Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Kupiałam spodnie jeans ciążwe na teraz i sukienkę ogrodniczkę na później na brzusio konkretniejszy.Dziewczynki ja od czwartku mam 7 tydz. ale u mnie brzusio już jest widoczny i zwykłe spodnie cisną mnie niemiłosiernie ,poza tym okazyjna cena 15+30=45zł :) Nie lubię jak mnie cos ciśnie w brzuch zwłaszcza w ciąży. Z 1 synem jak byłam w ciąży to śmiałam się że wyglądam jak minatura Szwarcenegera albo terminatora-jak taka baba śląska w barach w du... :) normalnie bez kija nie podchodz :D a z tym 2 wszystko poszło w brzuch do tego stopnia że 2 tyg przed porodem zachciało mi się knedli z jagodami (lipiec był) i wszystko by było ok gdyby nie to ąe brzuch był tak duży że nie mogłam ugnieść ciasta przy bufecie w kuchni :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ja się zbieram z moim partnerem do "teściowej" dopiero co się dowiedziała i żeby przyjechać to się śmiałamże pewnie chce mnie dokładnie obejżeć :D chociaż muszę wam powiedzieć że nasz związek to ANTYKWARIAT ........ ONA -antyk ,a ON-wariat miedzy nami jest duża różnica wieku i on jest młodszy więc i teściowa wiekowo ze mną w miarę :P i niech kto powie że faceci nie szukają sobie kobiet "na podobieństwo matki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam pytanko czy bardzo wam się zaostrzył węch? uwielbiam perfumy i wody mojego faceta ale odkąd jestem wciąży są tak intensywne że aż mnie duszą jak by wylał na siebie całą flaszkę-masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Asiula, mam koleżankę która ma sporo młodszego chłopaka, zawsze miała młodszych i to tak konkretnie, są bardzo szczęśliwi, 3 rok razem, planują dzidziusia i wspólne życie:) Węchu nie mam szczególnie dobrego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jestem z Krakowa. 24.01 byłam na USG i jestem w 8 tyg. ciąży :) Maluch ma 13 mm, bije serduszko i się wierci, czyli narazie wszystko OK. Ginekolog nie ustalił mi jeszcze co prawda terminu porodu, bo to jednak wcześnie, ale tak mniej więcej wychodzi wrzesień 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck..........Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha .......30........3........31/08.......?.....Amelka/Daniel... ..W-wa keit85.........28........2...........?...........?....... .......?................... keiti78........35........3........22.09........?......... .....?.........Zielona G. Basia-xyz1....34.......1........24.09 ........?..............?.... Londyn/Lodz Wrzoska.......27.......3...........?............?........ .....?................... Kruszynka90...23......25.......15.08.........?........... .?................... konwalia142....36.......5.......18.09.........?.......... ..?.................... anulka-------.....28.......1.........?.............?..... .Alicja/Adaś.......Sanok daga2307.........25......?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma..........31......1.........?............?........ .....?...............W-wa Pokahontaz27....27.....1.......28.08....... ?.............?...............Sko JoAsiaUK......... 33 ............23.09?..................Zosia/Henio........ UK agulka2....20................7.09..........?.........Lili anka/Igorek..Tychy Atana.......?.............?......?...........?...............?................Krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie Atana :) Dopisalam Cie do tableki. Pouzupeniaj znaki zapytania jak wiesz. Jak sie czujesz? To pierwsza dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konwalia hehehe to i tak jestem lepsza od ciebie :D i między nami jest rocznikiem 14 ale w miesiącach 13 Atena witaj i nawijaj :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
Dziewczyny mam prośbę chciała bym dopisać się do tabelki ale pisze z telefonu i nie mogę sobie poradzić ze skopiowaniem jej. Jak by któraś zrobiła to za mnie to była bym wdzięczna:-) Wiek 28 Cykl 4 Termin porodu 15 września Imię Piotruś/ Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck..........Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha .......30........3........31/08.......?.....Amelka/Daniel... ..W-wa keit85.........28........2...........?...........?....... .......?................... keiti78........35........3........22.09........?......... .....?.........Zielona G. Basia-xyz1....34.......1........24.09 ........?..............?.... Londyn/Lodz Wrzoska.......27.......3...........?............?........ .....?................... Kruszynka90...23......25.......15.08.........?........... .?................... konwalia142....36.......5.......18.09.........?.......... ..?.................... anulka-------.....28.......1.........?.............?..... .Alicja/Adaś.......Sanok daga2307.........25......?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma..........31......1.........?............?........ .....?...............W-wa Pokahontaz27....27.....1.......28.08....... ?.............?...............Sko JoAsiaUK......... 33 ............23.09?..................Zosia/Henio........ UK agulka2....20................7.09..........?.........Lili anka/Igorek..Tychy Atana...... 38... ...25.....5.09?..........?.........?................Krakow Chyba sobie poradziłam z tabelką :) Na to wygląda, że będę tu seniorką :) To moje pierwsze dziecko, ale nie obyło się oczywiście bez stresów i wcześniejszego leczenia. W marcu 2012 miałam puste jajo płodowe, w maju laparoskopowe usuwanie mięśniaka, we wrześniu dostałam zielone światło i w 3 cyklu się udało, a staraliśmy się wcześniej 3 lata :) Dlatego też, nie pisałam na tym forum wcześniej, wolałam poczekać, aż będę miała jakiś konkret, a po dobrym wyniku USG przestałam się już tak bardzo stresować i mam nadzieję, że dalej również wszystko będzie świetnie szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym czuję się świetnie, oprócz częstego sikania i bolących piersi nic mi nie dolega, ale brak nudności to może być u mnie rodzinne, moja mama nie miała, siostra nie miała to może mnie też się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena Hehe ja starsza jestem ale to nie pierwsze dziecko :) nie widać mnie twojej tabelce bo to jakaś wcześniejsza niż mnie dziewczyny wklepały na listę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą wiek to stan umysłu :) ale dobrze wiedzieć, że jest tu ktoś mniej więcej z mojego przedziału wiekowego. A tabelkę taką mi podsunięto, pewnie trzeba będzie przeprowadzić jakąś systematykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Atana! Bardzo lubimy Kraków ! A ja wrocilam dopiero co do domu. Bylismy na balu przebierancow i powiem Wam, nastepnym razem jak moj syn bedzie sie chcial spotkac z kumplami, niech to robi w domu, a nie na imprezach. Przynajmiej cos sobie porobie. Papuzki nierozlaczki, swiata poza soba nie widza i zabawe mieli w glebokim powazaniu, jeden usiadl pozostali tez. Jeden siku, reszta tez. W dodatku moj mlody kupil dwa losy i wygral-laleczke porcelanowa i puzzle z ksiezniczkami. Zawiedziony na maxa. Laleczke ja sobie wzielam, puzzle oddal swojej kolezance, a ja w zamian dalam mu w domu takie, ktore mialam schowane na wszelki-z Madagaskarem. Nie wiem, tak mnie wkurzal,ze cieszylam sie,ze i moje kolezanki sa w tej samej niedoli. Bylam tez z mlodym w szkole, z soba na angielskim i u znajomych na kawie. Omal sie nie wygadalam, bo kumpela w ciazy i ciagle cos,zeby sie spieszyc, ze moj mlody lubi dzieci itd. Ubran ciazowych kupowac nie bede, bo wlasnie-brzuch planuje miec latem, wiec sie zmieszcze we wszystko, co mam. Poprzednio rodzilam w styczniu i mialam-tunike-zalozylam ją raz, spodnie i spodnice-spodnie byly z tym pasem ciazowym, ale on byl chowany, wiec wiecej w nich pochodzilam pozniej niz w czasie ciazy, a spodnice zalozylam wychodzac ze szpitala,zeby mi nic brzucha nie uciskalo. uwazam, ze szkoda kasy. Jak co, kupie cos o rozmiar czy dwa wiekszego, ale bez nazwy-ciazowe, to bedzie taniej. Ja na zapachy nie jestem wyczulona, ale jeszcze 2 miesiace temu kolezanka mnie wkurzala, ze ciagle jej cos przeszkadzalo-tez w ciąży. Perfumy, jedzenie, odswiezacz powietrza, wszystko, czego ja nie czulam, dla niej bylo mega nasycone. Asiula, ja nie moge z tym antykwariatem, swietne, nie slyszalam tego jeszcze. Co ja mam robic-ciagle mam wrazenie,ze mam tasiemca, to male cos zmusza mnie do ciaglego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Kolejny dzień ciąży mamy za sobą :) nie wiem jak wam ale mnie narazie się dłuży może dlatego że zima i wychodzę z domu tyle co muszę. JoAsiaUk Ja też tak mam ledwo co pojem mija godz góra 2 i mnie już ssie jak diabli,lubię jeść chociaż po mnie tego nie widać ale teraz to co się dzieje to masakra-ja pochłaniam nie jem.Wczoraj w końcu mi dogodziła ;) i zjadłam gofra z bitą śmietaną :D dzieci u Eks a ja już na nogach. Wiecie co tak przezywam emocjonalnie tą ciążę że dziś wnocy już mi się śniła córka i prawie całą noc ją karmiłam. Co się w tej bani porobiło...ehhhhh mam tylko nadzieję że to będzie zdrowa córunia tatunia. :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewczyny :) byłam w piątek u lekarza, stwierdził że wszystko wporządku maluch ma 21 mm serducho bije szybciutko ( z czego bardzo się cieszę) jedynie nie podobały mu się badania moczu, tzn wykazały za dużo leukocytów i skierował na posiew moczu, a po za tym kazał mi uważać na wagę i stwierdził że nie mogę przytyć więcej jak około 5 kg w ciąży :/ bo może to być poźniej niebezpieczne podczas porodu. Czy myślałyście nad badaniami prenatalnymi?? Jak to wygląda bo słysząłam że są to usg genetyczne, ale muszę troche o tym poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było sobie
Jak to tylko ok 5 kg??? Przecież w ciąży to minimum musi być 8-9 kg! No chyba,że masz dużą nadwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck..........Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha .......30........3........31/08.......?.....Amelka/Daniel... ..W-wa keit85.........28........2...........?...........?....... .......?................... keiti78........35........3........22.09........?......... .....?.........Zielona G. Basia-xyz1....34.......1........24.09 ........?..............?.... Londyn/Lodz Wrzoska.......27.......3...........?............?........ .....?................... Kruszynka90...23......25.......15.08.........?........... .?................... konwalia142....36.......5.......18.09.........?.......... ..?.................... anulka-------.....28.......1.........?.............?..... .Alicja/Adaś.......Sanok daga2307.........25......?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma..........31......1.........?............?........ .....?...............W-wa Pokahontaz27....27.....1.......28.08....... ?.............?...............Sko JoAsiaUK......... 33 ............23.09?..................Zosia/Henio........ UK agulka2....20................7.09..........?.........Lili anka/Igorek..Tychy Atana...... 38... ...25.....5.09?..........?.........?................Krakow ZosiaMarysia.....28...4.....15.09........?......Piotrus/Zuzia........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula74 - piekne te sny masz; nie powiem. Czyli coreczka bedzie 'na bank' skoro wysniona:) JoAsiaUK - chyba Tobie tez sie corunia szykuje skoro te zabawki mlody zbieral pod corke - dla ksiezniczki, jak sama piszesz. Fajnie by bylo :) Mnie sie wech troche wyostrzyl - wszystko czuje dosc mocno, nawet jak inni domownicy nie czuja. I smak tez - wszystko jest ciut zbyt slone. Nawet jak nie posole :) Ale takie prawo ciazy. No i ten biust. Naprawde boli jak nagromadzi wode. Dzis w UK prawdziwa wiosna - idzemy zaraz do parku poszalec na hustawkach z mlodym. A niech sie wybiega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck..........Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha .......30........3........31/08.......?.....Amelka/Daniel... ..W-wa keit85.........28........2...........?...........?....... .......?................... keiti78........35........3........22.09........?......... .....?.........Zielona G. Basia-xyz1....34.......1........24.09 ........?..............?.... Londyn/Lodz Wrzoska.......27.......3...........?............?........ .....?................... Kruszynka90...23......25.......15.08.........?........... .?................... konwalia142....36.......5.......18.09.........?.......... ..?.................... anulka-------.....28.......1.........?.............?..... .Alicja/Adaś.......Sanok daga2307.........25......?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma..........31......1.........?............?........ .....?...............W-wa Pokahontaz27....27.....1.......28.08....... ?.............?...............Sko JoAsiaUK......... 33 ............23.09?..................Zosia/Henio........ UK agulka2....20................7.09..........?.........Lili anka/Igorek..Tychy Atana...... 38... ...25.....5.09?..........?.........?................Krakow ZosiaMarysia.....28...4.....15.09........?......Piotrus/Z uzia........? asiula74.......39.....?..........18.09..........?........ ................. ....Łódź OK Asiula - dopisalam Cie. Sprawdzcie dziewczyny czy Wszystkie jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam bardzo dużą nadwagę, jestem już nawet osobą otyłą ( co tak naprawdę przekłada się w wadze bo z wyglądu to jakieś 20 kg mniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, a nie wystarczy samo usg genetyczne?? tylko jeszcze takie testy?? domyślam się że te testy PPapa to testy z krwi?? czy poprostu zrobić najlepiej wszystko?? tzn usg genetyczne i krew??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Dawno mnie nie było a widzę że dużo się działo ;) Witam nowe WRZEŚNIÓWKI Od dziś moge juz w reszcie w pełni odpoczywać. Od jutra do konca już na L4 Co wo witamin ja narazie nie biore lekarz powiedział że sie wstrzymamy. Z racji tego że CIĄŻA WYSOKIEGO RYZYKA łykam dwa razy dziennie duphaston,Aspargin,kwas foliowy Dostałam Torecan na te wymioty moje okrutne i jest dużo lepiej. Mdli mnie jeszcze sporo ale nie wymiotuje wszystkiego co zjadam więc sukces. Przedwczoraj stanełam na wage - 4kg ale nie mam sie co dziwic. POKAHONTAZ ja w ciązy z synkiem 33 kg przytyłam.Duzo za dużo ale dla mnie najważniejsze ze z malym było w porządeczku. Wiadomo że jezeli masz jakieś problemy to lekarz sie bedzie bał. Ja teraz startowałam z wage tylko o kilogram wieksza niz z synem. A po tych wymiotach to juz wogole. Czuje ze teraz nie przytuje duzo...a nawet jesli to wogole sie tym nie przejmuje bo wiem ze wszystko mozna zrzucić. BERISHA gdzie sie podziewasz? ASIULA cena ubran naprawde okazyjna ja pamietam w ciazy tamtej jak chciałam cos kupic ciazowego to ponizej 100zł ciezko bylo znaleźć. Ale cos tam mam z tego okresu i mnóstwo własnie bluzek typu nietoperz czy dłuzszych wiec nie bede nic kupowała typowo ciazowego. Zwłaszcza ze nam najwieksze brzuchy urosna na okres wakacyjny... Juz mnie to przeraza troche a jeszcze podobno lato ma byc UPALNE ;) Ktoś pytał o zapachy. Ja mam dramat nie moge uzywać połowy swoich kosmetyków. Perfumy żadne mi sie nie podobają nawet odzywka do włosów drażni niemiłosiernie. Ma nadzieje ze pozniej jak juz przejdzie ten okres "wymiotów i nudności" to bedzie lepiej. Chłopaki moje na sankach szaleja... Ja ugotowałam obiad i troche polezalam... Jutro z Małym do przedszkola po 2 tygodniach ferii. Niby sie cieszy i chce isc ale znajac zycie coś tam pojęczy rano. ;) We wtorek miałam miec wizyte prywatna ale musze przełożyc bo mężowi wypadł wyjazd a ja strasznie chce zeby byl ze mną bo on sie tak cieszy jak moze byc przy USG.A i tak dopiero u swojego na NFZ byłam wiec okej wszystko. Badania musze zrobic dostałam skierowania...ale to na spokojnie juz. AGULA ale sie ciesze kochana swietne wiadomosci.Normalnie mnie zatkalo ze takie sytuacje sie zdarzaja.Współczuje nerwów i zycze juz spokojnej ciązy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się pozwole dopisac ;) Mam nadzieje że nic nie popsułam... NIck..........Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha .......30.......3.......31/08.......?.....Amelka/Daniel... ..W-wa keit85.........28.......2...........?...........?....... .......?.............. keiti78........35.......3.......22.09........?......... .....?.........Zielona G. Basia-xyz1....34........1.......24.09 ........?..............?.... Londyn/Lodz Wrzoska.......27........3...........?............?........ .....?................. Kruszynka90...23.......25.......15.08.........?........... .?................... konwalia142....36.......5.......18.09.........?.......... ..?................... anulka-------..28.......1.........?.............?..... .Alicja/Adaś.......Sanok daga2307.......25.......?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma........31.......1.........?............?........ .....?.............W-wa Pokahontaz27...27.......1.......28.08....... ?.............?...............Sko JoAsiaUK.......33 ..............23.09?..................Zosia/Henio........ UK agulka2........20...............7.09..........?.........Lili anka/Igorek..Tychy Atana...... ...38... ...25.....5.09?..........?.........?................Krakow ZosiaMarysia.....28...4.....15.09........?......Piotrus/Z uzia............? asiula74.......39.......?.......18.09..........?........ ...................Łódź Elmooo.........27.......2.......11.09..........?..........?................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×