Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Gość przylądek-dobrej-nadziei
ja na testy straciłam majątek, a to wynika z mojej niecierpliwości, teraz nie mam ani jednego w domu, był czas że kupowałam naraz 3 i potrafiłam je wykorzystać - głupia byłam dziewczyny mam pytanie co sadzicie o tzw późnej ciąży ? nie będę pisać ile mam lat ale jestem ciekawa waszego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze rozumiem twoje pytanie. Ale ja mam 25 dla mnie to jest w sam raz na pierwsze dziecko:) Ale był czas, że myślałam o małym skarbie też jak bym już miała tak koło 35, żeby urozmaicić swoje życie znowu:). Ale wiek ok 35 na pierworódkę to trochę późno. To ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyladku kolezanka urodziła 3 msc córke w wieku 40 lat, ja pierwszej młodosci tez nie jestem bo 35 :) nie mowie nie, ale warto pozniej chyba genetycznie sprawdzic czy jest wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylądek-dobrej-nadziei
Ja moje kochane mam 37 lat, syna 12 letniego którego urodziłam mając 25 lat, a teraz z mężem chcemy zaszaleć i mieć jeszcze jedno dziecko - czy coś w tym złego - chyba nie skoro jeszcze starsze rodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawarawa -- gratuluje :) a co do poźniego macierzynstwa to jak najbardziej jestem za.. sama w kwietniu skończe 31 lat. A wokól mnie same starsze ode mnie matki. Moja przyjacióła zdecydowała się na dziecko majac 38 lat... Kiedys bedąc na wizycie u ginekologa (chyba rok temu) powiedzialam mu ze ja sie juz chyba na dziecko nie bede decydowac, coby nie robic za emerytkę na porodowce. Uśmiechną sie i powiedzial, ze teraz juz nie funkcjonuje cos takiego. Kazdy ma dziecko kiedyy uwaza za słuszne, a ze tez wcale nie zaobserwowal wiekszych problemow ze zdrowiem matki czy dziecka u starszych kobiet i że wcale nie ma na to reguły. Tyle ze w tym wypadku sugeruje cesarskie cięcie, a nie SN. I dobrze, bo ja się uważam za starszą i już się planuję na CC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę trochę skrótami myślowymi, ale na pewno rozumiecie.. siedze w pracy - to dlatego, bo robie kilka rzeczy na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawara :) też po cichutku już gratuluje :) u mnie dziś tez 26dc kupilam dzis dwa testy i tu chyba moj blad bo teraz jeszcze bardziej mnie korci zeby zrobic moze nawet jutro. boli mnie brzuch jak na @ ale dodam że nigdy tak wczesniej nie mialam, piersi tez delikatnie czulsze. sama już nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dziękuje wam za gratulacje, póki co jestem ostrożna, bo wszystko może się zdarzyć.. Zobaczymy jak jutro test wykaże. U mnie objawem innym niż zwykle jest w tym cyklu to,że nie miałam wogóle prawie śluzu niepłodnego. Po owulacji cały czas płodny śluz do teraz.. Czytałam w necie wczoraj, że niektóre dziewczyny też tak miały po zapłodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Agawarawa tak jestesmy w tym samym dniu cyklu i w podobnych dniach chyba mialam owulacje bo mnie bolał lewy jajnik. Dzis mam rozowy przezroczysty sluz czasem z domieszka krwi, straciłam nadzieje na implantacje bo trwa zbyt długo ale z drugiej strony co jakis czas brzuch pobolewa mnie na jak na @.. czasem sobie mysle ze nic z tego ale z drugiej strony kazdy organizm jest inny i inaczej przechodzi. Ja robilam test o czulosci 25 wiec stezenie moze nie byc jeszcze tak silne, poczekam na @ i jak przyjdzie calkowicie to pewnie wtedy strace dopiero resztki nadzieji.. ale nie nakrecam sie na pozytywny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
hej i ja dolacze starania 3 cykl ost okres 4 stycznia dzs 12dc test owulacyjy 2 kreseczki starania w tym miesiacu co dziennie wiec czkamy razem na 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylądek-dobrej-nadziei
witam was kochane ja na razie was podczytuje bo u mnie teraz @ ale po niej mam nadzieje że się uda przecież jestem przylądkiem dobrej nadziei życzę powodzenia testującym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylądek-dobrej-nadziei
czytałam ostatnio, że picie kawy bardzo obniża płodność - warto by o tym pomyśleć i może odrzucić jej picie. Ja piję 2 filiżanki z ekspresu z mlekiem - może za dużo kofeiny dostarczam i dlatego mam problem. co o tym myślicie, lepiej zamienić kawę na wodę ale zimą mi jakoś woda nie podchodzi - wiem że woda to najlepszy kosmetyk dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny i kobiety :) Zaczęliśmy z mężem drugi cykl starań :) Może mi któraś zorientowana napisać, kiedy może (najszybciej) dojść do implantacji? To jest 8 dzień cyklu , próbowaliśmy 12.01 i 14.01.. Dziś zauważyłam delikatną smużkę krwi - bardzo bladą i małą. Tak się zastanawiam, skąd to?:) Śluz zaczyna być płodny, więc tak mnie naszło, ale z tego co się orientuję, to chyba za szybko na takie "cuda"?:) A w ogóle, to jakiś czas temu robiłam nową "tabelkę" z datami ostatnich @, która kiedy testuje itd, bo mi się już wiadomo - przesunęło, ale coś chyba nie dotarło. Więc jak któraś uprzejma - i będzie robić nowy wpis, może mnie też dodać :) Ewcia1982 - @8.01.2013 - drugi cykl starań - testowanie 04.02.2013 - lat 31 :) Dziękuję uprzejmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylądku -- chyba nie ma na to reguły.. ja jestem uzależniona od kawy, piłam z ekspresu po 4-5 dziennie, mocną, bez mleka, bez cukru. Dopiero teraz znacznie ograniczyłam, do jednej max dwóch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wody też doję dużo.. zgrzewka (6szt) starcza mi na 4 dni :O natomiast nie piję w ogóle czarnej herbarty. Bardzo rzadko białą lub zieloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mnie pobolewa okresowo, mam nadzieję, że to nie na @. Dziewczyny z fasolkami, was też boli brzuch? Wydaje mi się , że tak pisałyście, ale nie pamiętam dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Mnie tez juz kilka dni pobolewa tak jakbym miała dostać @.. nigdy nie miałam takich plamień z takim bólem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Mnie pobolewał około dnia spodziewanej@, teraz nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chętnie przyłącze się do Was. To nasz pierwszy cykl i jak na złość cykle mi się wydłuża :( normalnie miałam 34/35dni a dziś już 43dc ciąży brak i wszystko wskazuje na owu. Pierwsze dziecko też mamy z długiego cyklu,bo miałam owu ok 30dc :P co do testów to bardzo Wam polecam strumieniowy(sika się na niego) Pepino o czułości 10. W pierwszej ciąży w 13dpo po południu pokazał wyraźne II krechy :) nigdy się nie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp kobietki :-) Qwer, coś tu jedt dziwnego, myślę ze mozesz byc w ciąży ;-) kup sobie moze ten czulszy test albo idz na bete. Czesc treblinka. Masz wyjątkowo dłuuugie cykle, i duzo czekania :-) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.! Nie wiem jak sie umiescic na tabelce bo korzystam z telefonu.18.02 ostatni okres 1cykt testowanie mialo byc dzisiaj. Zakupilam test ale jakos sie boje. Wole odczekac chwile.Nie wim czy maz mi na to pozwoli bo juz mnie goni testowac.Jak narazie to troche bola mnie plecy i paralizuje strach. Zrobilam 2 meliske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Poczekam jeszcze ze dwa dni, jak sytuacja sie nie zmieni i @ nie przyjdzie zrobię czulszy test. Dzieki agawarawa za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylądek-dobrej-nadziei
witam malika27 napisz mi czy to twoje pierwsze dziecko, z tego co pamiętam masz 39 lat, bardzo się cieszę że w śród tych małolatów nie jestem sama , ja mam 37 lat i z mężem postawiliśmy się zdecydować na drugie dziecko- tylko ciągle mnie męczy myśl - czy nie za późno- czy sobie odpuścić -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) dzisiaj ponowiłam test i kreseczka jest ale bledsza trochę i dłużej wychodziła. Nie wiem co to oznacza... Czytałam kiedyś, że beta podwaja się co 2 dni, nie wiem czy to prawda...? Przed chwilą zmierzyłam temp i mam prawie 38 stopni :/ Miałam chyba jakiegoś wirusa przez ostatnie dni, ale temp już mi spadła a dzisiaj znowu.. Nie wiem czy mogę wziąć apap, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............cykl......ost.@ .............testowanie............Wiek Pannacota...... ..1cykl...... @ 2.12.2012......test.03.01.........? Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012....test. 06.01.......26 Ewcia1982.........1 cykl..... @ 11.12.2012....test.07.01.........? Malinowaaa........3 cykl......@ 12.12.2012....test. 8-9.01......25 Karolina 29277....10 cykl....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl..... @......???????.......test. 15.01.......? Qwer.................3 cykl.....@ 20.12.2012.... test.17.01........ ? Agawarawaa....... 2 cykl.... @ 21.12.2012.....test. 21.01........ ? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012.....test.21.01....... 23 Będę Mamą2013....10 cykl...@ 29.12.2012.....test.26.01..........? tymianek111........1 cykl.....@ 29.12.2012.....test.29.01........28 iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013.......test.01.02.......25 Kitka87.......... ...4 cykl...... @ 12.01.2013.....test.07.02........26 oczekuje............3 cykl......@ 21.12.2012.....test.18.01........21 Tym, którym sie udało BeataB.............1 cykl........ @ 12.12.2012.....termin porodu....? Keiti78.........3 cykl 25 dni....@16.12.2012 ....porod.22.09........? Maruska31.......8cykl..........@ 14.12.2012....termin porodu.......? Dopisałam Malike27 - jednak musi sama uzupełnić resztę danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×