Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Tryszka gratulacje! Dbaj o siebie teraz. SYSKA wszystko przed toba jeszcze pare dni i ty bedziesz miala2 kreseczki. Trzymam kciuki. Mdlosci jako takich nie mam moze bardziej jadlowstret. Troche brzuch pobolewa. Ide z coreczka i psem na spacerek bo ladna pogode mamy. A o 14 mam wywiadowke u syna w tym roku konczy gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl......@ 04.02.2013.....test....???...........26 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@27.01.2012... ...test.27.02......25 sylwialodz3..........3cykl.......@05,02,2013........te st05,03.........26 syska28..............1 cykl......@ 28.01..............test................28 Ewcia1982............3cykl.......@10.02......... .....test 09.03.........30 oczekuje............5 cykl......@ 22.02.2013........test.????????........21 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl.........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.......@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl........ @ 3.01.2013...............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl........@21.12.............? Tryszka.............2cykl........@16.12.2013...... .???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Zafasolkowanym gratuluje! :) u mnie nic nowego piersi bola nadal od owulacji ... do tego pojawily mi sie strasznie grube zyly na nich ... ale to pewnie od tego ze tak ciagle bola ;/ co do objawow mogacych podciagnac pod ciaze to ; apetyt ,bol piersi , wzdecia, czasami mdlosci ., no i zawroty glowy .. ale nie nakrecam sie bo procz zawrotow ktore moga byc powiazane ze zmeczeniem takie same objawy mam na @ pozostaje czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 15 dc było przytulanie :) i od roku kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia ale bez skutku i w tym cyklu po stosunku ja 10 min robiłam tak jakby świece i chyba to pomogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........ost.@..............testowanie.......Wiek Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl......@ 04.02.2013.....test....???...........26 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@27.01.2012......test.27.02........25 sylwialodz3..........3cykl.......@05,02,2013........test.05.03.......26 syska28..............1 cykl......@ 28.01..............test................28 Ewcia1982...........3cykl.......@10.02..............test 09.03.........30 oczekuje............5 cykl......@ 22.02.2013........test.????????........21 Malinowaaa.........5 cykl.......@ 16.02.2013.......test...????????.......25 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl.........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.......@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl........ @ 3.01.2013...............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl........@21.12.............? Tryszka.............2cykl........@16.12.2013...... .???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wieki mnie tu nie było,ale po prostu nie było o czym pisać. Mam nadzieję,ze ktoś mnie tu jeszcze pamięta:) przeskoczyłam w tabelce na dół ale dla starających się nadal:( no niestety kolejny cykl nie udany. GRATULUJE wszystkim nowym przyszłym mamusiom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliku- a może ten cykl będzie krótszy? Nie wsłuchuj się tak dokładnie, tylko bierz męża i działaj ;) będzie dobrze, powodzenia :) malinowaaa - fajnie, ze się odezwałaś, już coraz mnie tych "starych" dziewczyn się odzywa.. a szkoda. Wciąż nie wiem co u Tygryska, tak zamilkła :(.. mam nadzieje ze wszystko ok agawarawa - a co u Ciebie...? tylko keiti czasami się odzywa... reszta sobie poszła. sylwia-- trzymaj sie kochana, ja weekend spędzę w Twoim mieście, własnie czekam na męza, pojachał zatankować i ruszamy :P kawa z mlekiem - współczuję Ci, ja leżenia plackiem nie wytrzymałabym nawet jednego dnia.. a dodatkowo masz stres. uwazaj na siebie i dawaj znać. oczekuje - przykro mi... ale nie ten cykl, to następny :) eyes - trzymam kciuki za owocny cykl :) tryszka - gratuluję :) Ja od marca zapisałam się na zajęcia Aktywna Mama - coś mnie nie do konca to przekonuje, bo obawiam sie za az tak akytwna to tam nie bede, ale zawsze coś. Wciąż chodzę tez na zumbę, przynajmniej sie staram chodzić.... Lekarz powiedział, ze moge chodzic z kijkami - to jako alternatywa dla biegania.... moze od kwietnia/maja zacznę, zobaczymy... na razie kijki się kurzą :O a mnie wciąż chce sie spac, choc mam wrazenie ze moze jest troche lepiej, oby bo to męczące. Miłego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kobietki, co tam u Was?? Tym razem, w tym cyklu odczuwam owu...I to jak..:/ Wszystko mnie boli i leci ze mnie..:) Mam nadzieję, że to na plus wyjdzie.. Bo w zeszłym cyklu owu jako takiej za bardzo nie odczułam.. Kurcze, tak bardzo bym chciałam, żeby udało się w tym cyklu..:( @ ma być 9 marca..Gdyby nie przylazla, to miałabym super prezent dla rodziców na Święta, bo 17marca lecimy na urlop do Polski :) No i bylyby to prezent dla nas...Ale znając życie -jak ja czegoś chcę, to nie dostaję :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki Zima w Łodzi straszna sypie i sypie zimno!!!! strasznie!!!! u mnie 19 dc wczoraj zauwazylam niewielką strużkę krwi na papierze juz myslalam ze dostaję @ przed czasem ale narazie cicho nie licze na to ze w tym cyklu wyszlo wiec juz zacynam planowac działania na nowy cykl:) ktos pisał o ziołkach napisz proszę czy w aptece kupujesz już gotową miesznkę czy wszystkie osobne:) Dziekuję za artykuł o szyjce macicy i jak ja badać naczytałam sie bardzo duzo na ten tmat i mysle ze smiało moge zacząc to robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https : // www . facebook .com/ Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http ://allegro .pl/listing/user .php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysyka28
hej dziewczyny:) Sylwialodz w sode przejezdalam przez twoje miasto albo we wtorek...gnerelanie masakra, 1,5 godz przejezdalam:) zima na calego:)ja mam dzis 27 dc...zobaczymy co bedzie..piersi mam tak nabrzmiałe i to nie zadne wkrecanie ..mojego M wyprawilam juz do szkoły..chodzi na kurs kwalifikacyjny na technika górnika...w razie W zawsze bedzie jakas alternatywa:)troche sie ostro poklocilismy o jego zasrany tatuaz..chce sobie dorobis wg niego skonczyc...musialam pozwplic..cos zycie polega na kompromisach..boze jak on uparty juz w sumie od roku mi o tym gadal, myslalam z emu przejdzie ,no ale nie przeszło, takze 8.marca jedzimey do katwoic do salonu tatuazu, oczywisice ja nim musze nadzorowac:) apotem jakas pewnie niespodzianka na dzien kobiet:zycze wam milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję II kreseczek :-) i czekamy na więcej dobrych informacji :-) BeataB u Ciebie który tydzień ciąży leci ? U mnie maluch jest o 5 dni młodszy muszę porobic pare badań z krwi i 12marca lecę na wizytę do doktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ewcia mam nadzieje że w tym miesiącu dacie ten prezent rodzicom :) i oby ta @ nie przyszla :) Sylwia ja pisalam o ziolkach , mialam zamowic w aptece ale jak uslyszalam cene to zrezygnowalam :) za same ziola 300 g mialam zaplacic 80 zł Gdzie zamowilam sobie cala gotowa mieszanke na allegro po 22 zl i mam pelen wór spokojnie na 3 msc starczy jak nie wiecej! podaje link: http://allegro.pl/ciaza-owulacja-300-gram-ziola-sroki-nr-3-test-i3022837992.html tu sa ziola , jesli w tym miesiacu @ przyjdzie to zaczne z nimi kuracje . slyszalam dobre rzeczy o nich :) Dziewczyny z PCO czesto je pily i dzieki nim oczyszczaly im sie jajniki co w 86 % przypadkach skutkowalo ciaza :) ja co prawda nie mam PCO ale bede je pila na wyregulowanie cyklu oraz gospodarki hormonalnej .. syska te piersi to dobry znak! a co do tatuaży to moj tez mi o tym walkuje z rok ale narazie zawsze udaje mi sie zmienic temat :) kawa_z_mlekiem oby maluszek zdrowo sie rozwijal! mysleliscie juz z mężem nad imionami ? Ja jeszcze nie jestem w ciazy i juz znam imiona dziecka :) hhehe tez tak macie ? :) Co do mnie to hmm od owulacji bola mnie piersi ale nie sa ani troche nabrzmiale , są zwykle tyle ze przy dotyku zewnętrznych stron czuje bol, od 3 dni takze bardziej boli mnie podbrzusze... zobaczymy :) Oby nam się udało wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyes- o matko myslalam ze w aptece sa one tansze !!!!!! u mnie otworzyli sklep zielarski pojde i zapytam sie czy maja cos takieo jak nie t zamówie na allegro:) tez czytałam bardzo duzo pozytywnych opini na temat tych ziolek dlatego chce sprobowac:) Wiecie co ostatnio zauwazyłam :P od momentu jak zaczęliśmy sie starać o dzidziusia mam wrażenie że przechodzę drugie zakochanie się ...we własnym mężu hihihiihhi wiem że to jest dziwne może i śmieszne ale pzez ostatnie dwa lata miedzy nami bylo na dystans może dlatego że jeszcze wtedy nie staralismy sie o dzieci ja chciałam on nie i powstawał konflikt .A od jakiegoś momentu mam znowu jak to sie mowi motylki w brzuszku:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia skoro masz sklep zielarski to bardziej polecam bys kupila wszystkie skladniki oddzielnie i sama zmieszala ziola , moja znajoma tak robila i za cala mieszanke placila 25 zl wiec malo :) na tej stronie ktora Ci podalam masz caly sklad i gramature wiec latwo Ci to pojdzie :) A co do "zakochania " po raz drugi sadze ze starania o dziecko bardzo zblizaja do siebie w koncu mamy jeden cel :) i oboje do tego dazymy . :) Masz racje , ja tez tak mam Czyli obie bedziemy się wspommagac , fajnie ciesze sie ze nie bede sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes- przejde sie jutro i zapytam czy cos takiego jest :Pfajnie jest poczuć to uczucie poraz drugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysyka28-to u mnie znowu jest tak z samochodem .Kupiliśmy sportowe auto marki mazda mój mąż dostał hopla na punkcie tego auta chodzi i mi marudzi że chce zrobić to zrobić tamto kupił sobie pokrowce na siedzenia teraz wymyślił sobie naklejki jakies MASAKRA a ostatnio jak wyjeżdżał od nas z ulicy cofając walnął gościa nic naszczęście poważnego u nas puścił tylko zaczep w zderzaku :P ale powiedziałam mu że dopóki nie zrobi zderzaka nie ma mowy o naklejka i różnych dziwnych dekoracjach a co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fajnie :) ja na dniach dostane @ wiec z pierwszym dniem zaczne pic :) boje sie tylko smaku ...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie boje tego smaku ale czego sie nie zrobi zeby miec dzidziusia:P:P:P to nawet te ziolka beda pycha:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam, super strona :D OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=3d1f1c6d58c72ed863b2c41044f1a54732f91978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u nas wprawdzie zima jak wiosna, tulipany są już takie wysokie jakby za 3 tyg miały zakwitnąć, śniegu brak, ale za to angielskie domy są ogólnie zimne, trzeba je solidnie podgrzewać do porządanego efektu,mi tu jest wciąż zimno pomimo ciepłej zimy. Ja czekam na owu, jeszcze w faze płodą nie weszłam, widze po objawach. Zobacze jak będzieu mnie wyglądał ten cykl, ostatnio zajęłam się wieloma innymi sprawami i intensywne myśli o starankach gdzieś rozwiało, na luzie, poprostu seksik w chwilach ochoty, nie będziemy się jakoś specjalnie wysilać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam, ja nie piszę bo nie mam siły. U mnie leci 10 tc, jestem wykończona mdlosciami, jadłowstręten, wzdęciami, zaparciami, bólami brzucha, niespanymi nocami i brakiem jakiejkolwiek energii. :( to w zasadzie tyle u mnie, więc same widzicie że nic ciekawego. Gratuluje zadeklarowanym, będę was podczytywac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia zaczyna się od 1 dnia @ codziennie przed snem najlepiej o podobnych porach jedną małą łyzeczke ziolek wsypujemy do szklanki i zalewamu wrzatkiem przykrywamy , po 30 min odsłaniamy odcedzamy i pijemy :)) hm kolezanka mowila ze w sumie sa bez smaku ale nie jestem tego pewna bo mi nimi pachnie caly dom choc są jeszcze nie otwarte to mimo tego ten intensywny zapach z tej papierowej torby się unosi , no ale zobaczymy jak to bedzie :) Damy rade na pewno :) Martuśka zazdroszcze ci u nas po kolana śniegu... nawet na spacer nie ma zaa bardzo jak wyjsc ;/ To dobrze ze masz zajecie i nie myslisz tak o tym wszystkim ... Na zdrowie Ci to wyjdzie :) Sama wiem po sobie .. :) Agawara Przykro mi ze tak ciezko znosisz ciaze , ale z biegiem czasu to wszystko na pewno minie , teraz leż i odpoczywaj :) Niech maleństwo szybciutko rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawara to ci przejdzie, zobaczysz jaki fajny jest rugi trymestr, bo te uciążliwe objawy mijają, a brzuszek już staje się taki spory i zgrabniutki ciążowy, drugi trymestr jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyes a te ziółka są skuteczne i sprawdzone? Czyli jednak się zdecydowałaś na ziółka? I jak długo trzeba stosować żeby były skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×