Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość survival

jaką wybrać wanne do łazienki

Polecane posty

Gość gość
Mają sporo markowej ceramiki na stronie www.net-armatura.pl. Kupowałem od nich ostatnio umywalkę z bateriami i jestem zadowolony. Dobra jakość za niewygórowane pieniądze. Wysyłka i kontakt ze sklepem w porządku. Nie było problemu z dodzwonieniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór wanny to bardzo szeroki temat. Polecam rozszerzyć jeszcze zagadnienie, bo do wyboru może być wanna tradycyjna, wanna z hydromasażem (wersja droższa) albo wanna w prysznicem (bardzo uniwersalne rozwiązanie, bo łączy dwie funkcje). Fajnie opisane masz rodzaje materiałów, z którego wykonane są wanny tutaj - http://www.jakkupowac.pl/jaka-wanne-kupic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz tutaj www.btb-radzymin.pl robia wszelkie rzeczy do domu z betonu architektonicznego i naprawde prezentuje sie to swietnie, oczywiscie akcesoria do lazienki tez posiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena_24
"Przetestowałam" w życiu nie jedną wannę, ale póki co to zakochałam się w jednej. Wanna z hydromasażem (akrylowa) i wolno stojąca, bez zabudowy, bez oklejania płytkami jak typowa Polska rodzina ze wsi (chodzi mi o stan umysłu a nie ilość mieszkańców w miejscowości - to jest różnica!). Na jednym ze służbowych wyjazdów dane mi było z takiej wanny korzystać i ten komfort wypoczynku był po prostu cudowny. O Bożym świecie można zapomnieć i odpłynąć myślami do idealnego świata! Póki co to znalazłam tylko że takie wanny jak chce to są dostępne. Produkuje je, czy sprzedaje taka firma Silla, ale póki co jeszcze muszę trochę odłożyć na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marssel
Tak jak ktoś już tutaj wspomniał - to szeroki temat. Jeśli chodzi o tworzywo, to ja myślę, że akrylowa jest bardzo ok - wbrew obiegowej opinii nie odbiegają jakością od porcelanowej, a dodatkowo są lekkie (choć to jest istotniejsze przy transporcie). A co do typu, to z hydromasażem, czemu sobie żałować? :D Mnie się podoba ta, którą w ofercie ma Silla - narożna i bardziej nowoczesna z wyglądu (z boku jest przeszklona <3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×