Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość BlackBlack20
Wczoraj jadłam pyszny deser lodowy :) jogurt naturalny, jedna gałka lodzika;P, owoce i płatki takie dietetyczne chyba to były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Mi też się imię męża w miarę podoba ale znam ładniejsze i wolę żeby moje dziecko miało inaczej na imię, poza tym jest tyle imion i po co się później mylić gdy zawołam K. i zamiast jednego, przybiegnie dwóch;) Wtedy też chciałam coś pomyśleć nad drugim ale już odpuściłam, ogólnie nie nacieszyłam się wybieraniem imienia bo od początku wiedziałam jakie będę brać pod uwagę ale teraz jak nie wiem jakie wybrać dla dziewczynki tyo jeszcze gorzej, lepiej już mieć wypatrzone jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ziemniakami i cebulka polane sosem z pieczarkami i posypane zołtym, tartym serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko wolalby te chłopskie od takich z nutella ;) A ja zabieraj sie za przekrawanie tortu. Nie znosze takiej zabawy. Ozdabiania tez, ja uwielbiam gotowac, a piec to po prostu czasem musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladne te imiona wymyslacie :) Moj synek ma na imie Adam i fantastycznie mu to imie sluzy zarowno w Polsce jak i w UK. Adam, Adas. Wszedzie pasuje. Dla drugiego dziecka to albo Pawelek a dla dziewczynki Helenka (chociaz pewnie bedziemy wolali na nia Lenka). Zosia tez ladna. Ale zgadzam sie z Wami - musi pasowac do nazwiska. Do dlugiego nazwiska to raczej tylko krotkie imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black, ja Cie prosze, litosci! Tym bardziej,ze pisalam,ze wszystko, co z nabialem.... Dziwne, naprawde czuje z tym jedzeniem, jakby ktos mna sterowal, ja bez miesa zyc nie moglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:* Jestem już,sesja zaliczona a co najważniejsze z Kryminologii mam 5:) U mnie już troszkę lepiej,mdłości powoli przechodzą-w sumie II trymestr zaraz mi się zaczyna:)Cycki bolą niemiłosiernie,ale pewnie też niedługo przestaną:) 04.02 mam wizytę u lekarza i już nie mogę się doczekać:) A co najgorsze mam już + 2kg:/ Jem cały czas,bo mi jedzenie na mdłości pomaga:D Co do imion to u nas będzie Sara albo Maks:) Wika ja mam na imię Dominika-bardzo polecam to imię:) W szkole byłam jedna,nie znam żadnej innej Dominiki.I wiem,że teraz też jest to rzadkie imię:)Fajnie można zdrabniać-Nika,Domi,Nikuś:) Ale mi smaka zrobiłyście tymi naleśnikami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Mam zupę pomidorową na obiad ale mały nie chce więc biorę się za naleśniki, podsunęłyście mi pomysł - dzięki:) Ja też myślę o Lence dla dziewczynki ale nie jako skrót tylko jako imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Kruszynka, to ładnie masz na imię, mi się podoba jeszcze Kinga, Lena, Dominika, Iga, zobaczymy jak to wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Jedzie do nas babci w odwiedziny a mały siedzi w oknie i mówi: nie ten, nie ten, nie ten, w końcu pytam: co nie ten? mały: samochód ja: a jaki ma być? mały: babci opel:) Trzymajcie się, ja teraz uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Hej dziewczyny... Niedawno wrocilam do domu. Masakra. W piatek dostalam krwawienia i pojechalam prosto do szpitala... zatrzymali mnie bo bylo nie zaq ciekawie. ale polezalam w lozku... najadlam se tabletek i na szczescie minely. Mialam stracha takiego, ze lepiej nie pisac. zmierzyli dzisiaj "fasolke" na jednym foto miala 11,7 mm, na drugim 13,4 mm... nie wiem czy to dobry wynik jak na 9 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga, Nie martw się na zaś. Ginekolodzy podają wiek ciąży od daty ostatniej miesiączki zazwyczaj i jest on przynajmniej dwa tygodnie wyższy niż faktyczny. Mój maluch w 8 tygodniu ciąży liczonej od ostatniej @ mierzył 13 mm :) co odpowiadało 7t4d. Ważne, że wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
daga, każda z nas jest w innym tygodniu ciąży i dlatego lepiej nie porównywać wielkości zarodków, po co się nakręcać i denerwować, lekarz Ci zmierzył dzidzię, nie powiedział że coś jest nie tak to znaczy że jej wielkośc jest prawidłowa, nie zamartwiaj się na zapas. JoAsiaUK, z jakiej okazji prezenty pakowałaś? Kto świętuje (przepraszam jak wcześniej pisałaś a ja nie doczytałam)?:) Nasza babcia właśnie pojechała, mały zadowolony bo od wczoraj siedzimy w domu i się już zdążył wynudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko zewnetrzna konczy jutro 5 lat. Własnie udekorowalam tort. Gdyby nie to, ze ucho mi odpadlo i przejechalam reka po zdobieniach, byloby idealnie jak na mnie ha ha. Jak młody pojdzie spac udekorujemy mu pokoj. Ciekawe, ile moja fasola mierzy i jak sie miewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciężarówki :) A ja niedawno wrciłam z zebrania młodszego i myślałam że będzie lepiej :( Przeprowadziłam rozmowę i mam nadzieję że będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam niefajnego Asiula na tej wywiadówce? Mnie czekaja dwie-jedna w sobote w polskiej szkole i druga w poniedzialek w angielskiej. Mam nadzieje,ze na te druga pojdzie tatus. Bo w polskiej moj syn ma opinie geniusza, wiec nawet uszy specjalnie na te okazje wyszoruję. Akurat skonczylam walczyc z balonikami, szarfami itd. Nie uwierzycie, ale ten człowiek zwraca uwage na takie pierdoly. prezenty tez musza byc ładnie zapakowane i to nie w torebki. Moze byc drobiazg, wazne,ze ładnie zapakowany. Poskakalam po stołach, sufitach i juz brzuch mnie pobolewa, na szczescie na dzis juz niczego nie mam w planie. Wyjełam poledwice z zamrazalnika na obiad na jutro, torcik czeka, moze jeszcze upieke plesniaka, ale zobacze, czy mi sie bedzie chcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa czasami tak ma że jak by był w innej bajce myślami gdzieś błądzi to i zaległości ma w wiedzy i w zadawanych pracach domowych.ehhhhhhhhhh znów muszę go wziąć na kary inaczej się nie otrząśnie. A brzusio boli cię zwłaszcza od podnoszenia rąk do góry dlatego ja nawet nie wieszam i nie zdejmuję prania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymi urodzinami narobiłaś mi smaka na ciasta i zjadła bym Tiramisu albo jakieś z kremem -gdzie ja za kremami nie przepadam :D ale nam się przestawia. Dziś miałam ochotę na polędwicę łososiową ale nie było w sklepie :( a tak bym jej pojadła albo dobrego tatara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatara w ciazy nie bardzo :) Czy słyszałyscie cos o tym, ze laptop, jesli go trzymamy na sobie, szkodzi brzuszkowi? Młody jutro ma piłke i jego tata uwaza, ze powinien isc. Juz nie wiem jak mu wbic do głowy,ze urodziny i ze moze je sobie spedzic jak chce. Chociaz koles lubi te szkółke piłłkarska. Ale wróci po 15 ze szkoly, zje obiad, na 17 piłka, wrocimy bedzie po 18, o 20 idzie spac, wiec jak? Maja byc goscie na kawie, a ten bedzie dziecko dyscypliny uczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może tatar nie wskazany ale chęci są.Nie trzeba było młodemu ur.zrobić w sobotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro tylko my, szwagier i para znajomych. a w niedziele mamy wynajeta sale i jest impreza dla dzieci. I kolejny tort ha ha . A moje kochanie nigdzie dzis nie moglo znalezc dla mnie pierogow na slodko, ani z owocami, ani z serem. A tak sie staral :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno może innym razem znajdą Moje szczęście nawet nie wiedziałao co mi zrobić na kolację bo takie zmiany jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ciężarówki :) Co tu taka cisza??? No ja dziś przeszłam sama siebie ze spaniem :D Wy też jeszcze śpicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×