Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzydziestka 3

czy uda sie schudnac 30 kg w 6 miesiecy?

Polecane posty

Gość monpol
Witam! Stokrotka dziękuję za maila. Przeczytałam i jeszcze bardziej mnie ta dieta zaciekawiła, może sobie kupię tą książkę... Gruba- To kochana nie zapominaj o tabletkach, bo szkoda twojego wysiłku przy odchudzaniu. :) Monia- po tych 5 kilo co schudłam, też miałam chwile załamania. Przez dwa dni pozwoliłam sobie na więcej i bałam się, że niestety tak już zostanie i pomimo tego, że powinnam się odchudzać tylko dla siebie, dla swojego dobrego samopoczucia i zdrowia, to pomyślałam o pewnym Panu. ;) Oj dało mi to kopa. Calendae- cieszę się razem z Tobą. Wiem jak to jest ważyć 100 kilo, bo z synkiem idąc do porodu ważyłam 105kg. A zobaczyć liczbę dwucyfrową to coś fajnego. I mówię to z doświadczenia :) Ostatnio tez kupiłam czerwoną herbatę roiboos, ale niestety mi nie posmakowała i oddałam ją bratowej. Wolę zieloną herbatę Vialinia- niestety można ją pic tylko 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
hej dziewczęta wczoraj nie mogalm wejść na kafe.... blokowalo mi cos okresu nie dostałam brzuch mnie zarywa jajniki szaleją nie wiem co się dzieje, mozee to przez stres faktycznie ale jak dzidzia będzie to tez będzie dobrze...bo i egzaminy i moja chrzenaiczka znow gorzej, mama okazało się ze ma wade wrodzona serca ale zanim to się okazało to było dużo tez co jej niby dolega wiec zmartwienia za zmarwienaimi to ze od diety to nie sadze 1,5roku temu co schudłam te 27kg to wam powiem ze okres mi wskoczyl nie na 28dni tylko co 25dni, hmmm.... mniejsza o to czas pokaze, co by było to jednak bog wie jaki ciezar na mnie zsyła i wie ze go udzwigne.... stokrotko napisz czy to ta twoja dieta to 500kcal plus gonadropina? i ze się smarować nie mzna nawet balsamem tak? ktoś schudnal z twojego otoczenia na tym ze to stosujesz? opisz ppniekad cp jesz i wogole- naprawdę wdzieczna będę no a ktoras z was pisala o yerbie- skad kupowalyscie ja- z allegro- i jaka macie bomilke- bo już dawno się przymierzam do kupna tego specyfiku a nie mam wiarygodnego zrodla żeby mi doradzil... aha- male załamania na diecie sa... zawsze sa... wiec nie ma co- po złych dniach sa gorsze wiec dzień czy dwa mega obzerstwa wiem ze daja moraniaka ale jesteśmy tylko ludzmi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak tam, żadna dziś się nie odchudza :P? Ja co prawda jestem na wyjeździe u rodziców, ale ćwiczenia zrobiłam :), a przed chwilą zjadłam pół pstrąga (z piekarnika), trochę sałatki z kiszonej kapusty i półtora ziemniaka, także chyba nie tak źle. Z ciekawości weszłam na tą wagę tutaj i pokazuje mi ona jeszcze 1,2 kg mniej, ale nie szaleję, zaczęłam się ważyć na tamtej i tamtej wagi się będę trzymać. Ale mama (ostatnio widziała mnie na Święta w grudniu) od razu zauważyła, że jest mnie mniej :). Trzymajcie się ciepło dziewczyny i nie dajcie się głodowi! Insomnia69 - daj znać co z okresem i jak egzaminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Dieta jest nadal:) Wlasnie pije czarna kawke. Insomnia odchudzilo sie pare osob z mojego otoczenia:) ja,moj maz, moje 3 kolezanki, niektore startuja dopiero. Z kosmetykow mozesz uzywac kredki do oczu, maskary, szminki i pudru:) No to mamy piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Insomnia ja pije yerba mate. Jak bylam w Polsce,to kupilam sobie kiedys w Biedronce . Tam byly jakies serie ja mam akurat yerba mate z guarana. Dodatkowo polecam czerwona herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Pisało mi w horoskopie, żebym się nie odchudzała, bo w zimie liczy się każda kaloria, ale chrzanić tam horoskopy. Dzisiaj mierzyłam się w pasie i biodrach i jest o 3 cm mniej. Ciekawe jak wagowo, ale może w poniedziałek się z ważę. Na śniadanie zjadłam jedną kromkę z wędliną i papryką, a na obiad ogórkową, później zjadłam kiwi i banana. Ćwiczeń jeszcze nie zrobiłam, pewnie zrobię zanim pójdę spać. Zbliża się powoli tłusty czwartek i nie wiem jak ten dzień przeżyje. Kocham pączki i mogłabym je jeść kilogramami. I znając życie pewnie moi kochani rodzice, będą je robić. Może nie będzie tak źle i na jednym się skończy. Jest tu kto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Stokrotka. Na pewno skorzystam z przepisu. Dzisiaj i tak cudem oparłam się pączkom w realu. 9 sztuk za ok. 4,50zł. Gdybym się nie odchudzała to pewnie bym kupiła z dwa opakowania i przy jakimś filmie kilka zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka to gdzie mieszkasz? Może wcześniej pisałaś, ale nie pamiętam, a teraz mi się rzuciło w oczy, że nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niemczech. No Monopol ja mam to samo dlatego nie nadaje sie do innych diet oprocz tej na ktorej jestem. Ulegalabym pokusom caly czas :) A to dla Was na wieczor: http://stylowi.pl/2642045 . Obiecalam mezowi,ze zrobie po diecie :) czyli jeszcze jeszcze troche :D A Ty Monopol skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosnowiec. Nawet nie wiesz jakbym chciała ważyć tyle co Ty :D i czasami się zastanawiałam po co się odchudzasz, w końcu 60 kg to mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz jak, to jest? Zawsze jest malo i malo:) Pozniej na silownie chcemy pochodzic i zobacze co dalej:) A jak sie cwiczy,to waga wzrasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem jak to tam jest. Sama myślę co będzie jak mi się uda zdobyć te wymarzone 70kg. Ciągnąć to wszystko dalej? czy przestać. jak na razie obiecałam sobie, że ćwiczyć będę co drugi dzień. Myślę, że to starczy, żeby nie wrócić znowu do 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Startowałam 3 stycznia - miałam 95kg, a 21 stycznia 90. teraz na pewno mniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
czesc dziewczyny:) no okresu jak nie było tak nie ma, test robiłam i negatywny, wiec dzidzi niby nie będzie ale nigdy na sto porecnegt nie można być pewnym egzaminy wszystkie zaliczone wlacznie z dzisiejszym dziś na 4 wiec super....naukowe będzie i w nast. roku :P no wiec od poniedziałku konie z diamondami, musze pomyslec jaka diete teraz wykombinować... zjadz nablizszy na uczelni mam 23 lutgo wiec warto byłoby przez te 3 tyg wygladac szczuplej niż dziś:) niom i zacząć znow cwiczyc bo przez sesje nie miałam na nic czasu tylko nauka i nauka...:/ ostatnio dużo jem owsianki(pol szkl mleka plsu 3 lyzki platkow)- jak ja zjem lece od razu do kibelka- na diamondach niby mleka nie wolno ale ja nigdy scisle się nie trzymałam zadnej diety zawsze dopasowywalam to co lubie byleby nie traktować jej jak kare ani udreke bo wiem ze na takiej długo nie wytrzymałabym:) stokrotko- yerba jest w biedronce- dobrze zrozumiałam? chyba ze nie doczytałam twojej wypowiedzi i jak długo beedzie na tej diecie hcg ? bo tam sa jakies warianty jej prawda??? monopol a ja mam rodzine w sosnowcu no proszę:) a trzydzieska gdzie się podziala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzielnie sie trzymasz. Staraj sie duzo pic glownie herbaty i wode. Kawa nie jest az tak dobra aleod jednej nic sie Tobie nie stanie. Cwicz chociaz 3 razy w tygodniu, spacery tez sa wskazane ale to zalezyile sie ma czasu. Jedz 5 posilkow. Ogranicz chleb jesli jesz. Jak juz musisz ;) to najlepiej pelnoziarnisty. Staraj sie nie pic 30 min przed posilkiem i 30-20 minut po posilku. Ladnie chudniesz mega ladnie :) Insomnia gratulacje zdanych examow-zawsze do przodu:). Tak dieta w moim przypadku trwa 26 dni w pierwszej fazie. 2 dni obzarstwa+ krople,21 dni krople+ 500kcal, po tym 3 dni 500kcal bez kropli. 2 Faza to wychodzenie z diety. Jesz wszystko procz skrobii i cukrow. Mozesz byc tez ponad 40 dni na tej diecie i wtedy dluzej wychodzisz z diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
insomnia69- jestem jestem kochana:) nawet napisalam posta ktory oczywiscie sie nie pojawil (problemy z kafe) przez 3 dni mialam straszne bole glowy..jeszcze do teraz mnie cmi daleko...podejrzewam ze to chyba migrenowe...niewiem ale od 2 lat miewam czeste bole glowy...moze to od implanta? niewiem.. ciesze sie insomnia69 ze egzaminy zaliczone...brawo!!! teraz i pewnie okres sie pojawi u mnie tez spoko...juz znajomi zauwazaja zmiane w wygladzie a to bardzo motywuje :) naprawde wpadam w szal zakupow a co dopiero bedzie jak schudne 15-20 kg ? az sie boje ale to takie piekne uczucie zadbac wkoncu o siebie...czuc sie lzej ... musze nadrobic wasze wpisy i napisac @ pozdrawiam Was goraco...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
no hej trzydziestko ja pamiętam ze nie kupowałam sobie ciuchow bardzo długo podczas mojego odchudzania, a jeśli kupilam to spodniczke czy sukienke- wiadomo takie jak się schudnie jeszcze można spodniczke zawse zwezyc z boku.. . i nawyk noszenia spodniczek pozostal mi od dziś... jak już sobie kupuje cos to przeważnie spodniczki sukienki a spodni jak miałam wiele jak bylam gruba tak teraz nie mam- raptem mam 1 pare plus leginsy rozne a spodnic w brud:) jak się poltora roku temu odchudzlaam to skupiłam się na kupnie skladnikow do diety, poetm było szlenstwo zakupowe w nagrodę zrzuconych 27 kg:) bo wychodziłam z zalozenia ze to co kupie sobie jak było minus 5 lg to za chwile będzie za luźne bo wiadomo 5 kg mnie nie zadowalo tylko co najmniej minus 15-20kg:) u mnie to były mega zazdrosne spojrzenia koleżanek i spojrzenia "sliniacych się"facetow:) to dużo mnie motywowalo- co zjazd na uczelni bylam o co najmniej 5 kg mniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem po obiedzie. Zjadlam krewetki. Ciezko troche, bo nie moge dodawc tluszczy ale dobre i to:) Jak Wam mija sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Jak tam nam mija sobota... u mnie fajnie. Byłam na małych zakupach, teraz siedzę i piję drinka. Pełen relaks :D No i postanowiłam sprawdzić co na fb i kafeterii słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na kolacje jem jablko. Wczesniej przegladalam net troche z dietetycznymi przepisami. Znalazlam fajny przepis na sernik dla osob, ktore cwicza i najlepiej go zjesc przed snem. Jest on z dodatkiem bialka. jednak najlepiej dla osob,ktore cwiczy. Ja jeszcze nie moge go jesc ale po diecie jak bede cwiczyc owszem:) Musze tylko kupic bialko gdzies na silowni. A Monopol baluje:) Tez bym chciala ale nie moge nawet pofolgowac:( Jeszcze pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech jak to trzeba się pilnować. Ledwo się powstrzymałam, żeby kolacji nie zjeść. Do tego miałam sobie jakiś film puścić, ale zaciekawił mnie mecz z Rumunią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja wczoraj trochę poległam, mała imprezka: alkohol i trochę za dużo chipsów i sałatek, ale przynajmniej bez chleba. Dzisiaj dzielnie wstałam, przećwiczyłam te 45 minut, prysznic, śniadanie, czerwona herbata i postanowiłam zajrzeć tu. Po południu jakiś spacer będzie, dzisiaj u mnie tak ładnie słoneczko świeci, że aż szkoda by było nie wyjść :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
Proszę nie stosujcie chemii to błędne koło. Z własnego doświadczenia zachęcam do picia Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki tylko naturalny susz ziołowy. Oraz trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet schudłam tak 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×