Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Ja tez chcialam corke. Ale jak patrze na filmy sprzed lat jak moj synek byl mlodszy i taki fajniutki to chlopiec tez moglby byc. Brakuje mi takiego malego dziecka w domu. Takiego ktore sie wszystkiemu dziwi, i wszystko go zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro pieke tort, wiec przy garach krotko ;) A ja sama nie wiem, coreczki nie mam, ale chłopcy sa tacy fajni. Nie bede chciala poznac płci i mam nadzieje,ze tym razem moj partner mi nie wywinie numeru. Poza tym boje sie spiecia o imie dla corki, bo niby na Zofie Małgorzate sie godzi, ale mlody mial byc Agnieszką (wg niego ha ha) i znow mu sie przypomnialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja choc uwielbiam bobaski, to cudze najbardziej. I najfajniejsi moim zdaniem sa chłopcy 3-7. Moj bardzo szybko zaczal mowic, mial rok i mowil pelne zdania i nie piescił słow (jak ogladam filmiki to w szoku jestem, bo juz zdazylam o tym zapomniec), ale teraz uwielbiam z nim rozmawiac. Ma fajnie rozwiniete slownictwo, przy tym jest dowcipny. Młody uzywa czasem slow, ktorych niektorzy dorosli nie znaja. Albo zwroty typu-musze ci to powiedziec w twarz, koniec dyskusji mamo, wrocimy do tematu pozniej jak odpoczne psychicznie. A dzis uderzyl sie w szkole w glowe, dostalam karteczke. Pani mowi,ze tego nie widziala, tylko,ze przyszedl sie pochwalic. Wiec pytam go,czy bolalo. on,ze nie, ale widzial,ze pani ma nowe naklejki na uderzenie w głowe, wiec skoro juz sie uderzyl, to cos z tego musial miec i poszedl powiedziec. Nasza polska support mowi,ze czasem zanim cos wytlumaczy, musi uspokoic smiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo z chłopcami i dziewczynkami jest mała różnica ;) masz syna ........pilnujesz syna ale masz córkę.......pilnujesz całego osiedla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ha Asiula, nie znamy sie, ale juz kolejny raz mnie rosmieszylas. Musisz miec duze poczucie humoru, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, tak, bo dla mnie bez roznicy, wyprawke i tak kupie neutralna, rozowe zawsze mozna dokupic ;) Poprzednio nie chcialam wiedziec, ale od dziecistwa wiedzialam,ze bede mama synka. A moj partner chcial coreczke. Na badaniach mowilam,ze nie chce znac plci. Poszlismy na usg polowinkowe,ja,ze plec omijac. On,ze chce wiedziec. Wiec lekarz,zeby tatus zostal po badaniu. Ja wyszlam, po chwili idzie moje kochanie i mowi-i znow postawilas na swoim. I w taki sposob potwierdzily sie moej domysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie wymyslil z ta naklejka :) Pamietacie 'Brzydule' i piosenke 'najbardziej Cie kocham kiedy jestes w glowie?' Moj syn przy gosciach wyspiewal calkiem nieswiadomie: 'Najbardziej Cie kocham kiedy jestem w Tobie' ;) Telewizja to jednak zgubna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe młody jest dobry :D ale i moje mają teksty.....uwaga mamuśka nie stresuj się kobieto uspokój się zawiesiłem się albo kiedyś ze strachu nakrzyczałam na starszego bo nie poczekał aż ja lub moja mama podamy mu coś z szafki i sam sięgając ceramiczny kubek spadł mu na buzię rozcioł usta i wykruszył ząb.tak się wystraszyłam że jak już skończyłam spojżał poważną a zarazem grożną miną na moją mamę i........."ale żeś sobie córkę wychowała" Jak parsknełyśmy śmiechem bo nie wytrzymałyśmy to zabrał się i poszedł.ale np. uwielbia skarżyć na mnie do mojej mamy czyli babci i ta jak tylko jest w danej chwili u nas to dostaję od niej po tyłku że jestem dla niego nie dobra to tak się słodki drań cieszy przy tym mając szelmowski uśmiech że mi ręce opadają.To są te chwile które zapamiętam dłuuuuuuuuuuuuuuuuugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas rok temu w Boze Narodzenie hitem byla Pała na wysokosci i nie moglam mu tego wyperswadowac. A kiedys moj tata wraca z pracy i mama cos do niego mowi, na to mlody odwraca sie i z powazna mina-dopiero co wrociles z pracy i juz ta kobieta na ciebie krzyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhhhhhhh te dzieciaki są niesamowite JoAsia Ty też mnie niektórymi tekstami tak rozwaliłaś że śmiałam się w głos i mój partner patrzył na mnie podejżanie. Uwielbiam się śmiać i jestem zgrywusem po Św.p.tacie to mam reszta po mamie choleryk i krzykacz. Wiesz nie to że się chwalę ale u mnie w pracy jest około350osób większość znam może nie po imieniach i nazwiskach ale z widzenia na bank i gdzie bym na którym dziale nie pracowała to zawsze mnie pamiętają z żartów i marudzą że szkoda że z nimi już nie pracuję :D Mam super kierownika super kierownik w pracy i super facet prywatnie jak rozstał się z dziewczyną po wielu latach i schudł zrobiło się takie fajne ciacho że wszystkie kobiety go w pracy oglądały i kiedyś do niego wlę tekst uuuuuuuuuuuuuu kierowniuniuniuniuniu ale z ciebie co raz fajniejsze ciacho chyba mojego Ł. wymienię na kierowniczy model (mój partner i ja razem pracujemy w firmie :) ) po czym on zaczerwienił się i stwierdził że już dawno powinnam to zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajefajne te teksty :D jestem zze starszym w domu i jakiś tele mnie wkurzył wchodzi mój partner i młodszy po czym starszy syn mówi uwaga mamuśka ma ostre spięcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha, moj by najpierw sie zasmial, a potem mi wypomnial. Ale coz, takie chlopy, w sumie jednak corka by mi sie przydala, bo dwojke chlopcow juz wychowuje.Jeden mi sie odgraza, ze kiedys sie wyprowadzi (tylko najpierw dom kupi, bo nie bedzie jakiemus wlascielowi placil),a potem sie ozeni i bedzie mial dzieci. Wiec bedzie spokoj, A drugi sie czasem odgraza, ale kto by chcial adpotowac dziecko w tym wieku? Ten mlodszy mi tez zapowiedzial,ze jak sie wyprowadzi, to bede mogla przyjechac tylko jak zadzwonie i on sie zgodzi, bo moze z zona beda chcieli odpoczac albo spotkac sie z kolegami. Rozwala mnie jego podejscie, pieciolatek, ktory najpierw dom chce zbudowac, ktory mysli powaznie o zyciu. I jeszcze matke chce odseparowac. Oj, chyba nie bede lubila mojej synowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jeszcze za czasów eks starszy siedzi na fotelu mały się bawi ja w kuchni i eks ma 2 kroki po pilota ale niechce się tyłka ruszyć i każe starszemu podać po czym on do ojca z poważną miną nie odrywając wzroku od tv szukasz jelenia??????? kup se drzwi do lasu mało się w kuchni nie udusiłam ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, moj rosnacy brzuch mnie ze smiechu zabolal. Moje mlode jest chamskie i mowi, ze nie jest slugusem, a niewolnictwo jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak na 5latka to faktycznie już myśli o życiu ale i mój syn chodzi w gorsecie i dziś w szkole przebiera się i jego dziewczyna pomaga mu zdjąć buty bo jemu samemu jest ciężko w tym gorsecie po czym on do mnie widzisz jak mi narzeczona buty zdejmuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma w klasie dziewczynke -Polke, ktora go darzy wzgledami, a on ją. i kiedy mlodego ochrzaniam,ze czapka brudna czy cos tam, a mala tak na mnei patrzy i mowi-nie przejmuj sie, tak to jest z tymi chlopakami. Kiedy pytamy malego, czyim jest syneczkiem mowi-i tatusia i mamusi, kocham was oboje, ale jak mnie tatus wkurzy, to sie podlizuje mamie, a jak mama, jestem mily dla taty. Szczerosc przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś coś usłyszą nie koniecznie dokładnie i powtarzają śmieszne ale czasami niebezpieczne chyba same zostałyśmy o tej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłade sie juz, chociaz i tak pewnie szybko nie zasne, mam z tym problemy, a rano mam problem ze wstawaniem. Dobranoc i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze chciałam miec 2 dzieci i chłopców bo ogólnie faceci w życiu mają lżej ale skoro zdecydowałam się na 3 to bardzo bym chciała dziewczynkę bo już 3 facetów wychowuję i jak zajdą mi za skurę to wiedzą że nie ma żartów i w tedy cała 3 chodzi jak w zegarku i musi zrobić to co każę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko przeprawa z tym starszym dzieckiem. Ja juz dawno wskoczylam w pizame i zaanektowalam łóżko. Z racji tego, ze nie spalam, tylko siedzialam, posciel wymaga poprawy. i mi to nie przeszkadza, ale ten ksiezniczek na ziarnku grochu musi miec posciel w stanie idelanym. ja sie dziwie,ze on z zelazkiem przed snem nie biega i nie poprawia przescieradla. I teraz ma problem,zebym to poprawila. Co wieczor to samo. Ja bym to pewnie i tak zrobila, ale po co, skoro moge sie z nim podroczyc? Zawsze mu mowie,ze jak jestem zmeczona to i na krzesle usne. a on wymaga luksusow. Ciekawe, kiedy mu sie ta zabawa znudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe twój księżniczek a mój laluś co przejdzie koło lusterka to musi w nie zerknąć i coś poprawić :włosy kołnierzyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Hej, tak poczytałam to co pisałyście nie do końca dokładnie bo sporo tego dobyło;) ale widziałam że asiula lubi imię Alicja - dla mnie to najpiękniejsze imię dla dziewczynki i bez dwóch zdań bym tak nazwała córkę ale przez nasze nazwisko nie mogę tego zrobić bo głupio by brzmiało i dlatego odpada. Natomiast na Twoim miejscu Asiula, uparłabym się na to imię czy Twojemu partnerowi się podoba czy nie bo jest cudne:) Mam imię dla chłopca - będzie na 100% Filip a na drugie będzie miał Bruno, natomiast jeśli chodzi o dziewczynkę to jest kilka typów ale nic konkretnego bo numer jeden to ta Alicja i każde inne już mi się mniej podoba ale cóż, jak sie uda dziewczynka to będziemy się intensywnie zastanawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja od 5 na nogach, spac nie moglam. Mialam tak durnowate sny, ze nawet dobrze, ze wstalam. Najpierw mi sie snilo,ze mam bole krzyzowe i porod-identyko jak przy synu, spacerowalam po tych schodach w Koperniku. A pozniej mialam jakies zwidy, ze rodze, ze nie mam jak do szpitala dojechac, ze nie moge synka ze szkoly odebrac, a moje kochanie w pracy tela nie odbiera. Wlasnie ten termin tak mi nie pasuje, bo dopiero,co sie szkola zacznie. Tatus w pracy ma zakaz uzywania komorki, porodowki w naszym miescie nie ma, do szkoly mamy kawalek, nie wiem jak z brzuchem bede prowadzila auto. poprzednio nie mialam wielkiego, a od 8 miesiaca przestalam jezdzic. I takie sprawy wlasnie mi sie snily. Teraz wrocilam ze szkoly i zabieram sie za tort. Jest zmiana koncepcji, poniewaz chcialam zrobic ciezarowke, a mlody chce buzie pirata. Łatwiej dla mnie. Tyle,ze on uznaje tylko czekoladowe, wiec mowie,ze bedzie pirat Murzyn. Nie, ma byc bialy. Mowie,ze chcial czekoladowy, on,ze mam zrobic z bialej czekolady. Wkurzyl mnie, bo mam normalna i nie bede cudowac. Powiedzialam mu,ze najwyzej bedzie bialy mocno opalony. Odwolalam fuchy do konca tygodnia, bede goła i wesoła, ale trudno. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika ma-coreczka wyjdzie za mąż i zmieni nazwisko ;) Mi tez to imie sie podoba i bardzo miło mi sie kojarzy. A Wy oboje macie to samo nazwisko? Bo jesli nie, to mozecie sobie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×