Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość BlackBlack20
Ja dziś idę do ginekologa szukam nadal idealnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black mnie też od słodyczy odrzuciło:)Całe szczęście;) Powiedz mi dlaczego Ty tak często do ginekologa chodzisz?Coś jest nie w porządku? Ja byłam w 6 tc a teraz idę w 12 tc...nie ma sensu tak często chodzić skoro wszystko ok.Tak mi lekarz powiedział,do którego chodzę(prywatnie) Z resztą usg nie powinno się za często robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Szukam idealnego u którego będę się czuła dobrze . Ginekolog prywatny trochę naciąga finansowo mnie( częste wizyty). A nawet mi karty ciąży nie założył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka2
Godzinkę temu byłam na usg i juz pod koniec badania okazalo się ze serduszko zaczęło nic...100/minute...w szoku byłam niewiem co mam o tym myśleć...wychodzi ze to wczesniejsza ciąża koło 6tygodnia a nie ponad 8...lekarze są w szoku...bo jutro miałam miec zabieg a tu bum...no i to ich trzyma ze wogole nie krwawie ani nie boli brzuch...niewiem czy mam się cieszyć czy martwic...niewiem o czym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia - kupię sobie tylko tantum verde do ssania i tyle, reszta tak jak piszesz - maliny, herbata z cytryną, miód, czosnek.. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Chociaż wiecie co? Jak byłam w szpitalu, to 2 piętra nade mną zmarła 15latka na świńska grypę :( Może słyszałyście, w Łodzi? No ja chodzę dość często do gina, ale nie dla sportu - raz poszłam w 4tc, aby ją potwierdzić (wcześnie, bo ostatnio cykle miałam bardzo nieregularne i w razie, gdyby to nie była ciąża byłam umówiona już z ginką, że będziemy regulować te cykle), potem znów, bo miałam plamienia, a teraz znów, bo kontrola po tych plamieniach :) więc faktycznie często, teraz idę za 3tyg ale doktor powiedziała, że tylko ze względu na luteinę którą biorę, bo normalnie zobaczyłybyśmy się za 5tyg. Ale dla mnie to nic stresującego, mogę sobie często pooglądać malucha :D No i mam gigantyczne szczęście, że mam świetną panią doktor, mam do niej 100% zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Agulka, zatkało mnie, az mi sie łza w oku zakrecila. Jej, co Ty musisz przezywac, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, to świetne wiadomości!!!!! No pewnie, że musisz się cieszyć!!! Cud, normalnie cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka2
Boje się cieszyć...strasznie bo dali mi nadzieje a jak okaże się ze nic z tego to znowu mi zabiorą ja...niewiem co o tym myśleć...niewiem chcialabym się cieszyć ale boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, moja doktor wczoraj powiedziała tak: "Może to się pani wydać banalne, ale to jest poparte moim 20letnim doświadczeniem: nawet nie zdaje sobie pani sprawy z tego, że 75% sukcesu to dobre nastawienie, pozytywne myślenie i nie dopuszczanie myśli, że coś może pójść nie tak". Mocno trzymam za Ciebie kciuki Agulka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka,a masz tam opieke psychologiczna? Ja, kiedy trafilam po wypadku do szpitala, mialam mozliwosc skorzystania. Tyle, ze bylam pozytywnie nastawiona i to juz byla duza ciaza, wiec nie skorzystalam. Ale jesli Ci nie zaproponowali, zapytaj o to. To naprawde Ci pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, na Marysinskiej to ja mieszkam :P ;) A chodzę na Piotrkowską, wcześniej byłam u lekarki na Świerkowej przy parku Julianowskim, ale ma bardzo ograniczony czas pracy - przyjmuje tylko 2xw tyg, przez godzinę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci polecam doktora Nowaka, to naprawde swietny gin i nie naciaga.Wiesz, ile razy mi powiedzial (mialam zagrozona ciaze), ze jak bede do niego chodzic, to zbankrutuje, wiec prosze pani zrobimy tak-ja dam skierowanie i pojdzie pani do szpitala,powie pani,ze ja bardzo prosze. I wiesz, przez cala ciaze zaplacilam u niego chyba 2 razy, a tak, kombinowal,zebym jak najwiecej mogla zrobic z NFZ. Kiedy bylam w szpitalu, jedna z rodzacych powiedziala,ze ona nie rodzi tego dziecka dla siebie, tylko dla doktora, bo sama jego obecnosc powoduje,ze jej bole wydaja sie mniejsze. On jest lekarzem z tytulem dr, a chyba juz nawet habilitacje zrobil i specjalizowal sie w powiklaniach ciazy. pracowal w Koperniku (ale nie wiem jak to wyglada teraz, skoro juz tam nie ma porodowki) i mial prywatny gabinet na chyba obywatelskiej, jesli chcesz,poszukam do niego namiarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia bardzo dziękuję, poszukam sobie w necie, żeby mieć ten kontakt na wszelki wypadek ;) Ale byłam już u 3 lekarzy, teraz trafiam na tę nową (też dr hab) i jestem naprawdę bardzo zadowolona - ma zresztą świetne opinie wśród pacjentek. Wiesz ile wzięła za wizytę z usg, receptami, skierowaniami, badaniem piersi, założeniem karty ciąży i pół godzinną wizytę?? 70 zł :D Byłam w szoku. I też dała mi skierowanie na badania do madurowicza (już tam nie pracuje ale wszystkich zna) żebym nie płaciła prywatnie. Nie sądziłam, że tak ciezko znalezc dobrego lekarza w ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powodzenia! Ja jesli zdecyduje sie przyleciec do Polski, pewnie umowie sie u dr Nowaka. Ale tylko, jesli cos mnie bedzie niepokoic. Nie ma co z brzuchem bez potrzeby chodzic po lekarzasz. A bedziesz w Madurowiczu rodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, pierwszy raz rodziłam w ICZMP i byłam baaaardzo zadowolona z opieki i chyba teraz też chciałabym tam trafić. No i przede wszystkim - co dla mnie bardzo ważne - nie ma tam problemów ze znieczuleniem. A Ty masz jakieś doświadczenia z Madurowiczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja rodzilam w Koperniku i gdybym mogla, powtorzylabym ten wybor. Ale akurat, kiedy mialam termin byly strajki lekarzy i chwile wczesniej Kopernik nie przyjmowal, wiec podjelam decyzje, ze jesli trafie na strajk, to pojade do Matki Polki wlasnie. Troche sie o Madurowiczu nasluchalam. Moja przyjacilka rodzila tam dwa razy, bardziej z koniecznosci niz z wyboru. A ja wybierajac CZMP pomyslalam sobie, ze wole fabryke dzieci, ale chociaz fachowa opieke niz warunki, jakie sa w pozostalych szpitalach. Na szczescie strajk zdazyl sie skonczyc i moglismy rodzic w Koprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też nasłuchałam się i o Madurowiczu i o Rydgierze. Przy mnie jest jeszcze Jordan, który miał ponoć rewelacyjną porodówkę i położników, ale też już nie istnieje bodaj od 3 lat. No cóż, może Matka Polka to moloch, ale ma takie specjalistyczne zaplecze, tak fachowy personel i działa tak sprawnie i funkcjonalnie, że naprawdę z chęcią stawię się tam we wrześniu ;) A Ty na kiedy masz termin Joasia? Muszę uaktualnić swój wpis w tabelce, tylko najpierw muszę ją odszukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Znalazłam idealnego lekarza na NFZ. :) mój bobas ma już 1 cm :) i jest to 7 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
koniec poszukiwań :) bo już mnie to męczyło i szczerze już mi się nie chciało chodzić :) ale zawsze to jakaś oszczędność lekarz na NFZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo Black, gratulacje! :D Kartę ciąży już założył? :) Babka czy facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Kartę mi założy 13 lutego jak będę mieć wyniki. Facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczynam miec wyrzuty, ze tak caly dzien gnije, moglam jednak popracowac.Ale naprawde sil dzis nie mam, ziewam, co chwila jesc mi sie chce. Szkoda,ze zasnac nie moge, przynajmiej pozytek jakis by byl z tego obijania sie. Nic, za kare pojde dzis pieszo po malego i wezme sanki. Troche nam ta droga ze szkoly czasu zajmie, ale nie moge caly dzien lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Jak tu dziś gwarno ;) aż miło :) agula super że jednak serduszko bije i trzymaj się tej opcji :) wrzoska i JoAsiaUK Madurowicz już odzyskał troche dobrą opinię i ostatnio dziewczyny które dobrze znam są zadowolone porodami w tym szpitalu,ale mój partner i tak uparł się na Matkę Polkę :) a niech mu będzie :D Wrzoska Piotrkowska ile chodzisz do lekarza?? Odkąd w Koperniku zlikwidowali ginekologie itd. nie mam żadnego dobrego lekarza (to już jakieś 7 lat) Dwie ciąże poroniłam i do innych lekarzy chodziłam teraz znów jestem u innego gina I średnio jestem zadowolona.Dziś byłam u gina zbadała mnie, przepisała mi badania i zwolnienie do 7.02 z dopowiedzeniem że za tak wczesne wystawianie zwolnienia to jakaś Brendy się należy.............. Hmmmm........... zniechęciła mnie do siebie takim podejściem,ale jak weszłam do szwagierki od której miałam na nią namiary to mi powiedziała że ciągle kazała sobie kawę kupować a komuś tam jeszcze cukierki czekoladowe >......................no szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×