Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whedif

dobre piwo bezalkoholowe co polecacie?

Polecane posty

Gość anastazja4390
Piwo bezalkoholowe to nie piwo. Mój małżonek bardzo lubi ten złoty trunek i zawsze powtarza, że piwo musi mieć procenty i piankę na dwa palce. Ciekawym piwem ,które spotkać można ostatnio w sklepach jest piwo Żywe http://www.browar-amber.pl/pl/nasze-produkty/zywe/ . To piwo, które jest rekomendowane przez organizację Slow Food i które posiada znak – Poznaj Dobrą Żywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4x Lech Free (ciurkiem!) - po 2 godzinach stłuczka - alkomat Policji wskazał 0,00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piłam Lech free, może być, ale lubię smak gorzkiego piwa, a niestety biorę leki i nie mogę pić alkoholu więc co mam sobie tylko gorzką herbatę pić ? - "mądrale" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzkie bezalkoholowe robi Browar Czarnków. Testowaliśmy na imprezie i faktycznie nikt się nie połapał że to bezalkoholowe. Jest autentycznie gorzkie i nawet tak samo klasycznym piwskiem pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ostatnio przyjemność testować Lecha Free Limonkę z mięta, bardzo fauny orzezwiajacy smak. Cala relacja z testu tutaj:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doni89
Noteckie Bezalkoholowe jest the best :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tado
Też pijam noteckie bezalkoholowe, zwłaszcza jak na imprezach muszę robić jako kierowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warka jabłko z gruszką jest smaczna i tylko 2%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejk
W Czechach mają tego dużo, w prawie każdej restauracji jest piwo "nealko", bo dużo marek produkuje różnej mocy piwa, w tym bezalkoholowe, lubię Birell - nie jest całkiem "nealko", bo ma 0.5 max, Bernard "nealko" jest niezły, ale smakuje śliwkowo, takie Bernardy pijam, chociaż są też i bezowocowe. Polecam wycieczkę do Czech, zwłaszcza jakieś wiejskie restauracje hotelowe, jedzenie w normalnych cenach i zakaz palenia, a do tego duży wybór różnych piw i zazwyczaj jest też nealko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsandglory
Mocno nachmielone i nieźle udające IPA piwo Nanny State z BrewDog'a. Czasem można dostać na kranie w ich knajpie w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanda22

Faktycznie, zeby posmakować dobrego piwa to na pewno ja wlasnie odwiedziłabym to miejsce o którym piszecie w Krakowie - CK Browar. I to jest miejsce które moim zdaniem warto odwiedzić bo dobrego piwa tam nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka99

Tez lubie. No i czesto tez z tego wzgledu ze mieszkamy w Krakowie bywamy w Ck Browar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×