Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nuśka1984

chemia z Niemiec - gdzie zamawiacie

Polecane posty

Gość Nuśka1984

gdzie kupujecie proszki i kosmetyki z Niemiec? u mnie w najbliższej okolicy nie mam żadnego sklepu, gdzie mogłabym kupić tego typu produkty, więc najwygodniej byłoby mi zamawiać przez internet. możecie mi podać jakież sprawdzone adresy takich e-sklepów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie na targu
2 razy w tyg jest duży stragan z chemią z niemiec byl tez sklepik ale zamkli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
targowiska , małe sklepiki misz-masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslonaaa
A co kupujecie za produkty niemieckie? Chyba tylko proszki sie oplaca. Ja kupuje na 30-31 pran Persil za 6.99 e a czasem zuca na sklep.60 pran za 10.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew ryczacej gesi
ja ze mam blisko do niemiec to prawie wszystko np udało mi sie kupic patelnie balalinia przeceniona z 60 euro na 5 euro niemcy wala takie przeceny a nie ze takie jak w polsce ze przecenia ale o pare złotych milka 400gr niemcy maja taka milke to dali po 1,50 a unas to 300g to kusztuje 12 zł nie tylko proszki ale i perfumy , ciuchy , kawa jacobs mild po 16 zł ale nawet polscy lekarze uciekają do Frankfurtu i trzeba tam łazić i sie leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladalam program
ostatnio ogladalam na tvn style program, w ktorym porownywali proszki niemieckie i polskie. co sie okazuje? ze nie tylko sa lepsze, ale rowniez tansze, bo w przeliczeniu na ilosc pran, dzieki skondensowaniu, wychodzi korzystniej prac w niemieckich. przekonalo mnie to, zeby tez sie przerzucic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basinka82
oglądałam chyba ten sam program :D na tvn style, co nie? też mi się wydawało, że niemieckie są lepsze, ale droższe, a tu taki suprise ;) chyba muszę zacząć kupować produkty z zachodniej granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga 79
To w sumie ja kupuje przez internet proszki / płyny do prania, a wychodzi prawie tak samo cenowo, jakbym kupowała w Niemczech. Tak jak liczę, to u @zamyslonej wychodzi jakaś złotówka za pranie w przeliczeniu na polskie. Ja kupuję w polskim sklepie pralinka.pl za złotówki i też wychodzi mi 1 zł / pranie mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej kupuję tu: http://www.higienaserwis.pl/ Mają świetne produkty, o wiele lepsze od niemieckich w przystępnych cenach. Moim zdaniem zdecydowanie warto u nich kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chemia niemiecka kupuje w sklepie internetowym ponieważ jest,tanio i szybko i bez dżwigania zamawiam z koleżankami więcej produktów wtedy koszt przesyłki jest tani polecam www.akupuj.pl ale mają też konto allegro o nazwie HURTTOMIX Dobry kontakt z klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna1976
Pożyczyłam białą bluzkę którą poplamiłam,wpadłam w panikę,moja sąsiadka poleciła mi sklep internetowy z chemią niemiecką w którym kupiła oxi odplamiacz,zamówiłam rano,a na drugi dzień już mogłam działać uratowałam bluzkę.http://chem-bieg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjnapanidomu
http://sklepzproszkami.pl/ - ja tez tutaj kupuję. Dobre ceny mają. Raz na jakiś czas robimy z koleżankami zbiorowe zamowienie i mamy przesyłkę za darmo, bo powyżej 250zł jest właśnie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ,,Czysto -w-domu ,, ceny fajne, szybka wysyła, są nowi na rynku dlatego sie starają,polecam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanaaaOko
sklepzproszkami . pl - tutaj zamawiam proszki i chemię z niemiec i jestem bardzo zadowolona. Wszystko oyginalne i świetne jakościowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryglewiczówna
Ja zawsze na sklepzproszkami.pl bo mają oryginalnie pakowane produkty i to w serio bardzo dobrych cenach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fockya
ja tak jak wyżej przekonałam się że na sklepzproszkami.pl mają porządne produkty i rzeczywiście niedrogie. Szkoda nie korzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti1976
Kupuję naprawdę dużo niemieckiej chemii-proszki, płyny, no wszystko. Produkty z Niemiec są wydajniejsze i lepsze jakościowo, zawsze kupuję na akupuj.pl (zresztą szczerze polecam, tanio, rzetelnie i zawsze szybko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy pamiętam to zaopatruje się poprzez https://hurtowniachemiczna.com , którzy posiadają chemię z Niemiec naprawdę wysokiej jakości. Bardzo dziękuje znajomemu, który dał mi na nich namiar - zdecydowanie jedno z najlepszych odkryć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria

ja już długo zamawiam z pakfolzakopane.pl bardzo dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmarynarz01

Ja już bardzo długo zamawiam w EuroShop24h, konkurencyjne ceny a dodatkowo mają też inne produkty jak słodycze, przekąski nawet z dalekiej Japonii. Natrafiłem na nich szukając moich ulubionych Batoników miętowych Graziosio.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×