzenstwem , troche byłam przestraszona;) pozniej był inny test, który dawał delikatna kreske a po tyg przyszedł okres i B niepotrzebnie sie juz pochwalił rodzicom, a w maju kiedy juz był potwierdzony to na poczatku nie wierzył myslał ze bedzie jak z poprzednim:) no ale w lipcyu sie skonczyło:/ech teraz nawet jak sie uda kiedy to zawsze bedzie mi towarzyszyć strach o przebieg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×