Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ja82

gorączka u 2,5 latka

Polecane posty

moj synek zaczal gorączkować pod wieczór. czasem zakaszlał, nie ma żadnych innych objawów choroby. co powinnam robić? podałam mu panadol, czy isc z nim jutro do lekarza? doradzcie proszę. moi rodzice chorują, może mały zaraził się od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też cos
Oczywiście,że idź do lekarza jutro. Koniecznie. Nawet w wiadomościach często wspominają,że jest teraz dużo grypowych zachorowań. Nawet gdyby Mały się nie zaraził od Twoich rodziców, to co szkodzi go zbadać. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
ja zamiast panadolu podałabym milifen, działa przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. zawsze kiedy córka ma gorączkę idę z nią do pediatry, bo u nas każda gorączka oznacza chorobę, ostatnio była angina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catherinna
Byłam z moja dwuletnią córką u pediatry i na kaszel dostała fosidal a gorączkę zbijam czopkami/ syropem paracetamol i pyrosal napotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Q
Ja tez podaje Milifen na gorączke. Wizyta u lekarza konieczna, bo nie wiesz czy coś nie dzieje sie w oskrzelach, a migdałków i krtani tez nie widac tak dobrze. Mój syn ma właśnie zapalenie migdałków, a zaczeło sie od temperatury 38st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusijjka
Ja bym odczekała... po co z gorączką iść w bakterie i wirusy do przychodni :o Przecież podczas gorączki jest osłabiony i zaraz coś złapie! To nie niemowlak wiec nie panikuj... odczekaj nawet 3dni zwłaszcza, że nie ma innych objawów. Może łatwo mi pisać, bo sama mam syna 2,5roku i on już około 4 czy nawet 5 razy tak miał, że gorączkował mi przez 2dni ... non stop... zbijałam i znów, zbijałam i znów... a po dwóch dniach koniec i dziękuję... Lekarki pytałam przy okazji szczepienia, mówiła, że może się coś rozwijało, ale organizm sam sobie poradził, a może zęby, a może inna reakcja, a może to, a może tamto ... :o sami nie wiedzą... odczekaj i spokojnie. Obserwuj dziecko, jak nie widzisz nic niepokojącego poza gorączką to spokojnie odczekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusijjka
i Faktycznie podaj na gorączkę coś PRZECIWGORĄCZKOWEGO, przeciwzapalnego i jednocześnie przeciwbólowego... ja podaję zawsze w tych moich kilku przypadkach gorączki IBUFEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2112
Ja tez czekam z moja dwulatką. Moja mama to by z katarem nawet leciala do lekarza. Jesli po 3-4 dniach nie przejdzie kaszel, to idę. Z katarem nie biegam. Natomiast jesli gorączka utrzymuje sie juz 2 dzien, to idę. Nigdy nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrgggggggg
lusijjka dobrze pisze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triacolla
Jeśli dziecko ma gorączkę, poszłabym do lekarza. Choroby bezgorączkowe można przeczekać w domu, ale z gorączką zawsze idę do pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiamarysia
ja zawsze chodzę do pediatry z dzieckiem kiedy ma gorączkę. z dziećmi nigdy nic nie wiadomo, a gorączka to sygnał, ze coś się dzieje. na zbicie podaje syrop milifen z ibuprofenem, bo działa przeciwgoraczkowo i przeciwzapalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi czy z syropem fosidal moge dac syrop przeciwgoraczkowy ibufen forte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art

Myślę, że sama prędzej czy później zrozumiesz, że przy dziecku termometr bezdotykowy to konieczność i zdecydujesz się na zakup. My w domu mamy nonContact od firmy Geratherm i jesteśmy zadowoleni, termometr dobrze funkcjonuje, pomiary można sprawnie, szybko zrobić, nie ma kontaktu z ciałem więc nie ma problemu z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akin

Przy dziecku to tylko i wyłącznie sprawdzi się urządzenie bezdotykowe więc staraj się sprawdzić urządzenia dobrych firm takich jak Sanity, u nich między innymi model Fast Temp – bardzo fajnie działa, nie ma z nim problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×