Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Gość sylwialodz3
ech mialo byc bardziej spokojne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwialodz3
acha i dziewczynki uwazajcie na siebie witaminki duzo warzyw owocow bo oglosili epidemie grypy a poco nam to ja juz wczorj zakupilam cala lodowke zieleninki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwialodz3
a d o mojej wczesniejszej wypowiedzi bo wczesniej wam pisalam ze nigdy nie bylam w ciazy i nie wiem jak to jest tak dla jasnosci bo nie wiem nie zdążyłam sie dowiedzieć poprostu uznalam ze jej nie było tak jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylądek-dobrej-nadziei
tygrysek 333 głowa do góry, jesteś młoda dasz radę, ja się nie poddaję, 12 cykl bez rezultatu, na karku 37 lat i co ty na to..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, piszę raz kolejny :) Czy któraś z Was tak miała albo słyszała o tym i co to ewentualnie mogłoby być? Otóż - wczora, przedwczoraj zauważyłam bardzo blade delikatne smużki krwi w śluzie. Dziś jest 10 dzień cyklu. @ miałam 08.01. Z mężem próbowaliśmy w 5 i 7 dniu cyklu. Chyba mało prawdopodobne, żeby to miało jakikolwiek związek z ewentualnym zapłodnieniem..? Czasami zakłuje mnie jajnik, albo pociągnie w dolnej partii podbrzusza, jak na owu albo @. Ale jakoś wydaje mi się, że to byłoby za szybko..? Dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia1982-dla mnie to za wczesnie na zaplodnienie bo według moich wyliczeń na cykl 28 dniowy owulacje powinnas mec gdzies kolo 20.01-22.01 a dni plodne od 18.01 gdzies do 24.01 ale ja sie nie znam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, sama kapuję, że to coś za szybko...chyba, że owulacja tak szybko?:D sama nie wiem. Pożyjemy - zobaczymy. \W każdym razie dzieki za wszelkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia - to moze ja tez poczekam jeszcze z tym lekarzem, zeby nie biegac bez sensu 3 razy. Zobacze co mi powie jak zadzwonię w przyszłym tyg. sylwia- rady to tu nie ma.. u nas to tez wielkie zaskoczenie, bo oficjalnie starac zaczelismy sie od 12 grudnia, czyli od ostatniej miesiączki, kedy to zrezygnowalismy z "najskuteczniejszej" metody antykoncepcji, jaka jest stosunek przerywany :D, uznałam wtedy, ze w ciąże się tak od razu nie zachodzi, wiec jeszcze mamy luz :P No to nie mamy :D ja w ogóle nie chce pisać co jak robiłam w tym cyklu... miałam mnostwo pracy, w tym kilka dalekich i dosc stresujacych delegacji, siedziałam po nocach czasami. Oczywiscie biegałam, chodziłam na siłownię. W sylwestra bylismy ze znajomymi na nartach- zaliczyłam kilka "cudownych"upadków, bo Adamem Małyszem to ja nie jestem :O oj nie :O I oczywiscie toasty noworoczne się też wznosiło;) tak wiec jestem ciekawa, co to będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia -- badań przed pójciem do gina nie robie żadnych, poczekam az sam zleci. Konflikt tez mamy - ja mam A- mąż A+..ale przy pierwszym dziecku, wiem ze raczej paniki nie ma. A Ty teraz też bedziesz miała CC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti78Zg
ta katia to ja:P???? poszłam na bete jutro wyniki, zastanawiam sie czemu m nie tak pachwiny bola... wiem ze nie zawsze ale bardzo czesto majac juz cc , 2 raz tez sie wykonuje, musze porozmawiac z lekarzem na wizycie i to zalezy tez od wielkosci dziecka, moj smyk sie urodził 4,400:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keiti78 'keiti78Zg nick mi si epomylił a tearz ide spac , mały z synkiem na sankach pozniej beda sie domagac naleznikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia-- Ja też się ostatnio zastanawiałam nad tym. U mnie jest 13 dzień cyklu ale od trzech dni kuł mnie jajnik a dziś "ciągnie" podbrzusze. Identycznie czułam się jak byłam w pierwszej ciąży. Ale praktycznie nie możliwe abym zaraz po @ miała owulacje przy 30 dniowych cyklach. Dziś na teście owulacyjnym pokazała się druga kreska ale daleko jej do tej kontrolnej. ---Maruska łączymy się z Tobą w smutku. Wiem jak ci musi być smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keiti - tak to TY :D sorry, tak to jest jak się robi 180 rzeczy na raz :P jaki ból mi w kręgosłup wszedł, zasiedziałam się chyba :( zbieram się do domu. My mamy dziś gosci, ehh, a spac moze bym poszla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg moich informacji, to oceniają grubość blizny na usg i wtedy podejmują decyzję. No i pewnie od lekarza duzo zalezy... Ja właśnie się samodzielnie kieruję na CC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro moj wielki dzien :) dzis nie mam zadnych boli nic kompletnie a od kilku dni bardzo bolalo mnie podbrzusze jak na @ no a dzis cisza. mam nadzieje ze nie przed burza. tem.37 ale to sama nie wiem czy dlatego że chyba mnie cos bierze czy co(mierzona pod paszka :)) jedyne co to czuje piersi od wczoraj wieczora to tak mocniej. ale zobaczymy co to oznacza. mam kilka jeszcze objawow ktore moglyby pasowac ale podziele sie z nimi jak na prawde sie potwierdza:) trzymajcie dziewczyny kciuki juz nawet wymyslilam w jaki sposob powiem mezowi :)wiec byloby super to zrealizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska31 - kurcze, bardzo mi przykro, że cię to kolejny raz spotkało :( Agawarawa - no piękne 2 kreseczki, GRATULACJE :) oczekuje - trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie Wybaczcie, że nie przeczytałam wszystkiego dokładnie, weszłam tylko na chwilę, a synek już się o mnie dopomina. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczam
tak te testy sa drogie- 5 sztuk 13 euro.moze tak drogo w niemczech,.niewiem a co do owulacji ja tez ja czuje..jajnik mnie kluje i bol jak na @.wiec tez mniej wiecej wiem tylko tez sie zastanawiam jak mam ten bol-zazwyczaj jeden dzien czy to oznacza ze sie zbilza owulacja czy ze juz jest ! ktos wie moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) martuska bardzo mi przykro i tak jak dziwczyny piszą nie poddawaj się ja walcze już 3 lata i sie nie poddaje :) Agawarawa ja jak byłam w ciązy to też mi taki teścik wyszedł w 26 dc a okresy mam 28 dniowe więc cichutko gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam ciężko powiedzieć czy u Ciebie to oznacza owulacje czy zbliżającą się owulację bo każda z nas jest inna :) U mnie zaczyna bolec w dzień kiedy owulacja nastepuje a wiem o tym bo robie testy owulacyjne które nigdy jeszcze mnie nie zawiodły bo potwierdzałam ich wynik z monikoringiem a testy kupiłam na allego za grasze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylądek-dobrej-nadziei ja mam głowę najwyżej w gurze jak potrafie i sie nie załamuję bo wiem że kiedyś wygram walkę i w zamian otrzymam uśmiech mojego dziecka :) Zresztą wszystkie otrzymamy za naszą cierpliwość i wytrwałośc piękne zdrowe dzieci :) tylko nie wolno się poddawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylądek-dobrej-nadziei ja mam głowę najwyżej w gurze jak potrafie i sie nie załamuję bo wiem że kiedyś wygram walkę i w zamian otrzymam uśmiech mojego dziecka :) Zresztą wszystkie otrzymamy za naszą cierpliwość i wytrwałośc piękne zdrowe dzieci :) tylko nie wolno się poddawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny mam nadzieje że kciuki pomoga :) teraz sie zastanawiam czy zrobic tescik rano czy czekac na ta wredna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliczek-skacze - no właśnie, mała zagadka, co to..hmh..chciałabym, zeby to było zagniezdzanie..ale pewnie wątpliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - raczej wątpię, masz pewnie jeszcze dni płodne. Potem będzie owulacja. Ewentualnie ta smużka krwi to objaw owulacji. Bo zagnieżdżenie to dopiero 6-10 dni po owulacji (najczęściej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje a nie testowałaś jeszcze ?? mnie to już kordzi zawsze od 25 dc żeby zobaczyć czy już coś może wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×