Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

ile basenów moge przepłynąć w ciąży??

Polecane posty

hej,mam pytanie: Przed ciążą bardzo aktywnie uprawiałam sport-pływałam 3xtydz.po 30/40 długosci basenów...potem zaszlam w ciążę i na jej samym początku też dużo pływałam-ok 15-20 basenów..-po czym przeczytalam ze to szkodzi dziecku intensywny sport...i przestalam. Teraz jestem w 7,5 miesiącu ciąży-wszystko jest ok z dzieckiem i chcialabym wrócić do plywania-bo brak ruchu mi dokucza,bolą plecy...ILE MOGE PRZEPŁYNĄĆ ??oczywiście z przerwami po każdej długości?? czy Wy pływałyście w ciąży?ile?czy było wszystko okey?? przed infekcjami jestem "zabezpieczona"takim czopkiem ,maścią i tamponem..prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez lubie poplywac w basenie, moze nie tyle co ty pływała ale tak bez wysiłku 10 basenow do 20 robilam, zależy jak mi sie chciało. Od początku ciazy jak chodziłam na basen robilam po 2 do 4 basenow wolalam sie nie forsowac, teraz jestem w 30 tygodniu i bardzo dokuczaja mnie plecy, tak od ok 25 tyg bolaly mnie tak jak za dlugo siedzialam w jednej pozycji a teraz to bez roznicy nawet jak leze mnie bola czy jak spie .....i dzieki tobie sobie przypomnialam o basenie, jutro ide z mezem!!!! dawno nie bylam bo przeziebiona bylam a to nie chcialo mi sie..no i cierpie teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss u buntu z haczykiem
Baca łapie okazję na drodze, wreszcie udaje mu się złapać przejeżdżającego Mercedesa. Wsiada i jadą, ale po kilku kilometrach jakoś tak nudno się zrobiło, więc baca się pyta: - A co to panocku, za znacek z psodu? - To? - mówi kierowca pokazując na znaczek mercedesa - to taki celownik, jak kogoś złapie w ten celownik, to już na pewno trafię. - Aha. Po kilku kilometrach patrzą, a tu drogą jedzie jakiś facet na rowerze. Baca mówi: - A weźcie, panocku, tego cłowieka w ten celownik... Kierowca skręcił i faktycznie rowerzysta znalazł się "w celowniku", ale ponieważ kierowca nie chciał iść do więzienia, to w ostatniej chwili skręcił, aby nie trafić rowerzysty, chwilę potem baca się odzywa: - Iiiii, kiepski ten pański celownik, gdybym nie roztworzył drzwi to byśmy go w ogóle nie trafili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia-ale w korym tygodniu ciąży tyle robisz-25 cxy robiłaś ? i czy ja tymi basenami na początku ciąży sobie nei zaszkodziłam??jak myślicie bo teraz sie boje plywac a nie chce dużo przytyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportsmennka--
i ty szukasz informacji na kafeterii?dobra jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportsmennka--
ale o co ci chodzi? skad my,kafeterianki,mamy wiedziec czy zaszkodzilas dziecku czy nie. Skad mamy wiedziec ile basenow masz zrobic. Jak ci napisze,zrob 30 to zrobisz? Jestes pewna,ze chcesz wychowywac dziecko,ktore nosisz w swoim lonie? Takie pytania na kafeterii kompletnie cie dyskwalifikuja do roli matki. przemysl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdewq
Ja słyszałam, że w ciąży pływa się spokojnym tempem do 15 minut i później 15 minut przerwy. Można powtórzyć do 3 serii, nie więcej. A swoją drogą plecy bolą was od ciąży, a nie od braku pływania. To jest normalny objaw:) Nie leżcie na plecach bo będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×