Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Gość Qwer
Kawa z mlekiem -zagniezdzenie zwykle miedzy 4 a 12 dniem od owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylądek_dobrej_nadzieji
witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylądek_dobrej_nadzieji
Witam moje drogie, widzę ze nie jestem sama, 11 cykli i nic. Najważniejsze żeby się nie poddawać i walczyć dalej. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylądek_dobrej_nadzieji
Ja testuje 21 stycznia ale chyba nic z tego, jestem tydzień po owulacji i chyba mam niewielki ale jednak okres. zastanawia mnie to bo czy tak ma być. biorę luteinę na cykle bezowulacyjne. czy któraś miała takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylądek_dobrej_nadzieji
Ja testuje 21 stycznia ale chyba nic z tego, jestem tydzień po owulacji i chyba mam niewielki ale jednak okres. zastanawia mnie to bo czy tak ma być. biorę luteinę na cykle bezowulacyjne. czy któraś miała takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja podczytuję, ale nie piszę, bo nie mam za bardzo o czym. Dziś lub jutro owulacja, więc teraz mam 2 tygodnie czekania na "rezultaty". Witam wszystkie nowo dołączone :) malinowaaa - wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, no i żeby następne urodziny były już obchodzone z powiększoną rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
przylądek_dobrej_nadzieji głowa do góry, ja miałam powyżej 8 cykli z przerwami kto wie czy nie więcej od ciebie, w międzyczasie wczesne poronienie, ale się udało, mam 2 kreseczki, walcz do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa - najlepszych i najszybszych II :* a ja mam pierwszy objaw ciąży :D ---------mąż mnie wkurza!!! " polez sobie" -7x dziennie "nie przemeczaj sie" 5 x dziennie "jak sie czujesz" - 100x dziennie " nie dzwigaj" (butelki z woda :D) - 70 x dziennie a najlepsze!!! " nie odsniezaj samochodu!!!!" to co z pracy mam autobusem wracac i to bede mogla ??? a samochod ma poczekac na odwilz wiosenna :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pojawił sie :D kafe mnie dobija, te problemy sa juz od dobrych kilku dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posty nie pokazują się od razu a po jakimś czasie dlatego nie ma sensu pisać je drugi raz :/ Ja mam równy tydzień do testowania :-[ mam nadzieję że się tym razem udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa wszystkiego najlepszego:)) szybkiego testowania:) i lekkich 9miesiecy:) Beatko chciałabym zeby ktos tez az takbardzo o m nei dbał, ale dziecko sie nie wykapie samo, obiad nie zrobi:) etc :P fajnego masz meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a Ja za cztery dni... znowu sie nakrecam i mysle o tym duzo zawsze jak jest pod koniec tak mam a w ciagu cyklu jakos leci spokojniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa_z_mlekiem23 widze ze bardzo podobnie idziemy:) wytrzymasz do daty testowania czy bedziesz robila wczesniej? Ja dzis już uciekam mąz wzywa hehe:) miłej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylądek-dobrej-nadzieji
WITAM ta @ przyszła dzisiaj w nocy. nie mam już siły, nie mogę spać. Kolejny cykl zmarnowany, nie wiem dlaczego przecież biorę tę cholerną luteinę i ciągle nic, pora zmienić lekarza i walczyć dalej tym bardziej że dowiedziałam się że szwagierka jest w 3 miesiącu w ciąż - tak po ludzku jej zazdroszczę - - luteina miała mi pomóc i nic , aż mi się płakać chce kolejna noc nie przespana, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylądku-dobrej -nadziei - przykro mi - może następny cykl będzie udany :) nie poddawaj się ! Oczekuje - ja czekam do 21 -jak mi @ nie przyjdzie to zrobię test :) , a @ mam równo co 28 dni i jak w zegarku zawsze rano :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylądek-dobrej-nadzieji
kawa-mlekiem 23 bardzo ci dziękuje za wsparcie, trzymam za ciebie kciuki, my będziemy walczyć dalej 12 cykl mówiąc szczerze jakie to dziwne - w pierwszą ciążę zaszłam w pierwszym cyklu dlatego jest mi tak trudno teraz się z tym pogodzić że to trwa tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Witam, ja nie wytrzymalam i zrobiłam dziś test ale wyszedł negatywny... Cały czas mam brązowe lub różowe plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Przyldek dobrej nadziei, gowa do góry, @ si skoczy i próbujesz dalej, jeeli masz poczucie ze lekarz nie za bardzo pomaga to szybko zmien, pozdrawiam, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
A ja mam takie pytanie troche pewnie śmieszne ale mnie to zastanawia, czy temperatura otoczenia w jakiej przechowuje się testy ma wpływ na wiarygodność testu tzn u mni co 2 test z tej kupy którą kupiłam a teraz mam okazje się pobawić jest negatywny, nie możliwe żeby aż tyle było uszkodzonych, ale przechowuje je w przybudówce a tam jest bardzo zimno czy to ma związek? Pytane nietypowe ale już sama nie wiem, dziewczyny co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
nie ma mojego ostatniego postu, dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Jest napisane że powinno się przechowywać w temp pokojowej, ale czy to ma aż taki wpływ na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylądek-dobrej-nadziei
dziękuje dziewczyny za słowa otuchy na pewno nam się uda jeszcze w tym roku powitać na świecie nową kruszynkę czego sobie i wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa, co prawda spóźnione ale wszystkiego dobrego, miłości i radości!! Qwer, to rzeczywiście dziwne, implantacja tyle chyba nie trwa...Ale ja na Twoim miejscu testowałabym dalej! Przylądek dobrej nadziei, pozdrawiam Cię i życzę dużo siły! Nie trać nadziei, w końcu jesteś przylądkiem! :) Dziewczyny, ja w tabelce mam do testowania jeszcze tydzień, ale wydawało mi się że ten cykl będzie krótszy, bo szybciej miałam owulację. I wiecie co? Zrobiłam dzisiaj test o czułości 10 i wyszła blada druga kreska!! Będę jutro testować dalej, ale na razie radość miesza mi się z przerażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
agawarawa, gratuluje to wsazuje na ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylądek-dobrej-nadziei
agawara nadzieja umiera ostatnia, nie trać wiary ja już liczę kiedy kolejne dni płodne będą , jak wszystko pójdzie po mojej myśli to testować będę w walentynki a nóż się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×