Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość wika-ma
NIck..........Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha ......30........3........31/08.......?.....Amelka/Daniel... ..W-wa keit85.........28........2...........?...........?....... .......?................. keiti78........35........3........22.09........?......... .....?......Zielona G. Basia-xyz1....34.......1........24.09 ........?...........?.... Londyn/Lodz Wrzoska.......27.......3...........?............?........ .....?................ Kruszynka90...23......25.......15.08.........?........... .?................. konwalia142....36.......5.......18.09.........?.......... ..?................. anulka-------.....28.......1.........?............?..... .Alicja/Adaś.....Sanok daga2307.........25......?.......8.09.........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma..........31......1.......20.08........?........ ?????/Filip......W-wa Pokahontaz27....27.....1.......28.08....... ?.............?...............Sko JoAsiaUK......... 33 ............23.09?................Zosia/Henio........ UK agulka2...........20..............7.09......?....... Lilianka/Igorek..Tychy Atana.............38.....25......5.09?..........?......?........Krakow ZosiaMarysia.....28......4........15.09........?......Piotrus/Zuzia.....? asiula74...........39.....?..........18.09..........?........ ....... ....Łódź Wg. tej tabelki jestem druga (po Kruszynce90) w kolejce do porodu bo termin na 20 sierpnia, nie doczekam nawet do końca wakacji bo nawet jak się trafi po terminie to max 30.08 się urodzi ale mam nadzieję że nie przyjdzie mi tak długo czekać, wystarczy że pierwsze urodziło się równo 10 dni po terminie i już nie mogłam się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)) A ja dziś z kolei urlop mam, a wieczorem wizytę u gina. Urlop musiałam wziąć, bo jak na razie przez mdłości nie mogę funkcjonować. Od kilku dni jest mi niedobrze od rana do nocy ://. A wizytą u ginekologa stresuję się jak diabli i szczerze mówiąc i już nie mogę doczekać się 20 godziny. Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Mamy to samo nazwisko, wiem że jak wyjdzie za mąż to problem z głowy ale najpierw czeka ją szkoła i całe dzieciństwo i po co takie akcje, będzie jej się rymowało - głupio to brzmi, wolę oszczędzieć dziecku złośliwości ze strony innych, poza tym sama nie chciałabym żeby mi się imię rymowało z nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :* BASIA sama działam.Normalie gdybym pracowała to nawet bym sie nie zastanawiała ale skoro jestem na wolnym? A jutro mam w planach gołąbki tak za mną już chodzą że hej. A że wolnego czasu w nadmiarze to sama przyjemność postać przy "garach" ;) ASIULA a Twój Mateusz to gaduła? Bo mój też Mateusz i zagadałby mnie na smierć czasami.I taki przemądrzały że czasem buzie ze zdziwinia otwieram. A wszystkie Mateusze jakie znam tacy są. Teraz to jest pikuś ze samokyłykami ale poteeeem. Pamietam jak z kwietniwokami piłysmy wszystkie koktajl truskawkowy na okrągło ;) A ja bym zjadla NOWYCH MŁODYCH ZIEMNIACZKÓW Z KOPERKIEM. BASIA hahahahaha się usmiałam KIEDY JESTEM W TOBIE. Moj ostatnio tłumaczył w przedszkolu siostrze (chodzi do zakonnic ;) ) "JAK SMAKUJE MIŁOŚĆ" ;) Ja chłopaka będe mieć drugiego i sie mocno zdziwie jak bedzie inaczej. Dziewczynka bedzie ALEKSANDRA lub EMILIA A chłopiec (i tu mam problem ;) ) Ale DAMIAN lub HUBERT tak ostatecznie. No chyba że mój szalony mąż coś innego wymyśli.Ja bym chciała strasznie Tymoteusza ale mąż mówi że beznadziejnie i że jak to tak MATEUSZ I TYMOTEUSZ. A mnie sie szalenie zdrobnienie Tymek podoba. No ale trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIKA pozwole sobie skopiowac tabeleke jeszcze raz bo w tej co Ty skopiowałas mnie ZABRAKŁO ;) NIck..........Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha .......30.......3.......31/08.......?.....Amelka/Daniel... ..W-wa keit85.........28.......2...........?...........?....... .......?.............. keiti78........35.......3.......22.09........?......... .....?.........Zielona G. Basia-xyz1....34........1.......24.09 ........?..............?.... Londyn/Lodz Wrzoska.......27........3...........?............?....... . .....?................. Kruszynka90...23.......25.......15.08.........?.......... . .?................... konwalia142....36.......5.......18.09.........?.......... ..?................... anulka-------..28.......1.........?.............?..... .Alicja/Adaś.......Sanok daga2307.......25.......?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma........31.......1.........?............?........ .....?.............W-wa Pokahontaz27...27.......1.......28.08....... ?.............?...............Sko JoAsiaUK.......33 ..............23.09?..................Zosia/Henio........ UK agulka2........20...............7.09..........?.........L ili anka/Igorek..Tychy Atana...... ...38... ...25.....5.09?..........?.........?................Krakow ZosiaMarysia.....28...4.....15.09........?......Piotrus/Z uzia............? asiula74.......39.......?.......18.09..........?........ ...................Łódź Elmooo.........27.......2.......11.09..........?......... .?................ WIKA moj synek tez się rowno 10 dni po terminie urodził i teraz mam nadzieje że drugi szybciej wyskoczy.Bo ja sie w kwietniu ledwo toczyłam wiec co bedzie we wakacjeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, czasem zdrobnienia mi sie podobaja, a pełne imie juz nie. Hubert fajnie. Ja lubie meskie imiona, gdzie jest litera R i ktorych w zasadzie sie nie zdrabnia. Ide do kuchni, im szybciej zaczne, tym szybciej zrobie. I jeszcze jakis obiad, kopytka gotowe, ale mlody mieso jakies musi miec. Starszy cos o kotletach sojowych mowil, tylko do kopytek? nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONWALIA powodzenia na wizycie. Własnie dobrze ze napiałas bo ja musze dzwonić i swoją przełozyć!!! Zapomniałabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś kopytka z cukrem. Dużego na szczescie nie ma bo w delegacje pojechał.A mały uwielbia z masłem i cukrem. Zawsze sie z niego smieje bo on mówi że ze smalcem.Kiedyś sie go babcia pyta co jadł a on że makaron ze smalcem i serem. ;) A popołudniu do mamy kupiłam już owoce na babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmoo-moj duzy lubi makaron z twarogiem i skwarkami, dla mnie to jest niezjadliwe. Natomiast maly nie lubi niczego, co na slodko-makaron z serem, pierogi z owocami, nalesniki-zapomnij. Ewentualnie nalesniki z nutella, ale tylko w ramach deseru, na obiad by sie awanturowal. A ja ... dałam ciała, brzydko mowiac, juz wlalam ciasto do tortownicy i sobie przypomnialam,ze nie dodalam kakaa, bedzie ryk. Ale sciemnie,ze z bialej czekolady jest ha ha, tak jak chcial. Teraz chwila odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha dobra ściema to podstawa ;) Moj nie lubiał naleśników makaraonów itp dopóki do przedszkola nie poszedł. Strasznie mi tam sie ruszył z jedzeniem i teraz je prawie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla chłopaka ładne imię Norbert tylko takie twarde wydaje mi się to imię Z tą Alicją to może przez te 8 msc coś wskuram chociaż wątpię uparte "bydle" co do tego może dlatego że nienawidzi mojego eks-fakt nie da się lubić.jak będę naciskała to i tak guzik bo to on i tak pójdzie do urzędu zarejestrować dziecko.Zagram inaczej,jak już będę wiedziała czy to napewno dziewczynka to pogadam z teściową szwagierką i z własną mamą zobaczymy jakie one mają imiona na myśli bo mój to mi pitoli Zosia albo Marysia.Maryśki miałam 3 babcie a Zosia jaoś mi się źle kojaży. Mój Mateusz może nie jest mega gaduła ale za to nie usiedzi na tyłku no chyba że przy kompie.Jest tak ruchliwy że aż chudya starszy przez leki to mięciutki zamiast gruby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się jeszcze nad imieniem nie zastanawialiśmy, mnie się zawsze dla chłopca Adaś podobał, ale mój M kręci nosem, że te Adamy co ich znał to głupki były :) Z dziewczynką już nie mam za bardzo pomysłu, Zuzia mi się podoba, ale teraz podobno co druga dziewczynka to Zuzia. Ale spoko, dużo czasu mamy, inwencja twórcza pewnie przyjdzie jeszcze:) Ja się zaraz do garów biorę, barszczyk czerwony dzisiaj, a na drugie gulasz z kaszą gryczaną i ogórkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie Zosia podoba i chce to imie dac corce, babcia mojego faceta-cudowna kobieta, ma tak na imie, a samo brzmienie tez mi sie podoba. Co do Adama, u nas Henryk nie bardzo sie podoba mojemu najstarszemu i bierzemy pod uwage imie, ktore jest ładne i we wzystkich jezykach takie samo, wlasnie Adam nam przypadl do gustu. Ja znam kilku Adamow w roznym wieku i wszystkie Adamy fajne chłopaki. Tutaj to imie byloby praktyczne, bo kazdy Anglik je wypowie bez problemu i napisze. Ale jestem zwolenniczka nadawania imion polskich, choc tak,zeby litery Sz, Cz, Ł itd nie wystepowaly. Smieszy mnie jak tutaj ludzie nadaja dzieciom angielskie imiona do polskich nazwisk i potem sa Nicole Maślanka itd (to zmyslone oczywiscie). Moj kuzyn ma coreczke Sophie, tez taka Zosia, ale ja wole polska wersje. Na drugie damy Małogrzata -ma polskie Ł, ale to drugie imie, lub Margot-po mojej babci, nie polskie, ale z rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się Zosia też podoba, ale w rodzinie już jedna jest więc odpada. Ja lubię takie proste, ponadczasowe imiona, różnego rodzaju Dżesiki i Kewiny odpadają w przedbiegach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jest czas ,jak już będzie pewniak czyli po urodzeniu :) to będę się zastanawiać :) bo usg to też przewrotne jest :P Koleżance całe 9 msc mówili że chłopiec - urodziła dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby, że jak mówią, że chłopiec to bardziej pewne, bo jak wyrokują dziewczynkę a urodzi się chłopiec to mogą twierdzić, że ptaszek się schował :) mamy dużo czasu na wymyślanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co słychać to ostatnio rodzi się więcej chłopców niż dziewczynek,przynajmniej w moim otoczeniu bliższym i dalszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas właśnie coś bida z chłopcami, same dziewuszki :) To się śmiejemy, że jakiś dziedzic by się przydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie sami chłopcy wokół. Moja kolezanka miała miec coreczke, pokoj odmalowala na rózowo, a wyszedł synek. Ale moja kuzynka miała miec synka i sie okazało, ze dzidzius raczke czy nozke (juz nie pamietam)tak mial ułożoną, że paluszek lekarz wział za siusiaka. I mam zakalec, tak sie wnerwilam,ze szok. Paczki dla dzieci juz mu porobilam, a teraz ide jesc, bo tasiemiec sie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja wczoraj byłam u gin, maluszek ma sie dobrze, ma 0,6cm bije mu serduszko, musze uwazac na siebie - kolejna wizyta pod koniec lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAsia ja też mam tego tasiemca i najgorsze jest to że to co w domu to on mówi bleeeeeeeeeeeeee szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez wybredny, ale jego tatus zadbal i przytaszczyl do lodowki, co wewnetrzne dziecko kazalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie teraz miałam infekecje z 39 temp wiec srednio, zaraziłam sie chyab od synka, do konca tyg na zwolnieniu, senna i ogolnie przemeczozna, z trudnoscia jedzeniowa bo mnie mdli od razu i zawsze nie mam pomysłu na jedzenie, boje sie tylko z praca:( w niej nikt nie choruje tylko ja, wczesniej byłam 2 tyg na zwolnieniu po zabiegu łyzeczkowania w lipcu, pozniej 2 x po tygodniu byłamna zwolnieniu w zwiazku z problemem z miesniami i bolami, brałam leki zwiotczajace miesnie, i 2 dni z zapaleniem ucha:( dzis miala szefowa zadzwonic czy aby nie wrocic wczesniej lubw domu czegos nie robic, cholernie mi niezrecznie ja własnie robie zupe pieczarkowa, i nalesniki po chłopsku a dla synka z nutella ale to jak odbiore go z przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po chłopsku to z miesem czy z boczkiem? ja kanapke z zółtym serem wlasnie wcinam i miesko dla mlodego robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Elmoo, przepraszam za tą tabelkę, myślałam że wszystkie tam jesteśmy, była dosyć obszerna i jedna z ostatnich wklejonych przez którąś z dziewczyn dlatego ją skopiowałam. Nie pozwoliłabym nawet mężowi zdecydować o imieniu dziecka, tzn. w poprzednim przypadku to "niby" on wybrał imię dla synka, "niby" bo dałam mu 2 do wyboru i on wybrał jedno z nich, no i uparł się żeby mały miał na drugie tak jak on ma na pierwsze a że drugiego imienia i tak się nie używa to zgodziłam się bez problemu. Teraz już nie ma wyboru dla chłopca bo z tych dwóch zostało jedno i innych na pierwsze nie biorę pod uwagę. Jeśli chodzi o dziewczynkę to jemu się podoba takie co wybraliśmy przy poprzedniej ciąży, czyli Dominika ale mi się już trochę odmieniło, podobają mi sie też inne, co nie znaczy że Dominika odpada bo nie do końca ale już nie tak na 100%. Będziemy myśleć jak usg wykaże córeczkę. Póki co mam przeczucie jak Elmoo, że to chłopak, może dlatego że mam już jednego i mąż mówi że będzie "identyczniak" a ja mu na to że teraz będzie dziewczynka i urodzi się ubrana w sukienkę bo mam dosyć samych spodni;) Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, U nas w Krakowie :) A już szczególnie w mojej i M rodzinie. W najbliższej rodzinie, dzieci do lat 7 to same dziewczynki :) Mój tasiemiec narazie jest grzeczny i nie szaleje specjalnie, ot takie tam zachcianki na kiszone ogórki to nie jakieś dziwne zachcianki, zrobiłam przed chwilą barszczyk czerwony i lekkiego ślinotoku dostałam :) Generalnie kwaśnego potrzebuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Elmoo, ja do tamtej tabelki dorzuciłam termin swojego porodu i imię dla chłopaka a Ty skopiowałaś inną:P ciągle coś z tymi tabelkami ale już mi się nie chce dopisywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ha-Wika ma, moj synek tez ma na drugie tak jak jego tata na pierwsze. Tyle,ze mi sie to imie podoba i gdyby nie tatus, moglby miec tak na pierwsze. I bylam jeszcze bardziej łaskawa od Ciebie-pozwolilam mojemu partnerowi wybrac ... drugie imie, tez spośród 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×