Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Oczekuje. Czekam z niecierpliwoscia do14 i trzymam mocno kciuki. Ja tez bylam potwornie glodna a teraz to juz roznie bywa.Nie mam mdlosci ale czasami wstret do jedzenia. Brzuch rowniez pobolewa od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i gratuluję kolejnej z pozytywnym testem! :) Oczekuje - wiesz, z testami różnie bywa, może za szybko..?? Trzymam kciuki za powtórzony test!! Spróbuj może z rana :) Z drugiej strony, wiem jak to wkurza...ostatnia @ spóźniła mi się tydzień! :/ i już mieliśmy nadzieję, testy dwa negatywne i na drugi dzień @.. Teraz znów starania.. Tym razem bardziej odczuwam dni płodne niż w poprzednim cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje ... szkoda ... ale moze jeszcze nic straconego moze test zostal za wczesnie zrobiony ... Mnie od owulacji tak bola piersi ze az budze sie w nocy i caly czas czuje taki dziwny bol w podbrzuszu lekko boli cos podobnego jak na @ ... zobaczymy jeszcze 4 dni czekania a z testem wstrzymam sie do 27 ... chyba ze nie wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przykro Oczekuje!Mam jeszcze nadzieje ze test sie pomylil. Jesli nie to coz. staranka czas zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryszka
To będzie moja pierwsza ciąża jeśli nią będzie test negatywny :( robiony 19 dni po stosunku 2 tygodnie spóźnia mi się @ wizyta u gin 14 marca strasznie się stresuje ze może to być torbiel albo bóg wie co jeszcze mimo to mam jakieś światełko nadziei testu nie powtarzam boje sie jego wyniku czekam do 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mnie niestety nie jest tak kolorowo jak miało być :/ weekend spędziłam w szpitalu z powodu plamien mam zagrożenie poronieniem do 12marca leze w domu plackiem na zwolnieniu przyjmuję duphaston ,nospe max i folik muszę o to ciążę walczyć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryszka
OCZEKUJE nawet nie wyobrażasz sobie jak mnie to dręczy ale tak strasznie się boję że zrobię test wyjdzie negatywny i będę główkować co mi jest stresować i wgl a jak pójdę 14 do gin to wrazie by mi się poszczęściło na usg będzie już widać a wrazie to torbiele czy inne cholerstwo to pewnie też zobaczy po za tym czuję się jak bym była w ciąży na początku jak zobaczyłam negatywny myślałam ze dostane okres ale nie dostałąm miałam wzdęcia i delikatne bule podbrzusza często oddaje mocz do dziś i na piersiach pokazały mi sie wielkie żyly i takie malusienkie fioletowe ale na tym nie można bazować chociaż dzieki temu mam 50 na 50 jak ja bym chciała zostać mamą :D Spełnienie marzeń chyba większości kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryszka
KAWA z MLEKIEM tak mi przykro :( Trzymam kciuki za ciebie i twoje maleństwo mam nadzieję ze się wszystko ułoży nie przemęczaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie kolezanki Nie wiem jak u mnie staranka poszly ale nawet jesli sie udalo to obawiam sie ze nie dotrzymam jej do konca z powodu bardzo duzego stresu spowodowanego pracai mozliwoscia jej utraty :(no coz czekam Kawa z mlekiem trzymaj sie kochana bedzie dobrze lez plackiem i dbaj o siebie nie rozpisuje sie dzisiaj bo w sumie nie mam sily:( buziaczki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwialodz3 Nie możesz się stresować :o wiem jak cieżko jest się nie stresować ale moja droga pomyśl żę nie ta praca to inna Zdrowie maluszka :) a gdzie jest ojciec dziecka? nie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) oczekuje nie przejmuj się , powtorz test...pozatym jak nie teraz to potem musi się udac:) nie załamuj sie:) sylwiałodz przestan sie stresowac utarta pracy, bedzie dobrze trzymam kciuki:) z calych sił!! tak zle rzezcywisice z praca u was? ja ogolnie mam dzis doła...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa z mlekiem , trzymam kciuki z aciebie i malenstwo!! dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam nad testem kolejnym chyba go jednak zrobię jutro. Lepiej chyba płakać w łazience niż w gabinecie :D a zawsze reaguje wybuchowo :p heh syska28 A czemu masz dołka coś poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) test negatywny................ ale tak jak tryszka normalnie i tak mysle ze jest ciaza,ciagle siusiu nawet w nocy, brzuch juz nie boli tylko cos ciagnie na dole ale nie brzuch tylko w srodku jakby szyjka,wieczorami mnie muli a jak jestem glodna to odrazu jakbym nie jadla caly dzien tak mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryska apropos mojego doła...to kłotnia zmoim M, ale to napewno napiecie przed@, piersi mnie tak bolą i są tak nabrzmiałe ze rzeznia, dotknac sie nie moge, moze lepiej zrób test w domciu, nam sie pewnie nie udało, mam 24 dc, próbowalismy jak miałam owu chyba 2 lub 3 razy no i ogolnie pare razy w ciagu miesiaca ,normalne jest ze mam takie obolałe piersi tydzien przed@ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tydzień przed zawsze wiem ze dostane @ tak też było tym razem ale do dziś ani widu ani słychu :P wiecie pierwszy raz czuje się tak dziwnie ale to naprawdę może być też jakaś anomalia układu rodnego i co ja wtedy pocznę leczenie i wgl staram się o tym nie myśleć ale nie potrafię tak się boje ze znów się zawiodę na swoich uczuciach u mnie już brak jakichkolwiek objawów tylko mocz częsty i od czasu do czasu ból podbrzusza delikatny Czekam na męża kupimy test jutro rano zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje Ja trzymam kciuki za ciebie czytałam ze często się tak zdarza ze w dni oczekiwanej miesiączki wychodzą negatywne a tydzień później pozytywne oby trafiło to na mnie na ciebie i wszystkie inne kobitki które chcą dzidziusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zapaliło mi się światełko :) bo miałam wodnisty śluz z białymi grudkami i gdzieś wyczytałam by sprawdzić zaraz koło szyjki macicy i co zobaczyłam mleczną maź czyli te białe grudki to ze tak powiem odpadki :D a podczas ciąży zreguły mamy śluz mleczny :D Wiec kolejny powód dla którego mogę myśleć ze jestem w ciąży :D co o tym myślicie? nie mam sie pewnie łudzić bo nie powtórzyłam testu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryszka tez mam taki sluz wlasnie jakby z resztkami hehe :) do tego gazy sory za szczerosc i piersi tez troszke czuje wiec co to innego jak nie ciaza oczywiscie dodajac te objawy co wczesniej pisalam. dodam ze dzis nie jej termin @ byl juz jakies 5 dni temu albo 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkokochanahfhh
Tryszka zamiast przezywac to zrob test ! skoro @ tyle ci sie spoznia to juz wyjdzie obojetnie o jakiej porze go zrobisz ! jesli wyjdzie negatywny to nie jestes w ciazy! Czemu wy sobie tak wkrecacie? Wmawiacie sobie wszystko .. masakra ... Jakbys chciala wiedziec Tryszka bialy mleczny sluz jest rowniez przed dostaniem @ i nie swiadczy tylko o ciazy moze to byc takze objaw problemow hormonalnych badz jakiejs infekcji . Oczekuje zamiast myslec idz na ta pieprzona bete i bedziesz miala pewnosc matko wy chore jestescie , prrzeciez bete mozna robic nawet 2 dni po stosunku i juz wyjdzie! a wy jak psychole juz 2 dni po stosunku objawy macie... Idzcie na bete zamiast wypisywac bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frnbjdtgfbehr
Staraja sie o dzieci a na bete szkoda im kasy ... masakra... Bo gdyby nie bylo wam szkoda to juz dawno kazda byla by po becie i miala pewnosc ... szkoda mi was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka86
dziś 26 dc temp 37 biały gęsty śluz, twarde piersi , kłucie w podbrzusz .... czy to @ czy coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że zaczynają trolować :D hehe milenka86 mi też się utrzymuje 37 stopni ale teścik teścik :D ja robię jutro następny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matkokochana nikt nie prosil cie o wypowiedz...i nikt nie ma objawow 2 dni po stosunku i nikt Tu nawet nie pisze ze jest 2 dni po stosunku wiec daruj sobie i idz sie troche doinformuj bo widac ze duzo jeszcze nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26dc to troche za wcześnie :P ja mam już 37dc i też mam wzdęcia oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka86
Tryszka a kiedy testujesz? długie masz cykle ? mój ostatni trwał 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka86
sorik nie doczytałam że robisz jutro trzymam kciuk , a kiedy ja powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 29 :p i jutro robię drugi teścik bo pierwszy był negatywny 15 dni po stosunku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×