Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

czuję coraz większą energię i wibrację

Polecane posty

od pewnej przyjaciółki - nie tylko od niej , ale od tej szczególnie - stany się pogłębiają , a ja stoję wobec trudnego oblicza .... życie bywa złośliwe i cyniczne , jak ja... cokolwiek dajesz - to wróci potem , do Ciebie [śpioch]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy się nie mylę , co do ludzi - taki mam właśnie problem , nie wiem , po co było mi to dane...taka cecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się nigdy nei mylicie i wiecie lepiej od nas co My chcemy 🖐️ a potem wielkie zdziwienei i oburzenei gdy okazuje się inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy akurat często wpływu , na wasze zmienne nastroje , które powodują różnie odmienne reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie jak na cienkiej linie ....przeznaczenie ją huśta - a ja wyląduje pewnie przez to w końcu - na złamanym karku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast wspierać ją, zamachniesz się cynicznym kijem przeznaczenia i zepchniesz ją w dół, wtedy gdy akurat neuroprzekaźniki w mózgu się unormmowały ? Gratulacje 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę - raczej sam sobie spadnę - lot będzie bardzo długi , zanim dotknę gruntu...w końcu ktoś z góry zdecyduje , że teraz moja kolej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wierzy w przeznaczenie = ten jest od niego zależny i spętany - kto nie - jest wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wolna - sama kieruje swoim losem, przynajmniej chcę w to wierzyć, dopóki ktoś mnie nie zacznie denerwować wiadomo czym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak z nią teraz postępować? wszystkie znaki mówią , by być cynicznym zimnym draniem - jak zawsze, ale ktoś znowu stara się mnie lekko roztopić i przypomnieć o braku zamarzania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby to oczy były powodem topnięcia ? Zabaw się w Hannibala Lectera w teatrze Szekspira - wszyscy zrzucają maski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co?
przepraszam, siła wyższa. Obiecuję bywać częściej. Tu, tam i wszędzie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×