Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

nie moge przestac sie usmiechac :) to teraz opisy poprosze :) jakie objawy ale takie ostateczne, kiedy powiesz swojemu mezczyznie, jaki test zrobilas? czekam na Twoje relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ja sama nadal jestem na etapie nauki wiec nie chcialabym wprowadzac Cie w blad ale wczoraj czytalam o tym fajny artykol wie przesle linka jak znajde:) ja tez z pieskiem pomykam na spacerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia dla Ciebie :) Przed miesiączką szyjka macicy znajduje się nisko, jest stosunkowo twarda i lekko otwarta, by umożliwić przepływ krwi. Podobnie jest na początku cyklu, czyli podczas okresu. W tym czasie szyjka macicy w dotyku przypomina czubek nosa. Wiele kobiet nie bada położenia szyjki macicy podczas miesiączki z powodu dyskomfortu i obawy przed infekcjami. Gdy krwawienie ustaje, szyjka macicy pozostaje w niskim położeniu, jest twarda i zamknięta. W miarę jak zbliża się owulacja, szyjka macicy podnosi się do góry pochwy i staje się coraz bardziej miękka. W szczytowym momencie owulacji szyjka macicy zaczyna przypominać w dotyku usta, przy czym jest otwarta i gotowa na przyjęcie spermy. Niekiedy można odnieść wrażenie, że szyjka znika, ale jest to tylko złudzenie. W rzeczywistości jest ona tak miękka, że zlewa się ze ściankami pochwy. W tym czasie szyjka macicy jest tak wysoko, że nie sposób sięgnąć do niej palcem. Podczas owulacji szyjka jest miękka, wysoka, otwarta i wilgotna. Po owulacji szyjka macicy opada i staje się twarda oraz jędrna, a otwór w szyjce szczelnie się zamyka. Należy jednak pamiętać, że każda kobieta jest inna. Panie, które urodziły dziecko mogą zaobserwować częściowe otwarcie szyjki przez cały cykl miesięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI DZIEWCZYNY! Z mezem to tylko na skypie moge pogasac i on wie bo juz od poczatku mu marudze ze zle sie czuje.Ale o trscie jeszcze nie mowilam.A test kupilam w Tesko za piataka,dwa zrobilam i dwa wyszly pozytywne.Powiem szczerze ze takie paskowe pierwszy raz robilam. Bobolewa mnie troche brzuch. Jak najszybciej do lekarza moze mi luteine przepisze. Troche sie boje ale staram sie myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malika tak sie ciesze:) ja czuje cos brzuszek:( tak bardzo chcialabym zeby @ nie przyszla juz przez nastepne 9 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi juz brzuch boli od czterech dni. Licze ze dolaczysz do mnie Oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy testujesz? Juz jestes po terminie @wiec moze dzisiaj?Jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak bardzo bym chciala:) chcialam dzis zatestowac tym pepino o czulosci 10 czegos tam ale maz prowadzil i wybral inny sklep a w nim nie ma tych testow a nie chcialam sie zdradzic wiec juz nie naciskalam... ale moze dobrze poczekam do jutra...ostatnio @ przyszla wlasnie w 31dc i to wieczorem wiec poczekam...troszke boli brzuszek i mam uczucie wilgotnosci i ciagle latam do kibelka sprawdzac czy sie pojawila:) idzie oszalec...bardzo czestko chodze do kibelka nawet nie tylko z tego powodu tylko siusiu ciagle mi sie chce a od rana prawie nic nie pilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie napisalas po terminie @....ostatnio idzie w caly swiat tak jak pisalam zawsze mialam 38 39dni a ten ostatni 30 a @ przyszla 31dc pod wieczor wiec cykl prawie jak 31...wiec musze jeszcze poczekac...ale wyobraz sobie co bylo miesiac temu jak okresu nie bylo:) szał cial doslownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiscie dlugie cykle. U mnie przewaznie trwaly 29ale ostatnie dwa po32 nie wiem dlaczego tak sie wydluzyly. Zycze ci spelnienia twojego marzenia. Brzuch to mnie pobolewa i troche sie tym martwie. Musze myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malika - gratuluję :) oczekuje - trzymam mocno kciuki i czekam na wieści :) Ja byłam dziś u lekarza. Wszystko jest w porząku. Wyniki podręcznikowe, usg też. Maluch ma 28 mm, z usg wyszedł 10t2d. Moja waga na razie stoi w miejscu, nic na plusie, podobno to nic złego. Kolejną wizytę mam 8 marca i wtedy mam miec to usg genetyczne. Do tej pory mam zrobic badania na toksoplazmoze i odczyn coombsa, bo ja mam grupę A- a maż A+. I tyle. Pozwolenie na wyjazd weekendowy oczywiscie dostałam :) W związku z powyższym mogę iść spać.. bo o niczym innym ostatnio nie mysle :O Pozdrawiam.... keiti daj znac po lekarzu;) Tygrysku - odezwij się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ale wiesci :) wspaniale:) a tym ze nie przybierasz na wadze to sie nie martw moja szwagierka schudla na poczatku i tez niby wszystko dobrze tak ponoc bywa wiec odpoczywajcie sobie i sie nie zamartwiaj:) swoja droga 10tc nono LECI CZAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malika to u mnie moze tez tak bedzie :) ze ostatnie dluzsze i II kreseczki :) dzis to na pewno nie pojade po test bo mezowi sie zachcialo auto malowac hm (lakiernik)...moze na nogach ale tak sypieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach martwie sie i leze bo brzuch mnie boli. Z ta elki nie wypisze sie bo z telefonu pisze i nie mam jak. Chyba ze odpale kompa. Juz sie od niego odzwyczailam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kilka ukluc w okolicach lewego jajnika ale to nie bol jak na @ tylko takie uczucie jakby ktos wbijal igle...mam nadzieje ze to nic zlego...matko dziewczyny normalnie zwariuje w czasie tej niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nadal brak !!!!!! badalam szyjke i nie jest taka jak byla wczoraj...wczoraj byla twarda i dluga i nisko a dzis juz miekka(po czesci), krotka ale nadal wydaje sie nisko...nie kupilam tego testu wiec nie testuje rano chyba ze popedze do sklepu i zrobie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariwac mozna boli brzuch to sie martwie ,nagle przestaje bolec znowu sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika - gratuluję :) A bólem brzucha się nie przejmuj, to normalne, że na początku ciąży boli lub kłuje. Oczekuje - trzymam kciuki i za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje testuj bo juz az mnie skreca z ciekawosc !! u mnie test najwczesniej 24 ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beato fajnie ze u Ciebie wszelkie prawidłowosci i dziecko sie prawidłowo rozwija, tez mam konflikt i po 1 ciazy dostałąm zastrzyk immuloglobuliny, no i odczyn bede robic kilka razy w ciagu ciazy, na razie doszukuje sie kazdego dnia objawów, co pozwala mi twierdzic ze zarodek sie nadal rozwija... ta wizyta bedziebardzo wazna.... no i mam 3 kg na plusie ale wciaz mnie mdli i głodna jestem masakra, juz chyba wolałabym miec mdłosci i schudnac przy tym:P Za reszte dziewczyn trzymam kciukaski, aby szybciej dołaczyły do dolnej tabelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) 32dc @ brak !!:) lece do miasta po tescik zrobie dzis jeszcze i jutro rano...tak sie boje... trzymajcie za mnie swoje kciukasy bardzo bede ich potrzebowala:) swoja droga obudzilam sie dzis UWAGA z głodu :) a kolacje zjadlam ok 22 a obudzilam sie ok 6 a uwierzcie mi kolacja byla DUZA :) ciesze sie ze Was mam jest o wiele lepiej powiedziec co na sercu lezy niz dusic w sobie...fajne uczucie jak wiem ze ktos czeka na informacje ode mnie i dodatkowo wspiera i doradza:) Super Jesteście:) Miłego dnia kochane...zmykam juz bede ok 14 dopiero wiec powiem co i jak...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×